ایتالیایی سهام غوطه 5.5% به عنوان coronavirus تعطیل شهرها و مدارس و مسابقات فوتبال

ایتالیایی سهام دچار بزرگترین روزانه کاهش از سال 2016 در روز دوشنبه به عنوان منطقه یورو سومین اقتصاد دست و پنجه نرم با بیشترین شیوع کروناویروس در خارج از آسیا است.

بازارهای اروپایی screeched پایین تر با FTSE MIB شاخص بسته شدن 5.43% در 23,427. سهام بانک به شدت کاهش یافت در حالی که سهام یوونتوس فوتبال باشگاه, به طور خلاصه, متوقف, پس از سقوط از 11 درصد است.

وجود گسترده نگرانی از گسترش ویروس در شمال ایتالیا; این کشور در حال حاضر بیش از 220 مورد تأیید و رسانه های محلی گزارش هفتمین مرگ ناشی از این ویروس که از بعد از ظهر دوشنبه با افزایش شدید موارد بیش از آخر هفته.

دولت قرار داده شده در اطراف یک دوجین شهرهای شمالی تحت قرنطینه با ثروتمند منطقه لمباردی و ونتو — که در شهرهای میلان و ونیز واقع شده بود — تمرکز افزایش coronavirus موارد است. این مناطق را تا حدود 30% از ایتالیا اقتصادی خروجی در حالی که اکثریت قرنطینه شهرهای فقط در جنوب مالی توپی از میلان.

مدارس و موزه ها و دانشگاه ها و سینماها بسته شده اند در حالی که دیگر رویدادهای عمومی از جمله سری مسابقات فوتبال لغو شده است. میلان اپرای لا اسکالا, لغو اجرای برنامه و در حالی که جورجو آرمانی مد نشان می دهد جلوتر رفت که بخشی از هفته مد میلان هیچ خریداران و یا رسانه ها حاضر بودند.

ونیز را در دنیا معروف کارناوال که جذب هزاران نفر از بازدید کننده هر سال با توجه به پایان روز سه شنبه بود اما برش های کوتاه در روز یکشنبه به دولت معرفی “اقدامات فوری” برای مهار این ویروس از جمله محدود کردن دسترسی در داخل و خارج از مناطق آسیب دیده. این گزارش که اقدامات مؤثر هستند حدود 50000 نفر است.

یک زن پوشیدن ماسک محافظ در ونیز ایتالیا, در فوریه 23, 2020 به دلیل نگرانی بیش از coronavirus عفونت است. کارناوال متوقف شد با توجه به شیوع کروناویروس در شمال ایتالیا.

NurPhoto

این ویروس خواهد بود یکی دیگر از ضربه به ایتالیا در حال حاضر اقتصاد ضعیف است که تنها انتظار می رود به رشد 0.5 درصد در سال 2020 با توجه به بانک ایتالیا پیش بینی شده در ماه دسامبر. پیشتر در ماه فوریه و قبل از این ویروس آمار کشور این بانک هشدار داد که coronavirus می تواند تاثیر قابل توجهی بر اقتصاد ایتالیایی.

اتریش گزارش شده است که با توجه به کنترل مرز با ایتالیا در حال حاضر به حالت تعلیق در قطار خدمات در سراسر مرز. در شب یکشنبه اتریش حاضر ورود به یک قطار در حال آمدن از ایتالیا پس از دولت ایتالیا راه آهن مطلع اتریش آموزش اپراتور OBB بود که دو نفر با علائم تب در هیئت مدیره اسکای نیوز گزارش داد. تعلیق از خدمات قطار بود و بعد برداشته شود.

در ضمن نگرانی از ویروس و قرنطینه اقدامات را باعث وحشت-خرید با کاربران توییتر نشان های مختلف در سوپر مارکت ها در شمال با قفسه های خالی. روزنامه ایتالیایی کوریره دلا سرا گزارش روز دوشنبه که دستکش دست ژل ضد عفونی کننده و سفید کننده محصولات در تامین کوتاه مدت به عنوان ساکنان به دنبال محافظت از خود.

ایتالیا با مقامات درهم برای جلوگیری از گسترش ویروس اما سر از این کشور حفاظت مدنی آژانس آنجلو Borrelli تصدیق یکشنبه بود که هنوز در تلاش برای پیدا کردن “بیمار صفر” اولین حامل این ویروس در کشور است.

“ما هنوز هم می تواند شناسایی بیمار صفر به طوری که آن را دشوار است به پیش بینی جدید ممکن است موارد” Borrelli گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. سازمان بهداشت جهانی ارسال یک ماموریت ویژه به ایتالیا شنبه به تلاش برای پیگیری کردن اطلاعات بیشتر در رابطه با منبع عفونت.

ساکنان صبر داده و دسترسی به فروشگاه در یک سوپر مارکت در گروه های کوچک از چهل نفر در فوریه 23, 2020 در شهر ایتالیایی از کسلپوسترلنگو.

میگوئل مدینه

مسیحی Lindmeier سخنگوی, که, گفت, CNBC دوشنبه که این سازمان نگران بود در مورد “جیب” از شیوع بیماری دیده می شود در برخی کشورها مانند ایتالیا و ایران و کره جنوبی.

“آنچه ما شده اند هشدار در مورد و یا هشدار و آنچه ما شده اند نگران است که دقیقا آنچه که ما می بینیم در حال حاضر که برخی از کشورها در سراسر جهان دیدن جیب این ویروس ظاهر و زندگی روزمره است که مختل … چیزی که ما هنوز نمی دانم آنچه در آن است دقیقا و این ترسناک است,” او گفت: CNBC “Squawk Box اروپا است.”

Paolo Gentiloni کمیسر اروپا در امور اقتصاد و نخست وزیر سابق ایتالیا گفت: CNBC گفت: “مطلقا هیچ دلیلی برای وحشت.”

“وجود دارد یک دلیل برای اعتماد به نفس در موسسات و مقامات. آنها می دانند که این وضعیت. آنها در حال گرفتن به اندازه خوب است. بنابراین اتحادیه اروپا کاملا با اعتماد به نفس در آنچه ایتالیایی ها انجام می دهند. اما تکرار می کنم هیچ دلیلی برای وحشت.”

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>