ایرلند برای یک دولت جدید در روز شنبه: در اینجا مدعی اصلی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دیدار با ایرلند نخست وزیر لئو Varadkar در دفتر بیضی شکل کاخ سفید روز شنبه, مارس 14 2019 در واشنگتن است.

اوان Vucci | AP

ایرلند را برگزاری یک انتخابات عمومی در روز شنبه با جریان حاکم در دولت در معرض خطر واقعی از دست دادن قدرت است.

پس از سال 2017, لئو Varadkar رهبری جمهوری ایرلند در نقش خود به عنوان Taoiseach — یک کلمه که ترجمه را به نخست وزیر و تقریبا تلفظ “tee-شوک.” مجلس که Varadkar سران شناخته شده است به عنوان زراعت ومالداری ولایت بادغیس Éireann (مونتاژ ایرلند).

Varadkar آگهی خود را خوب Gael در یک دولت اقلیت است که با اتکا بر حمایت از قانونگذاران مستقل و همچنین به عنوان گاه به گاه آرا در بودجه مربوط به مسائل از حزب اصلی اپوزیسیون Fianna Fáil.

41 ساله برخوردار بوده جامد پشتیبانی از ایرلندی جمعیت بیش از دست زدن به او از انگلیس به خروج از اتحادیه اروپا. اقتصاد کشور قوی است و با وجود اشتغال کامل.

اما ناخشنودی باقی مانده است. مسکن و بی خانمانی و سلامت تمام شده است مسائل مشکل و ایرلندی قانون زور باعث می شود افراد برکنار شده در 65 سال — که منجر به تعداد زیادی از افراد مبتلا به کمبود پول نقد.

و در حالی که مشاغل فراوان برای کار سن افرادی که مایل به زندگی در شهرهای اجاره و هزینه های مسکن را به راحتی پیشی گرفته دستمزد.

یک نظر سنجی منتشر شده روز شنبه پیشنهاد کرد که حزب ملی Sinn Féin می برد اواخر موجی از حمایت و جمع آوری می تواند بیشتر حمایت از هر دو Varadkar خوب Gael و Micheál مارتین از حزب مخالف اصلی Fianna شکست.

Sinn Féin است که تنها با وارد کردن 42 نامزد و با 80 مورد نیاز برای تشکیل یک دولت خود را بهترین امید است که به دنبال نقش مؤثری در یک دولت ائتلافی.

تازه انتخابات لازم بود به عنوان یک تعداد زیادی از قانونگذاران مستقل ابراز نارضایتی خوب Gael و موقت اعتماد به نفس و عرضه توافق با Fianna Fáil به پایان رسید.

رای گیری صورت می گیرد در روز شنبه برای اولین بار پس از سال 1918 و برگزار خواهد شد در همان روز که ایرلند نقش یک راگبی در برابر ولز. دفاع از تاریخ Varadkar گفت: زمان آن را آسان تر برای دانش آموزان به رای و یک آخر هفته تاریخ نیز جلوگیری از تعطیلی مدارس.

خوب Gael

Varadkar بود فقط 38 سال زمانی که او 14th Taoiseach از ایرلند. پدر او یک مهاجر که دولت ایرلند به کار به عنوان یک دکتر و ایرلندی مادر مشغول به کار به عنوان یک پرستار است. Varadkar خود بیرون آمد و به عنوان گی در سال 2015 تبدیل شدن به اولین وزیر ایرلندی در تاریخ به انجام این کار.

قبل از پیشرو, دولت Varadkar رهبری چهار های مختلف ادارات دولتی از جمله دفاع سلامت اجتماعی حفاظت و حمل و نقل.

حزب, خوب, Gael است به عنوان یک مرکز حزب راست است که به طور کلی در نظر گرفته می شود بازار لیبرال ترک موسسات و افراد به عنوان بسیاری از تصمیم گیری های اقتصادی به عنوان امکان پذیر است. به شدت به نفع اتحادیه اروپا حزب نیز بصورتی پایدار و محکم در برابر استفاده از زور فیزیکی به جلو علت وحدت ایرلند.

Fianna Fáil

مانند خوب Gael, Fianna Fáil متولد شد و از ظهور جمهوری خواهی و تاسیس سابق ایرلندی جمهور Éamon د Valera. Fianna Fáil — ایرلندی ترجمه از “سربازان سرنوشت” — دوباره دیده می شود به عنوان یک مرکز حزب راست.

تفاوت سیاست با Gael علت خیلی علوم سیاسی بحث با برخی از نشان می دهد تنها واقعی کنتراست است که چگونه در هر یک سعی می کنید برای ترویج علت ایرلندی وحدت و قرار دارد.

دیگران نشان می دهد که در حالی که خوب Gael محبوب تر است با طبقه متوسط رای دهندگان Fianna Fáil تر است به احتمال زیاد به جذب طبقه کارگر.

این حزب تحت رهبری Micheál مارتین است که در آن موقعیت از سال 2011 فقط پس از حزب گذشته از قدرت برگزار شد.

مارتین دیده می شود به عنوان یک چاشنی مبارز اما حزب او تضعیف شده است با دست زدن به آن از اقتصاد در اواخر-2000s که دیدم یک ملک رونق تبدیل به گسترده تر مجسمه نیم تنه. ایرلند شد و سپس در انقباض تا حدود 2014 قبل از گام گذاشتن در یکی دیگر از طلسم رشد اقتصادی است.

Sinn Féin

سابق سیاسی ارتش جمهوریخواه ایرلند (IRA), Sinn Féin در نظر گرفته شد هیچ منطقه برای بسیاری از رای دهندگان که مشتاق به جدا کردن مدرن و روز ایرلند از بمباران مبارزات قتل و خشونت است.

آن را در حال حاضر سهام قدرت در ایرلند شمالی و برخی از پیش بینی آن را در زمان منجر ایرلند به الحاق.

Sinn Fein جمهور مری لو مک دونالد صحبت می کند به اعضای رسانه ها از او به عنوان بوم برای پشتیبانی در دوبلین در فوریه 6, 2020, پیش از فوریه 8 انتخابات عمومی.

بن STANSALL

بخش بزرگی از چرخش است Sinn Féin رهبر مری لو مک دونالد که تبدیل شده است بسیار محبوب در شکل همواره پیشرو تصویب رتبه سنجی.

حزب است که به خصوص محبوب با رای دهندگان که شاید کمتر آگاه از 20th قرن جنگ با بریتانیا و جذب این حزب بیشتر در جناح چپ سیاست های کتاب است.

با وجود آن نظرسنجی افزایش Sinn Féin عدم نامزدها در شنبه معنا ائتلافی نقش است و به احتمال زیاد جایزه به دنبال مک دونالد. هر دو احزاب میانه رو را رد کرده اند که به عنوان یک امکان, اما یک نظرسنجی منتشر شده توسط @IrelandElects نشان می دهد که یک نتیجه مورد علاقه برای بسیاری از.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>