اسرائیل خروج نظرسنجی: بنیامین نتانیاهو نخست وزیر دستاوردهای, در, رای, کوتاه اما اکثریت

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل برگزار solid edge بیش از رقیب اصلی او در اسرائیل انتخابات زیر یک سال, خروج, نظرسنجی نشان داد جمعه شب بود اما مشخص نیست که آیا او می تواند پرچ اکثریت مجلس نیاز به ادعای پیروزی.

خروج سنجی در اسرائیل اصلی کانال های تلویزیونی نشان داد که نتانیاهو و ملی و مذهبی متحدان برنده 60 کرسی یکی از اکثریت پارلمانی است. مرکز-بلوک چپ به رهبری نظامی سابق رئیس Benny Gantz شد پیش بینی شده برای برنده شدن 52 تا 54 کرسی است.

اگر رسمی نتایج مسابقه نظر سنجی خروج نتانیاهو را افزایش عمده پیش از محاکمه او به اتهام فساد مالی, مجموعه, برای شروع, مارس 17.

نتانیاهو طولانی ترین خدمت رهبر در تاریخ اسرائیل بوده است سرپرست نخست وزیر برای بیش از یک سال به عنوان یک کشور تقسیم شده دارای اب و هوای دو مجمل آرا و طولانی مدت فلج سیاسی. با نظر سنجی پیش بینی یکی دیگر از بن بست نتانیاهو به دنبال اواخر افزایش حمایت از نمره یک اکثریت پارلمانی همراه با دیگر احزاب ناسیونالیست برای چهارمین دوره متوالی در دفتر و پنجم به طور کلی.

او رو سفت چالش یک بار دیگر از Gantz که میانه رو آبی و سفید حزب زد در یک کمپین پیام است که نخست وزیر نالایق است به سرب به دلیل جدی اتهامات علیه او.

هر دو طرف به نظر می رسد قادر به تشکیل یک ائتلاف با متحدان سنتی خود را. با چشم انداز یک دولت وحدت بین آنها به ظاهر از روی میز پس از به خصوص تند و زننده, کمپین رای گیری ممکن است به نوبه خود به صرفا یک مقدمه به یکی دیگر از انتخابات.

“من امیدوارم که امروز نشانه شروع یک روند شفا که در آن ما می توانید شروع به زندگی با هم دوباره” Gantz گفت: پس از ریخته گری رای خود را در زادگاه خود از روش هعاين در مرکز اسرائیل هشدار رای دهندگان به “کشیده شده در توسط نهفته است و یا با خشونت” پس از acrimonious مبارزات انتخاباتی.

وجود دارد کمی هیاهو پیش از رای گیری با فقدان قابل توجه کمپین پوستر در خیابان ها و تظاهرات که به طور معمول مشخص اجرا تا انتخابات اسرائیل.

انتخابات کمیسیون گفت: 56.3 درصد از رای دهندگان واجد شرایط تا به حال بازیگران برگه های رای توسط 6 p. m. (1600 GMT 11 a. m. EST) بالاترین میزان مشارکت در آن زمان از روز از سال 1999.

اسرائیل راه اندازی برخی از 15 ایستگاه اجازه می دهد تا رای گیری توسط صدها نفر از اسرائیلی ها که دستور داده شده است به باقی می ماند در خانه قرنطینه ممکن است پس از قرار گرفتن در معرض ویروس.

“تاج چیز به طور کامل تحت کنترل است. امروز ما گرفته ام تمام اقدامات احتیاطی است که لازم است. مردم می رفتن و رای دادن با اعتماد به نفس کامل” نتانیاهو گفت: پس از رای گیری در اورشلیم.

