ایرلند قرنطینه در نیروی باقی مانده برای گردشگران داخلی

انگلیسی گردشگران داخلی سفر به ایرلند ادامه خواهد داد تا موضوع به قرنطینه به عنوان دوبلین دولت به دنبال جلوگیری از یک دوم سنبله از coronavirus.

ایرلندی نخست وزیر مایکل مارتین گفت: نیاز به از خود جدا برای 14 روز در بدو ورود در محل باقی مانده است با توجه به بین المللی “بی ثباتی” از COVID-19 بیماری همه گیر.

این taoiseach گفت: مقابله با کروناویروس شد “کلید” و برجسته در ادامه مشکلات با تجربه بودن در بخش هایی از بریتانیا از جمله محلی مستند در لستر.

An NHS public safety message in Leicester
تصویر: مایکل مارتین ساخته شده است اشاره به مستند در لستر

او نظرات خود را به عنوان Nicola Sturgeon گفته است او نمی خواهد خجالتی و دور از در نظر گرفتن یک تصمیم به اعمال قرنطینه در انگلیسی بازدید کنندگان برای اسکاتلند اما اصرار داشت آن را نمی خواهد یک تصمیم او به آرامی.

حدود سه میلیون انگلیسی از یک سال و بازدید از ایرلنداست که معاف از انگلستان coronavirus سفر قرنطینه قوانین.

آقای مارتین گفت: مشاوره از دولت به شهروندان خود بود برای جلوگیری از هر گونه غیر ضروری سفر به عنوان آنها به دنبال بازگشایی مدارس در ماه آینده.

او گفت دولت او خواهد شد بحث در مورد مسافرت های بین المللی بیشتر در این هفته از جمله این که آیا برای تقویت منابع در فرودگاه.

بیشتر از Covid-19

“ما خواهد بود بسیار محتاط در مسافرت های بین المللی به طور کلی” او گفت:.

“در 20 جولای ما را به ما اعلام اقدامات در رابطه با مسافرت های بین المللی و اساسا ما را توسعه داده اند روش تا حدودی شبیه به اتحادیه اروپا و ارتباط آن با کشورهای ثالث; اساسا روش خواهد بود با این سطح از بیماری خاص در کشور از جمله انگلستان کشورهایی هستند که در ایرلند سطح یا زیر.

“از نظر مردم در آینده به ایرلند, مشاوره و quarantining هنوز هم باقی می ماند و آن را به طور مداوم تحت بررسی است.

“چرا ؟ به دلیل وجود تعداد زیادی از نوسانات بین المللی با این ویروس دیده ایم سنبله در اعداد است. ما بسیار نگران است.”

First Minister Nicola Sturgeon
تصویر: Nicola Sturgeon گفته است او نمی خواهد خجالتی و دور از اعمال قرنطینه

صحبت کردن در بزرگ سیاه و سفید دیک Andrew Marr نشان می دهد آقای مارتین تاکید کرد دولت او می خواهد به یک محتاط رویکرد است.

“سرکوب ویروس کلیدی است. ما تماشا می کنیم گزارش که در بخش های خاصی از انگلستان وجود دارد هنوز هم مشکلاتی که در برخی مناطق تا به حال برای رفتن به مستند و غیره و بیشتر محدودیت های شدید” او گفت:.

او توضیح داده شده انجام “همه چیز ما می تواند احتمالا” برای جلوگیری از دوم سنبله ویروس در جمهوری ایرلند که در آن باروری نرخ COVID-19 داشت افزایش یافته و به یک هفته گذشته است.

“به وضوح دستور کار برای دولت بسیار تحت سلطه ادامه داد: شیوع این ویروس و ما در حال تماشای با دقت بسیار آنچه که اتفاق می افتد در سراسر اروپا در نظر سنبله و در شرایط استفاده از تجارب دیگر کشورهای عضو که باید باز کرد تا زودتر از ما,” او اضافه شده است.

تا کنون ایرلند ثبت کرده است و در مجموع 1,746 دفاع کرد گرفته شد coronavirus-مرگ و میر مرتبط با تعداد کلی COVID-19 موارد ایستاده در 25,611.

:: گوش دادن به Sophy ریج روز یکشنبه در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

در همین حال وزیر اول اسکاتلند گفته است که بریتانیا در سازمان ملل مورد نیاز به کار با هم در شیوع مدیریت در راه است که “در برابر کاهش نیاز به قرار دادن هر گونه مرز محدودیت در محل”.

Ms ماهیان خاویاری گفت: او نه “بلافاصله برنامه ریزی” برای اجرای یک قرنطینه سیاست اما “تصمیم گیری بهترین من می تواند به حفاظت از سلامت و اسکاتلند را که کاملا از ديدگاه بهداشت عمومی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>