ایران در حال حاضر دارای بالاترین coronavirus مرگ و میر در خارج از چین تهدید گسترده تر در خاورمیانه

یک ایرانی خیابان فروشنده به فروش می رساند ماسک محافظ در تهران در فوریه 20,2020.

Atta Kenare | AFP | Getty Images

دبی, امارات متحده عربی — ایران سلامت وزارت بهداشت در روز سه شنبه تایید کرد 15 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس بیشترین مرگ و میر از هر کشور در خارج از چین که در آن کشنده بیماری نشات گرفته است. ایران نیز وجود دارد گفت: 95 زمان موارد است. و معاون وزیر بهداشت, ایرج Harirchi دارای آزمایش مثبت برای این ویروس پس از کمرنگ جلوه دادن شیوع نگرانی فقط روز قبل از.

در میان اتهامات از درون ایران از دولت و پوشش آن را به طور گسترده ای مشکوک که تعداد موارد و مرگ و میر بالاتر از رسما گزارش شده است.

اکثریت ایران موارد مرتبط شده اند به قم عمده مذهبی مقصد زائران شیعه 85 مایل در جنوب تهران وزارت بهداشت گفت: در تلویزیون دولتی روز سه شنبه. یک مقام رسمی از قم ادعا کرد که روز شنبه 50 نفر فوت کرده در شهر تهران به سرعت رد این رقم را تکذیب کرد و پنهان کردن هر چیزی.

این ویروس را گسترش سریع در ایران سیگنال های در معرض خطر بیشتری برای گسترده تر منطقه است. و ایران با لینک کلیک کنید برای بقیه خاورمیانه از طریق سفر های مذهبی زائران و کارگران به عنوان به خوبی به عنوان آن وخیم وضعیت اقتصادی — آن را به خصوص آمادگی لازم برای رسیدگی به تشدید شیوع کارشناسان منطقه ای می گویند.

“ایران شاید اولین نمونه از شیوع بالای COVID-19 در یک کشور نسبتا ضعیف بهداشت عمومی و زیرساخت” Hasnain ملک دبی مبتنی بر مدیر عامل frontier بازارهای سهام استراتژی در Tellimer گفت CNBC. ایران حدود 1.5 تخت بیمارستان به ازای هر 1000 نفر است که حدود نیمی از سطح ایالات متحده آمریکا و یا عربستان سعودی, ملک گفت. “این اجتناب ناپذیر است که ما را به دیدن نمونه های بیشتر در سراسر آسیا و شاید آفریقا است.”

منطقه ای پیامدهای: خاورمیانه هاب خطوط هوایی در معرض خطر

چندین کشور جدید عراق, کویت و افغانستان و بحرین و عمان — گزارش اول خود را coronavirus موارد در روز دوشنبه که آنها می گویند همه مربوط به ایران افزایش ترس از بیشتر شیوع گسترش به کل منطقه است. لبنان و امارات متحده عربی, بحرین و حتی کانادا گزارش داده اند که موارد آنها می گویند ریشه از ایران.

“منطقه ای پیامدهای بزرگترین هستند برای گردشگری و زیارتی مراکز مانند دبی و مکه و کربلا (در عراق) و هر شرکت های مرتبط با” ملک گفت. “منطقه ای شرکت های هواپیمایی به ویژه کسانی که در حال حاضر فشرده با بدهی بالا در میان شرکت هایی که بیشترین شدت, ضربه,” او اضافه شده است.

نقش ایران به عنوان یک قطب منطقه ای برای مذهبی زیارت تشدید شیوع خطر است. “تعداد زیادی از مردم جمع در اغلب پر بسته بندی شده محل موجب افزایش خطر انتقال” Osman Dar مدیر پروژه در چتم هاوس جهانی بهداشت برنامه گفت: CNBC از طریق ایمیل.

تحریم صدمه زدن به دسترسی به تجهیزات پزشکی

جنبش های بزرگ پناهندگان و زائران در طول تاریخ بیش از مرزهاي افغانستان و پاکستان و عراق ميانگين موارد ممکن است نقل مکان کرد و در سراسر مرزهای زمینی به این کشور Dar گفت. برخی از 30000 نفر گزارش به افغانستان بازگشت از ایران در ماه ژانویه به تنهایی و میلیون ها نفر از زائران شیعه و کارگران حرکت بین ایران و عراق در سال است.

تحریم های ایالات متحده در ایران است که به طور چشمگیری شدت از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خارج از ایران در سال 2018 را فلج اقتصاد ایران. به عنوان یک نتیجه از تحریم ها در گفت, ایران است “کمتر قادر به دسترسی به کیفیت مطمئن و تجهیزات پزشکی و اقدامات لازم برای مبارزه با شیوع… و بنابراین محدود تر در پاسخ آن ظرفیت نسبت به برخی از کشورهای همسایه است.”

که شامل تجهیزات حفاظتی شخصی دنده و دارو در گفت که “ممکن است حسابداری برای برخی از افزایش مرگ و میر است که ما دیده ایم.”

ایران و همسایگان در حال بستن مرزهای خود را

در حال حاضر تقریبا همه از ایران و کشورهای همسایه باید مرزهای خود را بسته و به حالت تعلیق پروازها به مقصد ایران. ترکیه, ارمنستان, افغانستان و پاکستان بسته اند خود را در مرزهای عراق می گوید آن را مسدود کرده است سفر به و از ایران در حالی که بحرین, عمان, اردن, عربستان سعودی و امارات متحده عربی را به حالت تعلیق در تمام پروازها به مقصد جمهوری اسلامی ایران. عراق نیز بسته شد و تنها مرز با کویت که دارای سه تأييد موارد گزارش شده از افرادی که تا به حال سفر از ایران.

ایران هنوز به حالت تعلیق سفر هوایی به چین با آن قوی تجارت لینک کلیک کنید.

شیوع شرح زیر است پر سر و صدا و در برابر خشونت آمیز چند ماه در ایران دیدم که به طور چشمگیری تشدید تنش با آمریکا و تظاهرات مردمی در ماه های نوامبر و ژانویه که شاهد صدها نفر از ایرانیان کشته شده توسط دولت و نیروهای امنیتی. از آن به اوج خود رسید و در پایین ترین انتخابات پارلمانی مشارکت مردم در جمهوری اسلامی سابقه روز جمعه که بسیاری می گویند نشانه ای از شدت تضعیف ایمان در رژیم. این پویا بدتر عمومی پاسخ به کروناویروس شیوع برخی از کارشناسان ایرانی هشدار می دهند.

“عدم اعتماد عمومی به دولت به معنای آن است که دستورات را به ماندن در نیست که به دنبال به عنوان مردم وحشت و رفتن به بیمارستان برای آزمایش بدتر از گسترش این بیماری گفت:” دینا Esfandiary یک محقق در دانشگاه هاروارد کندی مدرسه Belfer Center.

“تحریم ها را ساخته اند آن را سخت تر برای مقامات بهداشت برای شناسایی و مقابله با شیوع بیماری که به ناچار تحت تاثیر قرار خواهد گسترش ویروس فراتر از ایران و مرزهای آن را به عنوان بیش از دو روز گذشته.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>