ایرلند برنده یورو بالا کار در بالا و مدیون ملت

وزیر دارایی ششم Donohoe در یک کنفرانس مطبوعاتی در وزارت اقتصاد و دارایی در دوبلین جایی که او ساخته شده یک بیانیه در مورد نحوه طولانی مدت در امر به ردیاب وام مسکن overcharging رسوایی به کار گرفته خواهد شد در ماه های آینده.

Niall کرسن | بهبهان تصاویر | گتی ایماژ

ایرلندی وزیر دارایی انتخاب شده است به منطقه یورو را در موقعیت های بالا در شکست آلمان و فرانسه به عنوان به خوبی به عنوان بالاترین-مدیون سازمان ملل در منطقه است.

ششم Donoghoe خواهد بود که رئیس جمهور جدید از گروه یورو که ساخته شده است تا از 19 وزیران دارایی منطقه یورو مسئول مذاکره جنبه های سیاست های مالی در بلوک.

این تصمیم اعلام کرد پنجشنبه شب یک ضربه بود به فرانسه و آلمان بود که علنا اعلام حمایت خود را از اسپانیایی نامزد نادیا کالوینو (calvino). بیشتر مدیون سازمان ملل در منطقه — یونان و ایتالیا و پرتغال نیز ابراز علاقه خود را از وزیر اسپانیا.

“فشار برای تنظیم مالی را به احتمال زیاد از سرگیری پس از بهبود طول می کشد نگه دارید و ایجاد خطر که بیشتر آسیب پذیر جنوب اقتصاد می تواند مجبور به تازه سفت در زمانی که اقتصاد خود را هنوز از وضعیتی وخیم از رکود” تحلیلگران شرکت تحقیقاتی گروه اوراسیا گفت: در یک توجه داشته باشید.

ششم Donoghoe که شروع خواهد شد نقش جدید در روز دوشنبه آن را روشن ساخته است که منطقه یورو را باید به کار نسبت به برقراری اهداف مالی.

بازگشت در ماه مارس در منطقه یورو توافق کردند به قرار دادن این قوانین را در خود نگه دارد تا کشور را انعطاف پذیری به صرف و پشتیبانی خود را در اقتصاد در چهره coronavirus بحران است.

صحبت کردن با CNBC در هفته گذشته Donoghoe گفت که برقراری اهداف مالی “بود قریب الوقوع” اما این منطقه تا به حال به نظارت بر تحولات اقتصادی و انطباق با این وضعیت.

ایرلندی وزیر دارایی توصیف کرده است خود را به عنوان یک “پل ساز” خواهد شد که نگاه را با هم از لحاظ مالی محافظه کار سازمان ملل مانند هلند و اتریش و کسانی که looser رویکرد به امور مالی عمومی.

“ایجاد و حفظ اجماع در هر دو مسائل چالش برانگیز خواهد بود با توجه به شکل ناهموار بهبود است به احتمال زیاد به در اروپا” اوراسیا, گروه تحلیلگران اضافه شده است.

کمیسیون اروپا خود را کاهش داد پیش بینی های اقتصادی برای منطقه در اوایل این هفته و در حال حاضر انتظار منطقه یورو به قرارداد 8.7 درصد در سال 2020 است. صندوق بین المللی پول در عین حال گفت: در ماه ژوئن که 19-عضو منطقه می تواند کوچک 10.2% در این سال است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>