وزیر خارجه ایران مقصر مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران برای ‘بسیار خطرناک لحظه’ در روابط با آمریکا

وزیر خارجه ایران محمد جواد ظریف در میزگرد ‘گفتگو با ایران’ در طول 56 مونیخ, کنفرانس امنیتی مونیخ در فوریه 15 سال 2020 است.

توماس Kienzle | خبرگزاری گتی ایماژ

مونیخ — وزیر امور خارجه ایران محمد جواد ظریف به نام مرگبار آمریکا اعتصاب در ایران بالا رهبر نظامی یک “عمل تروریستی” متهم کرد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران.

“این لحظه ای بسیار خطرناک است لحظه ای به این دلیل که ایالات متحده شده است و گمراه. من معتقدم که رئیس جمهور تهمت نیست خوب مشاوران” محمد جواد ظریف گفت: مخاطبان شنبه در جریان یک بحث در کنفرانس امنیتی مونیخ.

“متاسفانه کسی دیگری است که در تلاش برای تقلید جان بولتون و وعده داده شده رئیس جمهور این است که کشتن سلیمانی خواهد مردم را به رقص در خیابان های تهران و بغداد است. و ادامه حداکثر فشار می آورد ما را به زانو ما قبل از انتخاب مجدد کمپین,” او گفت:, و اضافه کرد که هیچ یک از آن را به تصویب رسید.

ایران در جمع عزاداران در طی آخرین مرحله از مراسم تشییع جنازه کروبی برای کشته top ژنرال قاسم سلیمانی در زادگاه خود کرمان در ژانویه 7 سال 2020 است.

Atta Kenare | AFP | Getty Images

“است که یک عمل تروریستی,” او گفت: Jan. 2 اعتصاب که به کشته شدن ژنرال قاسم سلیمانی یک کلید نظامی رقم در ایران و خاورمیانه و سیاست است. “ایالات متحده انجام عملیات و ایمنی از عواقب نیست که اتفاق می افتد,” او اضافه شده است.

بر روی پاشنه از اعتصاب در ایران راه اندازی حداقل یک دوجین موشک از خاک خود را در Jan. 7 در دو پایگاه نظامی در عراق که نیروهای ایالات متحده و نیروهای ائتلاف.

یک روز بعد از کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که ایران به نظر می رسد “به پایین ایستاده” و هشدار داد تهران به رها کردن جاه طلبی های هسته ای خود را.

“تا زمانی که من رئیس جمهور ایالات متحده, ایران هرگز اجازه داد به سلاح هسته ای” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: صحبت از بزرگ قلم از کاخ سفید است.

اما او پیشنهاد کرد که آمریکا آماده مذاکره با تهران. “ما باید همه با هم کار کنند به سمت ساخت ایران است که باعث می شود جهان امن تر و صلح آمیز تر جای او گفت:” در ژانویه. 8.

سپس او خواست دیگر قدرت های جهانی برای شکستن دور از اوباما-دوران توافق هسته ای با ایران و کار کردن یک معامله جدید است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خارج از 2015 هسته ای ایران با قدرت های جهان و آغاز سیاست “حداکثر فشار” به سلطنت در تهران فعالیت ها در خاورمیانه است.

و در حالی که تحریم های ایالات متحده را فلج اقتصاد ایران, کاهش صادرات نفت, تهران, گفت: آن را نمی خواهد مذاکره با واشنگتن در حالی که مجازات در محل هستند.

“جان کری و من صرف زمان بیشتری را با هم از ما بود با ما از همسران برای دو سال” آمریکا گفت که از اوباما-دوران توافق در مونیخ, امنیتی فروم.

“این یک توافق چند جانبه و رئیس جمهور تهمت تصمیم گرفت که او به سادگی نمی مانند اوباما بنابراین او می تواند ترک. بنابراین وجود دارد هیچ نقطه ای در صحبت کردن بیش از چیزی است که شما در مورد صحبت کردیم. منظورم این است که شما نمی خرید یک اسب دو بار” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>