اعضای ارشد خانواده سلطنتی ملحق خواهد شد جانبازان به مناسبت سالگرد 75 از پایان جنگ جهانی دوم ،

پرنس چارلز منجر خواهد شد دو دقیقه سکوت در یادبود ملی باغ در Staffordshire به عنوان بخشی از ویژه VJ روز خدمات تلویزیون با فلش قرمز به آسمان برای بریتانیا گسترده flypast.

VJ روز است که اغلب تحت الشعاع قرار توسط VE روز اما آن را بسیار قابل توجه حاضر به دلیل آن مشخص شده پایان رسمی جنگ با تسلیم ژاپن است.

FISHLAKE, SOUTH YORKSHIRE - DECEMBER 23: Prince Charles, Prince Of Wales tours the village of Fishlake during a visit to South Yorkshire which was hit by floods earlier this year, on December 23, 2019 in Fishlake, South Yorkshire. A month’s worth of rain fell in just 24 hours which left over 25 roads and 4 bridges closed and approximately 1,000 residential properties were flooded or became uninhabitable. (Photo by Nigel Roddis - WPA Pool/Getty Images)
تصویر: پرنس چارلز منجر خواهد شد دو دقیقه سکوت

بیش از 71,000 بریتانیا و کشورهای مشترک المنافع نیروهای درگذشت در جنگ علیه ژاپن از جمله 12,000 که از زندگی در زندانی اردوگاه های جنگ که در آن شرایط بودند ،

“هنگامی که جنگ جهانی دوم به پایان رسید 75 سال پیش با تسلیم ژاپن, انگلیسی, سربازان و ملوانان و سربازان بودند خدمت در شرق دور مبارزه سخت برای رسیدن به پیروزی و در میان گذشته به خانه می آیند” گفت: نخست وزیر بوریس جانسون.

“در سالگرد این من می خواهم به یاد داشته باشید آنچه که ما مدیون جانبازان شرق دور مبارزات انتخاباتی. آنها به ارمغان آورد پایان دادن به جنگ جهانی دوم آنها مسیر تاریخ را تغییر برای بهتر آزاد و جنوب شرق آسیا و بسیاری از پرداخت نهایی قربانی.

“همین دلیل است که در این قابل توجه سالگرد – و هر روز آخرت ما را به یاد داشته باشید آنها را.”

بیشتر از جنگ جهانی دو

در میان کسانی که به حضور امروز سرویس 96 سال کهنه روی میلر که عضو نیروی دریایی سلطنتی در سن 15 و خدمت در دو بخش پردازنده ناو هواپیمابر HMS سرکش در شرق دور.

“کار من این بود که به دفاع از او اگر او مورد حمله قرار گرفت و از زمان به زمان آنها بعد از ما آمد و با خلبان ازجان گذشته ژاپنی خلبانان گفت:” اسکای نیوز از ساری خانه.

Roy Miller says the end of the war was a 'feeling of relief'
تصویر: روی میلر می گوید پایان جنگ بود “احساس رهایی’
Roy Miller fought in the Royal Navy
تصویر: آقای میلر جنگ در نیروی دریایی سلطنتی

“وجود دارد یک قطره از ترس زد که از طریق شما دلیل این که شما تا به حال به عصب خود را نگه دارید و شما رو به آمار او را قبل از او به شما بازدید. که در یک زمان استرس زا.

“مردم اغلب می پرسند اگر من جشن گرفته می شود زمانی که آن را تمام به پایان رسید اما آن نبود شادی در همه. آن را تسکین. آن به پایان رسیده است. آن احساس رهایی که همه چیز رو به پایان است و ما نمی خواهید به ضرب گلوله در هر بیشتر.”

مبارزات انتخاباتی در برمه و در شرق دور دیدم تعداد زیادی از نیروهای مشترک المنافع شرکت در برخی از وحشی ترین مبارزه با کل جنگ است.

در میان آنها بود 20 ساله سرباز از غنا به نام خصوصی یوسف هموند.

Joseph Hammond is a World War Two veteran
تصویر: یوسف هموند یک جنگ جهانی دو veteran

“این وحشتناک ترین چیزی که در تمام زندگی من – من از کلمات برای توصیف آن به شما” آقای هموند گفت: آسمان, اخبار, از خانه اش در نزدیکی آکرا.

“ژاپنی ها بودند که بسیاری از مبارزان وحشی در زیر آفتاب. من خیلی خوشحال بودم که جنگ به پایان رسید اما به همان اندازه خوشحال به شرکت کرده اند.”

امپراتور ژاپن Exact تسلیم و پس از ایالات متحده کاهش یافته است بمب اتمی در شهرهای هیروشیما و ناکازاکی.

برمه ستاره انجمن که کمک به هزاران نفر از جانبازان در طول سال خواهد شد و امروز تبدیل به برمه ستاره یادبود صندوق با توجه به کاهش تعداد بازمانده جانبازان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de