ایرلند را گسترش مستند اما کاهش برخی از محدودیت ها به مردم اجازه می دهد برای سفر بیشتر برای ورزش و اجازه دهید بیش از 70 خانه های خود را ترک.

کاستن از محدودیت ها اتفاق خواهد افتاد در پنج مرحله که شروع در 18 مارس خواهد شد و تا 10 مرداد ماه برای تکمیل.

نخست وزیر این کشور را, لئو Varadkar گفت: ملت تنها می تواند حرکت از یک مرحله به بعد اگر coronavirus تحت کنترل باقی مانده – اگر نه آنها را مجبور به حرکت به یک مرحله.

Police officer is distressed after being spat at during arrest
مظنون التماس گناه است و به صورت ‘قابل زندان’ به گفته پلیس

و او اضافه کرد که با وجود محدودیت ها کاسته شود وجود دارد خواهد بود در دراز مدت نیاز به صورت فیزیکی فاصله تا یک واکسن برای COVID-19 موجود است.

در مرحله اول برخی از مغازه ها را بازگشایی و راه اندازی مجدد خواهد شد. مردم نیز اجازه داده می شود برای دیدار در گروه های کوچک.

مدارس بازگشایی خواهد شد در ماه سپتامبر.

آقای Varadkar گفت: تمام داستان های شخصی از دست دادن و سختی شکل گرفته بود یک “پرده نقش دار از مبارزه و از خود گذشتگی و غم و اندوه.

بیشتر از Covid-19

“آن بوده و ارزشمند است بنابراین بیایید در پایان آنچه را که ما آغاز شده گفت:” Taoiseach.

آقای Varadkar گفت: 70 درصد از افراد مبتلا به این ویروس ساخته شده بود بهبودی کامل. او گفت: رقم خواهد شده اند بسیار پایین تر اگر خدمات سلامت بوده است غرق شده است.

آسمان ایرلند خبرنگار Stephen مورفی گفت: این خبر را نه به عنوان یک شگفتی آمده.

آقای Varadkar و مقامات او توضیح داد: “تا به حال بارها و بارها گفت: ایرلند عفونت و مرگ و مير تا به حال به اندازه کافی کاهش می یابد به شایستگی بلند کردن اجسام از کشور محدودیت سهشنبه آینده.

“پس یک خسته عمومی نمی خواهد بیش از حد شگفت زده به یاد بگیرند که آنها بیشتر از دو هفته بیشتر ماندن در خانه goalposts تغییر از 5 مارس تا 18 آوریل.

preview image
روبات ها در حال کمک به پرستاران در دو هتل اسکان بیماران مبتلا به کروناویروس

“دولت اصرار دارد که توسط و بزرگ ایرلندی مردم شده اند احترام دستورالعمل اگر چه آنها هشدار داده اند در برابر خوشنودی است.

“افسر ارشد پزشکی تونی Holohan هفته گذشته تولید ردیابی GPS و حتی داده های لرزه ای نشان دادن افزایش در جنبش مردم و ترافیک.

“من نوشتن این, خارج, ساختمان های دولتی [در دوبلین] که در آن وجود دارد قابل ملاحظه ای بیشتر خودروها و عابران در حال عبور از در هفته گذشته.

“اما حداقل ایرلندی عمومی به نوعی از نقشه راه برای بازیابی در حال حاضر. پنج مرحله برای نرمال که باید در هنگام بازگشایی مدارس و کالج ها در ماه سپتامبر یا اکتبر.

“پرسش های بسیاری باقی بماند. هیچ کدام می تواند قرار داده و به Taoiseach امروز به عنوان او تصمیم به ارائه اخبار در یک سخنرانی تلویزیونی, آدرس بدون در نظر گرفتن سوال از خبرنگاران و معترضان در خارج از دروازه” استفان مورفی گفت.

سی و چهار بیشتر افرادی که مبتلا به کروناویروس اند و در جمهوری ایرلند کشور وزارت بهداشت گفت.

در مجموع 1,265 covid-19-مربوط به مرگ و میر ثبت شده وجود دارد.

نیز وجود داشته اند 221 بیشتر موارد از کروناویروس مبتلا آوردن تعداد موارد تایید شده به 20,833.

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net