نتانیاهو به دنبال به تصویر کشیدن خود را به عنوان یک دولتمرد است که منحصر به فرد واجد شرایط برای رهبری کشور را از طریق زمان به چالش کشیدن. Gantz سعی شده است که به رنگ او را به عنوان تفرقه و رسوایی-گرفتار ارائه خود را به عنوان یک اثر آرام بخش و صادقانه جایگزین.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خاورمیانه ابتکار که به شدت به نفع اسرائیل و رد شد توسط فلسطینی ها بوده است انتظار می رود به نتانیاهو افزایش عمده. اما هر دو نتانیاهو و Gantz استقبال از ابتکار و آن را به نظر می رسد که تاثیر کمی بر روی رای دهندگان.

Gantz می گوید او به نفع یک دولت وحدت ملی با حزب لیکود اما تنها در صورتی آن را rids خود را از آن دیرین رهبر به دلیل اتهامات فساد علیه او است. نتانیاهو که هنوز برخوردار از حمایت گسترده در حزب خود اصرار دارد او باید باقی می ماند نخست وزیر در هر وحدت مقابله.

با حرفه ای خود را در خط نتانیاهو مبارزه کرد و با عصبانیت. او را گرفته و سخت به نوبه خود به سمت راست و به امید وحدت ملی خود را پایه امیدوار به گسترش و ضمیمه شهرک غرب بانک. در یک کمپین مشخص زشت اسمیر نتانیاهو عملیاتی را گسترش اتهامات بی اساس که Gantz فاسد است ناپایدار و مستعد ابتلا به باج خواهی از ایران هستند.

نتانیاهو از جان گذشته است برای جمع آوری یک باریک 61-صندلی اکثریت در پارلمان با خط های مذهبی و ملی متحدان قبل از محاکمه اش آغاز می شود. او موفق به امن خود را مصونیت از پیگرد قانونی اما با یک دژ محکم در قدرت او می تواند به دنبال راههای دیگر برای از خط خارج شدن مراحل قانونی در برابر او.

نتانیاهو به اتهام رشوه خواری و تقلب و نقض اعتماد ناشی از اتهامات او پذیرفته اسراف هدیه از میلیاردر دوستان و وعده داده شده به ترویج به نفع قانون به صورت عمده روزنامه در ازای مطلوب پوشش. او قول داد برای اثبات بی گناهی خود را در دادگاه.

Maverick سیاستمدار آویگدور لیبرمن بار دیگر بافندگی را به عنوان یک پتانسیل kingmaker با نه نتانیاهو و نه Gantz قادر به امن یک اکثریت پارلمانی بدون حمایت خود را. لیبرمن مرتکب نشده خود را به هر دو نامزد اگر چه او قول داده است که وجود خواهد داشت نه یک چهارم انتخابات.

نتایج رسمی انتظار می رود یک شبه. این زمانی است که واقعی مانورهای رندانه ممکن است در جریان با توجه به تغییر رئیس جمهور رئوبن ریولین که مسئول انتخاب یک نامزد برای نخست وزیر. او قرار است برای انتخاب رهبر که او معتقد است بهترین شانس کنار هم قرار دادن ثبات و ائتلاف است. افتخار معمولا به رئیس بزرگترین حزب اما نه لزوما. فقط به عنوان مهم است که تعدادی از نمایندگان مجلس در خارج از حزب که توصیه نامزد.

Rivlin انتخاب خواهد شد و سپس به مدت شش هفته برای تشکیل یک ائتلاف. اگر او نتواند نامزد دیگری پس از آن تا 28 روز به شکل یک جایگزین ائتلاف. اگر این تلاش با شکست مواجه انتخابات جدید خواهد بود ،

“این است که معمولا یک روز تعطیل اما صادقانه بگویم من هیچ جشن فقط یک حس عمیق شرم قبل از شما شهروندان اسرائیل” Rivlin گفت: به او رای دادند. “ما سزاوار نیست یکی دیگر از وحشتناک و کثیف انتخاباتی بود که امروز به پایان می رسد و ما را سزاوار نیست این بی بی ثباتی است. ما شایسته یک دولت است که برای ما کار می کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>