ایرلندی الحاق دیده می شود به عنوان خطر اقتصادی پس از انتخابات افزایش برای Sinn Fein حزب

مری لو مک دونالد (C) رئیس Sinn Fein و Eoin O’Broin (L) از Sinn Fein استقبال هواداران در مرکز شهر دوبلین در فوریه 10 سال 2020 در دوبلین ایرلند است.

چارلز McQuillan

ملی گرایان ایرلندی حزب Sinn Fein به احتمال زیاد جاه طلبی به reunify ایرلند و ممکن است اجتماعی و سیاسی و اقتصادی انشعابات آن می تواند یک خطر برای اقتصاد کشور به گفته یک اقتصاددان.

اقتصاد سرمایه’ ارشد اروپا اقتصاددان جک آلن-رینولدز روز دوشنبه گفت که ایرلند به طور کلی نتیجه انتخابات “تغییر نمی کند به نظر ما در کوتاه مدت چشم انداز اقتصاد است که باید حفظ سرعت مناسب و معقول در سال جاری و آینده.”

“اما آن را نشانی از افزایش سوال در مورد دراز مدت خطرات به امور مالی عمومی به خصوص اگر ایرلندی وحدت در نهایت می شود یک امکان واقعی او گفت:” در یک یادداشت و اضافه کرد که “حداقل” دو کلید خطرات برای کشور است.

“برای اولین بار است که افزایش نفوذ SF (Sinn Fein) به این معنی است که ایرلند اجرا می شود مقدار شل تر سیاست های مالی که می تواند منجر به نگرانی در مورد بدهی های پایداری. دوم این است که جدی وجود دارد فشار برای ایرلندی الحاق,” او گفت:.

“SF گفته است که این امر تنها با پیوستن به ائتلاف اگر توافق احزاب دیگر برای برگزاری یک همه پرسی در ایرلندی وحدت. FF (Fianna شکست) نیز طرفدار وحدت است اما محتاط تر در برگزاری یک رای. اگر وحدت تا کنون صورت گرفت, آن می تواند فشار زیادی را در ایرلند امور مالی عمومی,” او گفت:.

آلن-رینولدز اشاره کرد که هر نتیجه ائتلاف مذاکرات, سیاست های مالی است که به احتمال زیاد کمی شل تر بیش از چند سال آینده از آن شده است برای برخی از زمان.

“ایرلند تعادل بودجه روشن است از کسری بودجه به مازاد پس از انتخابات گذشته به لطف یک ترکیب نسبتا قوی رشد اقتصادی و سیاست های مالی. اما در طول مبارزات انتخاباتی, نظر سنجی نشان می دهد که تا کنون مهم ترین مسائل برای رای دهندگان بودند مراقبت های بهداشتی و مسکن و همه احزاب باید متعهد به افزایش هزینه ها در این مناطق است.”

دولت ائتلافی

با رای تمام شمارش دوشنبه, ایرلند اصلی حزب مخالف Fianna شکست موفق به کسب کرسی های بیشتر در دوبلین را 160-صندلی مجلس با پیروزی 38. اما این فقط یک کرسی بیشتر از ملی Sinn Fein که دیدم محبوبیت خود را افزایش آرا (آن کسب 14 کرسی های بیشتری از آن را در سال 2016 انتخابات).

نخست وزیر لئو Varadkar خوب Gael حزب در ضمن موفق به کسب 35 کرسی و حزب سبز 12 صندلی. نتایج مجموعه تا به آنچه که به احتمال زیاد چالش برانگیز و دشوار است مذاکرات برای تشکیل یک دولت ائتلافی.

مری لو مک دونالد رهبر Sinn Fein — یک حزب است که به دنبال الحاق جمهوری ایرلند و ایرلند شمالی (بخشی از انگلستان) و در گذشته به حال پیوند به سازمان شبه نظامی ایرا — گفت: نتیجه این بود: “چیزی از انقلاب در صندوق های رای است.”

هر دو Fianna موفق و خوب Gael تا به حال نگذاشته کار با حزب قبل از انتخابات به دلیل سابق ایرا لینک ها و سیاست های مالیاتی — جناح چپ حزب می خواهد برای کاهش مالیات برای پایین تر بگیر و افست با افزایش مالیات بر بالاتر بگیر — یک مسئله دیگر احزاب است. همه احزاب به حال متعهد به افزایش هزینه های مراقبت های بهداشتی و مسکن, نگرانی های کلیدی برای رای دهندگان.

چگونه مذاکرات بین احزاب و که سیاست را در اولویت مسائل به دلیل ایرلند اقتصاد چیزی از نادر نقطه روشن در اروپای غربی و منطقه ای که شاهد رشد آهسته در سال گذشته در میان تجارت جهانی و عدم اطمینان با وجود ادامه دراگی: بانک مرکزی اروپا.

کمیسیون اروپا پیش بینی شده در آن در پاییز هوا که ایرلند واقعی تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) رشد 6.6% در سال در سال در نیمه اول سال 2019 خوبی در بالا منطقه یورو به طور متوسط. این کمیسیون انتظار می رود رشد تولید ناخالص داخلی برای رسیدن به 5.6 درصد در سال 2019 و متوسط به 3.5 درصد در سال 2020 و 3.2 درصد در سال 2021 آن گفت: “در بازگشت از افزایش ظرفیت محدودیت و انتظار می رود رکود در دولت هزینه ها.”

اتحادیه اروپا کمیسیون اروپا در آخرین پیش بینی های اقتصادی در ماه نوامبر که “تغییر تقاضای داخلی اندازه گیری فعالیت های داخلی است که از برخی از عوارض از شرکت های چند ملیتی رشد 2.3% در سال در سال در نیمه اول سال 2019 با حمایت قوی البته تعدیل خصوصی مصرف و سرمایه گذاری ساخت و ساز. تغییر تقاضای داخلی پیش بینی شده است به رشد بیش از 3 درصد به طور متوسط در طول افق پیش بینی.”

ولرم بازار پاسخ

برت Colijn ارشد منطقه یورو اقتصاد در ING اشاره دوشنبه که بازار مالی پاسخ از انتخابات شده است ولرم تا کنون با ایرلندی سهام عملکرد ضعیفی اروپایی خود همسالان دوشنبه اما ایرلندی بازده اوراق قرضه شده است تا حد زیادی بی پیرایه. چگونه احزاب مختلف رویکرد اقتصاد آزمایش واقعی خواهد بود اما.

“Sinn Féin پیشنهادات در اقتصاد کمتر محافظه کار — به خصوص در بازار مسکن مسائل — از کسانی که خوب Gael و Fianna Fáil اما چگونه این انتخابات تغییر خواهد کرد ایرلندی سیاست های اقتصادی همچنان یک علامت سوال بزرگ با توجه به دشواری تشکیل دولت گفت: در یک یادداشت دوشنبه.

“ایرلندی به عنوان بدهی دولت کمتر از منطقه یورو متوسط و نسبتا از لحاظ مالی محافظه کار 2020 بودجه ارسال شده است, دیگر ائتلاف دولت فاز بعید است که به عواقب فوری از امور مالی عمومی چشم انداز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>