ایرلند رئیس امور مالی است که هنوز هم در خوش بینانه دیجیتال مالیاتی مقابله ما با وجود واکنش

این ممکن است علت برخی از جدی تنش بین آمریکا و اروپا اما ایرلندی وزیر دارایی معتقد است بین المللی مقابله دیجیتال مالیات است که هنوز هم ممکن است.

ایالات متحده شوکه کشورهای اروپایی در اوایل این ماه هنگامی که آن را بیرون کشیده و از مذاکرات بین المللی بیش از چنین مالیاتی. هر دو طرف اقیانوس اطلس بوده است در تقابل بیش از برنامه در برخی از پایتخت های اروپایی به مالیات تکنولوژی غول های بیشتر, اما تصمیم گرفت به تفاوت های خود را به سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD) در جستجوی یک مصالحه. آخرین متحده حرکت به ترک مذاکرات فرسایش هر گونه امید برای سریع معامله است.

اما ششم Donohoe ایرلندی وزیر مالیه گفت CNBC گفت: “من واقع بینانه در مورد توانایی ما برای پیشرفت در این داخل OECD.”

“من فکر می کنم ما نیاز به دیدن آنچه که اتفاق می افتد در داخل OECD در حال حاضر به عنوان یک وقفه اتفاق می افتد که برای بسیاری از دلایل مختلف اما من فکر می کنم از آن خواهد شد ممکن است بعد از آن در سال یا شاید اوایل سال آینده برای پیشرفت در داخل سازمان همکاری اقتصادی و توسعه” او گفت:.

ایرلند یکی از چند کشور رای گیری در برابر عضو دیجیتال مالیاتی در سال 2018 هل دادن برای یک توافق گسترده تر با کشورهای دیگر فراتر از سطح اروپا است. ایرلند میزبان برخی از بزرگ تکنولوژی شرکت که دفتر مرکزی آن وجود دارد. علاوه بر این کشور خواسته شد تا در سال 2016 با مقامات اروپایی برای جبران 13 میلیارد یورو مالیات پرداخت نشده از اپل. اپل و دولت ایرلند درخواست کرد که در تصمیم گیری است.

ایالات متحده شده است حریف شدید از برنامه به دیجیتال غول پرداخت بیشتر مالیات به عنوان اکثریت از این شرکت های آمریکایی است. آن است که کاخ سفید را نمایش دیجیتال که مالیات ناعادلانه نسبت به شرکت های ایالات متحده.

صحبت کردن با CNBC Donohoe گفت: “من فکر می کنم این مهم است که ما تغییر چگونه ما مالیات های دیجیتال شرکت” در حالی که همچنین توصیف “نگرانی واقعی” بیش از پیامدهای تغییرات در این زمینه است.

جدید رییس

Donohoe است که به دنبال به دست آوردن یک نقش برجسته در سیاست اروپا, پرتاب کلاه خود را در حلقه برای تبدیل شدن به بعدی صندلی دارایی منطقه یورو به طور منظم جمع آوری است که به ارمغان می آورد 19 وزیران دارایی منطقه یورو با هم.

پیش از رای گیری در هفته آینده گفت: CNBC او هنوز هم تا به برخی از قانع کننده تر برای به دست آوردن اکثریت همکارانش در پشت نامزدی خود را.

“آرا نیست با توجه به محل تا پایان هفته آینده, اما من بسیاری از اطمینان از پشتیبانی و من بسیار سپاسگزار برای کسانی که اطمینان از پشتیبانی. من هنوز خیلی کار برای انجام کار برای به دست آوردن رای بیشتر و به صورت برای نامزدی” وزیر دارایی گفت.

در نامه ای به همتایان خود گفت: این امر مهم به کار نسبت به بازگرداندن اهداف مالی در سراسر منطقه یورو. دولت های اروپایی توافق کردند که در ماه مارس به قراضه مالی تعهدات برای زمان حال به آنها اجازه می دهد برای مقابله با کروناویروس بحران است.

“این است که قریب الوقوع گفت:” CNBC “در حال حاضر تمام تمرکز ما برای گرفتن آن شغل بازگشت, بازسازی درآمد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>