ایران را توسعه صنعت نفت با وجود تحریم های ایالات متحده, وزیر نفت ایران می گوید

حسن روحانی رئیس جمهور ایران صحبت می کند در سقوط قیمت نفت با توجه به کروناویروس (COVID-19) بیماری همه گیر در یک جلسه هیئت دولت در تهران در مارس 22 سال 2020 است.

ریاست جمهوری ایران جزوه | Anadolu Agency | گتی ایماژ

ایران مصمم به توسعه آن در صنعت نفت با وجود تحریم های ایالات متحده تحمیل شده بر کشور وزیر نفت ایران بیژن زنگنه گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی در روز شنبه.

“ما نمی خواهد تحت هیچ شرایطی تسلیم … ما باید برای افزایش ظرفیت ما به طوری که در صورت لزوم با قدرت کامل ما می توانید وارد بازار و احیای سهم بازار ما” گفت: زنگنه.

وزیر صحبت شد قبل از امضای $294 میلیون قرارداد بین شرکت ملی نفت ایران و ایرانی نفت و گاز ایران شرکت برای توسعه میدان نفتی یاران که مشترک با کشور همسایه عراق مجنون زمینه است.

این توافقنامه با هدف تولید 39.5 میلیون بشکه نفت از میدان نفتی یاران در استان خوزستان در جنوب غربی ایران, ایران و وزارت نفت است خبرگزاری شانا گفت.

آمار reimposed تحریم های ایالات متحده از واشنگتن خارج شد ایران 2015 ایران در سال 2018 ایران صادرات نفت در برآورد 100,000 تا 200,000 بشکه در روز از بیش از 2.5 میلیون بشکه است که به ایران حمل می شود در ماه آوریل سال 2018 است.

جمهوری اسلامی تولید نفت خام نصف شده است و به حدود 2 میلیون بشکه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>