معاون بهداشت وزیر مبتلا به کروناویروس می رود به قرنطینه به عنوان مردم محلی را متهم به تهران از پوشش

یک مرد می پوشد یک ماسک تنفسی پس از مرگ و جدید تایید موارد نشان از coronavirus در قم, ایران در فوریه 25 سال 2020 است.

Stringer | Anadolu Agency via Getty Images

معاون وزیر بهداشت ایرج Harirchi نگاه مشخصه تب به عنوان او صحبت کرد و در تلویزیون دولتی دوشنبه کمرنگ جلوه دادن گسترش کروناویروس جدید در ایران. بدون ماسک صورت در پاک کردن عرق کردن پیشانی خود و صحبت کردن به مطبوعات محلی او سرفه به یک بافت چندین بار. یک روز بعد از او آزمایش مثبت برای coronavirus.

ایران وزارت بهداشت با رد ادعای برخی از مقامات محلی که تعداد مرده و آلوده است به مراتب بالاتر گزارش شده است. دولت ایران تایید 139 موارد و 19 و میر ناشی از سرعت گسترش ویروس به عنوان چهارشنبه و به بالاترین تعداد مرگ و میر در خارج از چین که در آن بیماری را گرفته بیش از 2600 زندگی می کند و بیمار بیش از 80 ، 000.

“تعداد بالایی از مرگ و میر در ایران نشان می دهد که تعداد زیادی از عفونت ها در این کشور بسیار بالاتر از حد اعلام شده توسط مقامات” Hasnain ملک دبی مبتنی بر مدیر عامل frontier بازارهای سهام استراتژی در Tellimer گفت CNBC.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo ابراز نگرانی کرد و گفت تهران ممکن است خودداری “جزئیات حیاتی” و خواست همه کشورها به “حقیقت را بگویید در مورد کوروناویروس.”

این هنوز مشخص نیست که در اولین مورد از این ویروس در ایران از آمد; ایران وزیر بهداشت نمکی آهنگ جدیدی از سعید گفت: اولین بيماران قبلا انجام کسب و کار در چین است. یکی دیگر از سلامت گفت: این ناشی از یک گروه از 700 چینی مذهبی دانش آموزان مشغول به تحصیل در شهرستان مذهبی قم که در آن بسیاری از موارد متمرکز هستند.

ایران نشده به حالت تعلیق پروازها از چین — یکی از آن بالا شرکای تجاری — با وجود تقریبا همه آن در خاورمیانه و همسایگان انجام این کار است.

این کشور را لغو کرده است مسابقات ورزشی و کنسرت و بسته مدارس و دانشگاه ها در برخی استان های, در حالی که کارگران شده است ضد عفونی حمل و نقل عمومی سالن و ارسال علائم هشدار دهنده در برابر لمس کردن سطوح در مکان های شلوغ. هنوز هیچ شهرستان قرنطينه آمده اند به محل و زائران مذهبی هنوز هم در حال حرکت در داخل و خارج از قم, ایران coronavirus کانون که می بیند برخی از 22 میلیون گردشگران مذهبی سالانه است.

‘وزارت بهداشت خواسته ما را به بحث در مورد اعداد’

سوء ظن دولت پوشش نصب شده پس از یک قانونگذار از قم مدعی شده اند وجود دارد 50 مرگ و میر در این شهرستان از 1.2 میلیون نفر است. تهران با رد این رقم را تکذیب کرد و پنهان کردن هر چیزی.

قانونگذار احمد Amirabadi فراهانی به نقل نیمه رسمی خبرگزاری ایلنا روز دوشنبه به عنوان متهم دولت در تهران از عدم شفاف در مورد مقیاس از شیوع این بیماری که تا به حال بیش از چهار برابر شده فقط در سه روز, با توجه به آمار و ارقام این گزارش سازمان بهداشت جهانی (WHO). او گفت که علاوه بر قم 50 مرگ و میر بیش از 250 نفر تحت قرنطینه. ایران و وزارت بهداشت رد فراهانی را ادعا می کنند.

“بقیه رسانه ها منتشر نشده این رقم اما ما ترجیح می دهند به سانسور چه نگرانی coronavirus چون زندگی مردم در معرض خطر هستند” ایلنا سردبیر فاطمه Madiani گفت: AFP news agency.

و محمدرضا غدیر, مدیر, قم, دانشگاه علوم پزشکی گفت: در اوایل این هفته: “وزارت بهداشت خواسته ما را به بحث در مورد اعداد” با توجه به ترجمه ای از بی بی سی فارسی مقاله.

ایران و همسایگان آن را بسته اند خود را به مرز با این کشور و بسیاری از کشورهای خاورمیانه در حال حاضر به حالت تعلیق پرواز به و از ایران ، مقامات بهداشتی در بحرین, عمان, عراق, کویت, افغانستان, امارات متحده عربی و حتی کانادا می گویند که موارد که ناشی از ایران است.

“دولت تشدید بحران برای خود با پنهان کردن شیوع این ویروس و به حداقل رساندن اهمیت آن گفت:” دینا Esfandiary یک ایرانی محقق در دانشگاه هاروارد کندی مدرسه Belfer Center. “از این پس تمایل خود را برای نشان دادن همبستگی خود با چینی ها از چند هفته پیش و نگه داشتن سفر بین دو کشور باز است. این است که چرا این بحران بدترین در ایران است.”

سرزنش جمهوری اسلامی ‘دشمنان’

اقتصاد ایران در حال فرو ریختن زیر وزن سنگین تحریم های ایالات متحده شده اند که افزایش در شدت و دامنه پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خارج از 2015: ایران در سال 2018 است. ارز خود را در سقوط آزاد و نرخ تورم حدود 50 درصد با حدود 9.5 درصد تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) انقباض در سال گذشته است. تحریم ها بسیاری از کارشناسان بهداشت می گویند نیز ایجاد مانع برای آمادگی کافی.

یک زن ایرانی می پوشد ماسک محافظ برای جلوگیری از ابتلا به کروناویروس به عنوان او راه می رود در بازار بزرگ تهران در فوریه 20, 2020.

نازنین طباطبایی | وانا | ایسنا

جمهوری اسلامی ایران شاهد کمترین انتخابات پارلمانی مشارکت در تاریخ خود در هفته گذشته در 42.5% با بسیاری از ایرانیان آشکارا تحریم آرا — آشکار ملامت به رژیم مشروعیت. تهران “به احتمال زیاد شد به کندی پاسخ داده می شود تمایل خود را برای رسیدن مردم به رای دادن در انتخابات پارلمانی اخیر گفت:” بهنام بن Taleblu یک عضو ارشد در بنیاد دفاع از دموکراسی.

رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای مقصر کم مردم در انتخابات در جمهوری اسلامی “دشمنان” با استفاده از coronavirus شایعات برای ترساندن مردم است.

یک روحانی در قم حتی سرزنش تهمت برای این ویروس انتشار یافته است.

برای بسیاری از ایرانیان پاسخ توسط دولت و نهادهای دینی نشانه ضعیف برای آینده است.

“رژیم فقیر مدیریت این بحران به معنی وجود یک تهدید جدید از ایران: بحران بهداشت عمومی” بن Taleblu گفت. “وجود دارد یک نگرانی واقعی در داخل ایران که این تنها بدتر خواهد شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>