‘آن نگاه مانند جمعه سیاه’ — عربستان سعودی انبار جلوتر از مالیات بر فروش پرش به سه گانه شوک بازدید اقتصاد

شهروندان در سراسر عربستان سعودی ریخت و به فروشگاه پس از coronavirus مستند محدودیت برداشته شد و در ماه ژوئن امید به صرفه جویی در پول در غیر کالاهای فاسد شدنی از غذا و لباس به الکترونیک و اتومبیل های پیش از پادشاهی را سه برابر آن, مالیات بر ارزش افزوده یا مالیات بر ارزش افزوده.

ریاض اعلام کرد که لوی — آن افزایش یافته و از 5 درصد به 15 درصد در جولای 1 — در ماه مه به عنوان ابزاری برای افزایش درآمد دولت به عنوان قیمت نفت کاهش یافت که این بیماری همه گیر مستندات کتک اقتصاد است. اما آن می تواند صدمه دیده است مصرف کننده بهبود برخی از کارشناسان می گویند هشدار داد که پرش در هزینه از ماه گذشته می تواند به توقف screeching از طریق بقیه تابستان و پاییز.

“مردم با حمله به مراکز خرید و مراکز. آن نگاه مانند جمعه سیاه فروش” علی Almarri یک صاحب کسب و کار زندگی در شهر شرقی خبر (شهر) گفت: CNBC. Almarri می خواستم برای خرید یک ماشین جدید قبل از افزایش مالیات در تنظیم و تنها برای پیدا کردن که اتومبیل به طور کامل به فروش می رسد در هر نمایندگی او بازدید کردند.

“یک فروشنده در یک نمایندگی به من گفت که آنها به فروش بیشتر خودرو در ماه گذشته نسبت به قبل از پنج ماه است. مردم می خواهند به صرفه جویی در پول و آنها نمی خواهند به پرداخت مالیات بر ارزش افزوده.”

اقتصادی ‘سه گانه whammy’

مالیات بر ارزش افزوده نیست و تنها سیاست جدید انگلستان اجرا کرده است در پی این ویروس و خرد تقاضای نفت. عربستان سعودی نیز به حالت تعلیق در هزینه کمک هزینه زندگی برای کارگران بخش عمومی و اعلام کرد کاهش و تاخیر به پروژه که بخشی از چشم انداز سال 2030. مالی اقدامات ریاضت آمده به کل منطقه خلیج فارس است که وضعیتی وخیم از دو ضربه جهانی مستندات و پایین ترین قیمت نفت در دو دهه.

Tarek فضل الله مدیر عامل شرکت Nomura در مدیریت دارایی خاورمیانه توصیف پادشاهی رو به عنوان یک “سه گانه whammy.”

“این است که تاثیر بسیار زیادی در اقتصاد عربستان … آن را به یک سه گانه whammy چرا که در علاوه بر این به کاهش قیمت نفت و همچنین همه گیر ما مهاجرین خروج که در حال وقوع است در لحظه ای که مردم از دست دادن شغل خود گفت:” CNBC “سرمایه اتصال” در روز چهارشنبه.

“بنابراین ما در حال حاضر در یک وضعیت بسیار دشوار است. و این افزایش نه تنها بالا توسط کسانی که در منطقه ای استاندارد. ما نسبتا جدید با مالیات بر ارزش افزوده آزمایش در سراسر منطقه است. اما 10 درصد افزایش تقریبا بی سابقه ای در هر نقطه در جهان است. و این است که به تاثیر عظیم در درآمد قابل تصرف و تاثیر بسیار زیادی در مصرف مربوط به صنایع است.”

Almarri معتقد است که پس از ژوئن “مردم در حال رفتن به صرف کمتر قطعا. مردم را دلسرد با دیدن آنها مجبور به پرداخت 10 ٪ بیشتر از حد معمول است.”

فضل الله موافق است. مالیات بر ارزش افزوده پرش “تاثیر فوق العاده ای در هزینه های خانوار ظرفیت,” او گفت:. “آیا آن را به توان به راحتی جذب می شود باقی مانده است دیده شود اما حدس من این است که آگوست, جولای, سپتامبر, اکتبر, آنها در حال رفتن به خصوص دشوار ماه برای مصرف بخش با توجه به این که ما در حال ساخت در خرید بیش از چند هفته گذشته است.”

دیگر تحلیلگران مالی مشابه ساخته شده اند هشدار. Khatija Haque رئیس منا پژوهش در دبی مستقر در امارات NBD گفت CNBC در ماه مه که “افزایش مالیات بر ارزش افزوده زمانی که بسیاری از خانواده ها در حال حاضر رو از دست دادن شغل و حقوق و دستمزد کاهش است به احتمال زیاد به تشدید کاهش مصرف در این سال و افزایش فشار بر کسب و کار.”

هنوز هم دیگران آن را به عنوان بسیار مورد نیاز اندازه گیری. احسان Khoman رئیس منا پژوهش در MUFG گفت CNBC را “جسورانه و قاطع و لازم است اقدامات ریاضت پارامونت به جلوگیری از زوال سریع از ثروت بافر.”

به اقتصاد عربستان قرارداد 1 ٪ در سال در سه ماهه اول سال جاری اما انتظار می رود چهره های به مراتب بدتر برای سه ماهه دوم, ضربه با فشار از coronavirus مستندات. کریستوفر Payne اقتصاددان ارشد در دبی مستقر در شبه جزیره املاک و مستغلات انتظار کسری به عنوان بالا به عنوان 15 درصد از تولید ناخالص داخلی برای پادشاهی این سال است. هزینه های مصرف کننده شاخص مانند ATM برداشت و نقطه از فروش معاملات کاهش بیش از 30% در سال در سال در آوریل و مه با توجه به لندن-شرکت مبتنی بر اقتصاد سرمایه.

شرکت Covid بازیابی ردیاب در بر داشت فعالیت های اقتصادی در 30 درصد کمتر از قبل-virus سطح در ماه ژوئن در مقایسه با 65 درصد کمتر در آن تغار در اواسط ماه مارس آشکار نشانه هایی از بهبود به عنوان مستند محدودیت برداشته شد. “با این وجود” آن تحلیلگران این هفته گفت: “ما انتظار بهبود نسبتا آهسته رفتن به سیاست های ریاضت نیش می زنند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *