ایتالیایی ها با آهنگ آواز از خود ویندوز برای تقویت روحیه در طول coronavirus مستند

یک دختر آواز می خواند از پنجره طول flash mob, مارس 13 سال 2020 است. برخی از افراد که سازماندهی اوباش فلش درخواست به در بالکن ایستاده و آواز خواندن و یا بازی چیزی به احساس مردم ایران در قرنطینه.

Mairo Cinquetti/NurPhoto از طریق گتی تصویر

فیلم ها به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی از شهروندان ایتالیایی آواز خواندن و رقص در سراسر کشور مستند در میان coronavirus بیماری همه گیر.

این فیلم از شهرستانها و شهرهای کوچک مردم نشان آواز از بالکن ها و پنجره ها در تلاش برای افزایش روحیه با همه غیر ضروری و مغازه های خدمات بسته هنوز در کشور است.

ایتالیا یکی از بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار در جهان توسط COVID-19 با 17,660 مورد تأیید و 1,266 مرگ و میر با توجه به آخرین اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز. که بیشترین شیوع را در خارج از چین است.

یکی از به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته ویدئو نشان می دهد که همسایگان آواز میهنی عامیانه آهنگ در سیهنا یک شهرستان در مرکز ایتالیا توسکانی منطقه است.

یک ویدیو از ناپل نشان می دهد افراد به آواز خواندن یک آهنگ در این گزارش به نام “Abbracciame” که ترجمه را به عنوان “در آغوش من است.”

یکی دیگر از ناپل منطقه ای سرمایه کامپانیا نشان می دهد یک زن خندان و رقص در بالکن.

در سیسیل همسایه دیده می شوند به همراه یک مرد نواختن آکاردئون. کاربر توییتر جان نیکولز گفت: در صدای جیر جیر خود را: “سیسیل نمیفهمد کل این خود انزوا چیز است.”

عصر روز چهارشنبه نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته گفت که سوپر مارکت ها و داروخانه ها خواهد بود تنها خرده فروشان برای باز باقی می ماند در ایتالیا. این کشور تحت یک ملی مستند محدود کردن شهروندان حرکت و فعالیت تا آوریل 3.

مدارس و موزه ها و دانشگاه ها و سینماها بسته شده اند در حالی که دیگر رویدادهای عمومی از جمله سری مسابقات فوتبال لغو شده است. کونته گفت: از آن زمان به “رفتن یک گام بیشتر” اعلام بسته شدن بسیاری از تجاری و خرده فروشی فعالیت های با میله, رستوران ها و سالن های زیبایی در میان کسانی که دستور به تعطیل.

خاموش کردن وزن به شدت در اقتصاد ایتالیا و ایتالیایی آبی تراشه سهام سقوط توسط بیش از 23 درصد در این هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>