وزیر دارایی ایرلند Donohoe به نام سر دارایی منطقه یورو در گروه

وزیر دارایی ششم Donohoe در ساختمان های دولتی در دوبلین به عنوان رسانه ای است که در جریان آخرین اقدامات ادارات دولتی معرفی کرده اند در پاسخ به Covid-19, آوریل 3 سال 2020 است.

لئون فارل | PA تصاویر از طریق گتی ایماژ

ایرلند ششم Donohoe انتخاب شد پنج شنبه به سر قدرتمند سرمایه گذاری گروه از 19 سازمان ملل با استفاده از اروپا و پول واحد و قول داد که منجر به بلوک از طریق آنچه که به یک لحاظ تاریخی رکود عمیق در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

Donohoe است که ایرلند وزیر دارایی برای مدت سه سال ضرب و شتم وزیر دارایی لوکزامبورگ Pierre Gramegna و وزیر اقتصاد نادیا Calviño به سکان گروه یورو برای بعد از 2-1/2 سال است. او طول می کشد تا پست خالی بودن توسط پرتغال ماریو Centeno در روز دوشنبه خواهد شد و صندلی خود را در اولین جلسه در سپتامبر. 11.

“من عمیقا آگاه است که شهروندان اروپا و به دنبال آن خود را در اقتصاد ملی در حال حاضر ایستاده در حال نگاه کردن به اقتصاد اروپا تبدیل شده اند و نگران اند تبدیل به ترس دوباره برای آینده خود را برای شغل خود و برای خود درآمد” Donohoe گفت.

“به عنوان بزرگ به عنوان چالش های, و من می دانم چقدر عمیق هستند من کاملا مطمئن است که با همکاران من در اروپا با ما دولت ما توانایی و ما باید پایه برای غلبه بر این چالش ها و غلبه” او گفت.

این ویروس به کشته شدن بیش از 100 ، 000 نفر در سراسر اروپا ویران سیستم مراقبت های بهداشتی و مجبور به بسته شدن کسب و کار سیستم های حمل و نقل و مدارس. اتحادیه اروپا اجرایی بازوی کمیسیون اروپا هشدار داده است که اتحادیه اروپا آن را بدترین بحران اقتصادی در تقریبا یک قرن, فقط به عنوان آن بود در حال ظهور از آن نزدیکی دهه بحران بدهی.

Eurogroup را وظیفه اصلی این است برای اطمینان از هماهنگی سیاست های اقتصادی میان کشورهای عضو. در حالی که غیر رسمی در اتحادیه اروپا از نظر آن باقی مانده است بسیار قدرتمند به عنوان نشان داده شده در طول بحران بدهی های یونان.

چرا که در این جلسه مجازی, رای گیری صورت گرفت از طریق رمزگذاری مبتنی بر وب نرم افزار تنها با چند مسئولان برگزاری انتخابات در این می دانم که چگونه آن را پیشرفت.

هیچ نامزد امن حداقل 10 رای لازم برای پیروزی قاطع در دور اول رای گیری پس از یک رواناب بین Donohoe و Calviño مورد نیاز بود. پس از آن رای گیری برگه نمی شد ساخته شده است.

Calviño که در حال اجرا بود برای تبدیل شدن به اولین زن به نگه داشتن کار بالا توییتی او تبریک می گویم به Donohoe و گفت که او “به دنبال به جلو به همکاری با یکدیگر برای اطمینان قوی ریکاوری که برگ هیچ کس پشت سر گذاشت.”

بلژیک, وزیر دارایی الکساندر د Croo گفت که “در ماه های آینده خواهد شد نیاز به تلاش های بی نظیر & رهبری به پا زدن شروع به اقتصاد اروپا.”

Donohoe تحسین از مرکز-راست محافظه کار بلوک شناخته شده به عنوان حزب مردم اروپا که بزرگترین گیری در پارلمان اروپا و هنوز هم نفوذ قابل توجهی برخوردار حتی اگر این حمایت از دست رفته در سال گذشته اروپا گسترده در انتخابات است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>