همه بارها و بارها در جمهوری ایرلند بسته شده اند به مدت دو هفته در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

این تعطیلی که آمد به اثر در نیمه شب روز یکشنبه می آیند جلوتر از روز سنت پاتریک روز سه شنبه که یکی از شلوغ ترین روز در سال برای این موسسات به خصوص در گردشگری-مکان های سنگین مانند دوبلین.

ایرلندی وزارت بهداشت در حال حاضر تایید 169 موارد COVID-19 در کشور با 45 بیشتر در ایرلند شمالی.

دو نفر فوت کرده اند در جمهوری ایرلند پس از عقد قرارداد coronavirus.

ایرلندی نخست وزیر لئو Varadkar شد در درد به استرس در روز شنبه که دولت اجتماعی فاصله دستورالعمل نیز اعمال می شود به بارها و رستوران ها به عنوان عمومی انتقاد آشکار قانون شکن در رسانه های اجتماعی.

تصاویر به اشتراک گذاشته شده بر روی Facebook و توییتر نشان داد صدها نفر از مردم کهنه به میله آخر این هفته با وجود مقامات بهداشتی هشدار به مردم برای حفظ فاصله خود از یکدیگر است.

او را تهدید به دنبال اجرای قدرت به تحریم موسسات که به نظر می رسد عامل در نقض قوانین در محل حداقل تا 29 مارس است.

بیشتر از Covid-19

Tourists stand outside a pub in Temple Bar during the St. Patrick's Day parade in Dublin, Ireland on March 17, 2017. / AFP PHOTO / ADRIAN DENNIS (Photo credit should read ADRIAN DENNIS/AFP via Getty Images)
تصویر: مقامات بهداشت هشدار داده اند, ایرلندی شهروندان به سازماندهی احزاب خصوصی برای روز سنت پاتریک

جمهوری افسر ارشد پزشکی دکتر تونی Holohan گفت: “با توجه به آینده, روز سنت پاتریک, جشن دولت خواستار همه اعضای عمومی به سازماندهی یا شرکت در هر طرف در خانه های خصوصی و یا مکانهای دیگر است که قرار دیگر زندگی مردم در خطر است.”

تمام مدارس و کالج ها بسته شده اند و در جمهوری ایرلند به عنوان یک نتیجه از شیوع این حال کسانی که در ایرلند شمالی همچنان باز است.

ایرلند شمالی وزیر اول Arlene پرورش دیروز گفت که در حال حاضر بیش از حد به زودی به موسسات آموزشی و اضافه کرد که زمانی که توصیه های او دریافت تغییر و سپس او را به انجام “همه چیز را در قدرت ما به تلاش برای حفاظت از شهروندان ما”.

preview image
Coronavirus: ایرلند پاسخ

اگر چه در اصل یک جشنواره مذهبی برای سنت پاتریک قدیس حامی ایرلند روز است گرفته شده اضافی فرهنگی ارتباط میان مهاجر ایرلندی به خصوص در امریکا است.

سالانه St patrick’s Day parade در شهر نیویورک لغو شده است برای اولین بار در آن 258 سال سابقه.

اخبار آسمان پخش خواهد شد برنامه ویژه ای در 6pm با کارشناسان پاسخ دادن به سوالات خود را #AskSkyNews در ساعت 12: 30 pm

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر