است عروس می تواند بازگشت به انگلستان را به چالش حذف تابعیت بریتانیا

Shamima بیگم یکی از سه east London ای که در سفر به سوریه برای پیوستن به اصطلاح دولت اسلامی باید مجاز به بازگشت به انگلستان را به چالش حذف او تابعیت بریتانیا ارشد قضات حکومت کرده اند.

20-year-old چپ انگلستان در فوریه 2015 و زندگی تحت حکومت برای بیش از سه سال قبل از او یافت نه ماه باردار در یک اردوگاه پناهندگان در ماه فوریه سال گذشته است.

پس از آن دبیر خانه ساجد جاوید او لغو تابعیت بریتانیا را به دلیل امنیت ملی بعد از آن ماه است.

preview image
آسمان جان جرقه می شنود از این است که عروس و باعث سردرگمی و بحث های سیاسی در بریتانیا به عنوان او معتقد است که او می تواند تغییر کند.

در مصاحبه با اسکای نیوز او ادعا کرد که او “فقط یک زن خانه دار” در طول چهار سال در این است که “خلافت اسلامی” که در آن او ازدواج یک جوان هلندی جنگنده به نام یگو Riedijk سه هفته پس از ورود.

او گفت که او چپ رقه در ژانویه 2017 با شوهرش اما فرزندان او یک سال و سه ماه-پیر پسر هم از آنجا درگذشت.

فرزند سوم او به نام جراح درگذشت در مدت کوتاهی پس از او متولد سال گذشته است.

خانم بیگم در زمان اقدام قانونی در برابر دفتر خانه این ادعا تصمیم دولت غیر قانونی به دلیل آن ارائه شده خود را بدون تابعیت و او را در معرض یک خطر واقعی از مرگ و یا غیر انسانی و اهانت آمیز درمان

بیشتر از دولت اسلامی

در فوریه ویژه مهاجرت کمیسیون تجدید نظر (SIAC) – یک متخصص دادگاه که می شنود و چالش های تصمیم گیری برای حذف کسی تابعیت بریتانیا را به دلیل امنیت ملی حکومت تصمیم قانونی بود که خانم بیگم بود “یک شهروند بنگلادش توسط تبار” در زمان تصمیم گیری است.

دادگاه نیز در بر داشت که او “نمی تواند بازی کند و هر بخش معنی دار در دادگاه تجدید نظر است و به آن حد است که درخواست تجدید نظر خواهد بود نه عادلانه و موثر” اما حکم داد که “آن نیست که درخواست تجدید نظر او موفق می شود”.

Yago Riedijk and Shamima Begum joined Islamic State
هلندی توسط جنگنده یگو Riedijk توصیف زمانی که او ملاقات کرد Shamima بیگم پس از معرفی توسط یک دوست, در سوریه در سال 2015.

Ms بگوم چالش به دفتر خانه تصمیم به رد به او اجازه دهد برای ورود به انگلستان به طور موثر به دنبال درخواست تجدید نظر نیز رد کرد.

دادگاه تجدید نظر در حال حاضر حکومت است که “این تنها راه است که در آن او می تواند عادلانه و موثر درخواست تجدید نظر به مجاز به آمدن به بریتانیا به دنبال درخواست تجدید نظر او”.

عدالت خداوند Flaux – نشسته با عدالت پادشاه و عدالت خداوند Singh – گفت: “انصاف و عدالت باید در حقایق این مورد بیشتر از نگرانی های امنیت ملی, به طوری که ترک برای ورود به تجدید نظر باید اجازه داده شود.”

قاضی در بر داشت که “نگرانی های امنیت ملی در مورد او می شود و اگر موفق او در بازگشت به بریتانیا”.

preview image
دولت اسلامی عروس Shamima بگوم گفته است که اخبار آسمان او

در حکم خود به دادگاه گفت: “اگر خدمات امنیتی و مدیر تعقیب عمومی در نظر بگیرید که شواهد و منافع عمومی آزمون برای پیگرد قانونی برای جرائم تروریستی در حال ملاقات او می تواند بازداشت و متهم به محض ورود خود را در انگلستان و remanded در بازداشت و در انتظار محاکمه است.”

آسمان امنیتی و دفاعی با خبرنگار Alistair Bunkall گفت این تصمیم “واقعا باعث مورد او قادر به بازگشت به انگلستان البته به ناچار تحت کنترل بسیار سخت”.

دفتر خانه سخنگو گفت: “این بسیار ناامید کننده تصمیم توسط دادگاه.

“ما در حال حاضر درخواست برای اجازه به تجدید نظر در این حکم و به ماندن اثرات آن در انتظار هر یک به بعد تجدید نظر شود.

“دولت اولویت باقی مانده است حفظ امنیت ملی ما و نگه داشتن مکان امن است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>