به عنوان جزیره موجود زنده آماده به محاکمه یک برنامه تلفن است که پیگیری خواهد شد COVID-19 عفونت های ما پاسخ برخی از سوالات اصلی.

چگونه کار می کند ؟

این برنامه با استفاده از یک گوشی تکنولوژی بلوتوث برای ثبت نام تماس بگیرید زمانی که مردم در 6ft از یکی دیگر را برای حداقل 15 دقیقه با توجه به این جزیره روزنامه محلی جزیره اکو.

اگر یک کاربر توسعه علائم COVID-19 آنها را به اطلاع بیمه خدمات درمانی و هشدار فرستاده شده به دیگر کاربران آنها را در تماس با آمده.

وزیر حمل و نقل Grant Shapps گفت: آسمان, اخبار, برنامه خواهد بود “یک راه فوق العاده برای اطمینان حاصل شود که ما واقعا قادر به نگه داشتن درب ظرف را در این رفتن به جلو و ما نمی که موج دوم” از COVID-19 عفونت.

Transport secretary, Grant Shapps MP
تماس با ما-ردیابی برنامه به trialled این هفته

وقتی دادگاه شروع کنم ؟

آقای Shapps گفت: دادگاه شروع خواهد شد این هفته.

بیشتر از Covid-19

چه مزایایی می تواند وجود داشته باشد برای این جزیره و مناطق دیگر که آزمایشی نرم افزار ؟

آن است که قبلا پیشنهاد شده است که مناطق trialling تماس با ما-ردیابی نرم افزار همچنین می تواند coronavirus مستند اقدامات کاسته قبلا در یک آزمایش برای دیدن چگونه انگلستان می تواند انجام همان.

Shanklin Sea front on the Isle of Wight
تصویر: ساکنان در جزیره از موجود زنده را محاکمه coronavirus برنامه این هفته

چرا Isle of Wight انتخاب شده?

یک جزیره کوچک است که یک جای خوب برای چنین آزمایشی و همچنین برای اوایل کاستن از مستند اقدامات – هر گونه عفونت به راحتی می توان پیش بینی کرد در میان جمعیت های کوچکتر و عفونت های جدید را می توان به راحتی نگهداری می شود. این همه چیز خواهد بود بسیار مشکل تر در یک محل مانند بیرمنگام ،

چه در مورد بقیه کشور ؟

آقای Shapps گفت: آسمان Sophy ریج در روز یکشنبه برنامه: “بعد از آن در ماه که برنامه خواهد شد نورد و مستقر – با فرض این آزمون موفق هستند البته به جمعیت در مقیاس بزرگ است.”

او اضافه کرد که 50 درصد به 60 درصد از جمعیت خواهد نیاز به استفاده از نرم افزار برای آن موثر باشد.

آنچه در مورد حریم خصوصی دارند ؟

حمل و نقل گفت: “این برنامه خواهد بود “کاملا محرمانه” و هویت آن فرد آمد در تماس با را نمی توان نشان داد.

کاربران ناشناس باقی خواهند ماند تا به نقطه جایی که آنها داوطلب جزئیات خود را. آنها خواسته خواهد شد که به دست برخی از اطلاعات شخصی مانند جزئی کدپستی ، سن و جنسیت, اما دیگران را نمی دریافت این اطلاعات است.

:: گوش دادن به Sophy ریج روز یکشنبه در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

چه چیز دیگری خواهد بود انجام می شود ؟

دولت وعده داده است به استخدام 18,000 تماس با ما-ردیاب توسط وسط ممکن است آن را به عنوان به دنبال “آزمون پیگیری و ردیابی” استراتژی این امید را ببینید کشور را ترک قفل ایمنی.

آقای Shapps نمی تواند می گویند که چگونه بسیاری از تماس-ردیاب در حال حاضر شده است به خدمت گرفتند اما قول داد مردم خواهد بود “در محل” زمانی که برنامه آماده بود برای بریتانیا گسترده ای استفاده کنید.

“همانطور که شما دیده می شود مردم بیش از تمایل به جلو آمده و توان فوق العاده عمومی-روحیه وقتی که می آید به شکست دادن این را به عنوان یک ملت” او اضافه شده است.

او همچنین پیشنهاد کرد در آینده کسانی که پس از رسیدن در انگلستان مورد نیاز خواهد بود برای دانلود این برنامه به عنوان بخشی از قوانین سختگیرانه تر در فرودگاه.

چه مشکلات بالقوه?

کار سایه دبیر خانه نیک توماس-Symonds گفت Sophy ریج گفت: “باید یک استراتژی برای چگونه ما می تواند اطمینان حاصل شود وجود دارد بسیار زیادی را از این برنامه فکر می کنم واضح است که ما باید نیاز به انجام این کار است.”

با این حال پرسید: اگر انگلیسی ها باید مجبور به دانلود این برنامه در آینده Mr Thomas-Symonds هشدار داد: “نه همه گوشی های هوشمند در وهله اول به که شما می توانید این برنامه را دانلود کنید.

“چه استراتژی دولت در رابطه با که ؟ در مرحله دوم وجود دارد همچنین مسائل اطراف حریم خصوصی و امنیت.

“افرادی هستند که برای آنها خدمات محل بر روی دستگاه های تلفن همراه خود خاموش هستند و به صورت خاص به دلایل ایمنی و نگه داشتن خود را امن است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de