انتخابات ایران را تحت سلطه تندروها به عنوان جوان مردم حاضر به رای دادن: ‘این یک شوخی’

ایرانیان در گذشته راه رفتن انتخاباتی پوستر و آگهی در آخرین روز مبارزات انتخاباتی در تهران در فوریه 19 سال 2020 است. – برگزاری انتخابات ناظر در دفاع از تصمیم خود برای رد صلاحیت هزاران نفر از نامزدهای مهم انتخابات پارلمانی در دو روز بدون زرق و برق به عنوان یک کمپین نزدیک شدن به پایان آن است.

ATTA KENARE | AFP via Getty Images

ایران است و برگزاری آن انتخابات پارلمانی روز شنبه و یک چیز به نظر می رسد اما برخی از آن خواهد شد یک پیروزی بزرگ برای این کشور محافظه کار تندرو.

این هفته را ببینید 7,148 نامزدهای تایید توسط ایران غیرمنتخب مذهبی و مراجع قانونی رقابت برای 290 کرسی در سراسر 31 استان. اما خیلی از کشور های جوانان به ویژه در تهران به قصد اقامت در آنجا چه می رود به کمترین میزان مشارکت در سال است.

“من قصد ندارم به رای و هیچ یک از دوستان من در حال رفتن برای رای دادن بیش از حد” مهدی مالک کسب و کار در 20s خود در تهران زندگی می کنند گفت: CNBC. “هیچ چیز در حال رفتن به تغییر و یا بدون ما رای دادن. … آنها تصمیم گرفتند همه چیز را برای کشور و بدون توجه به مجلس گفت: با اشاره به رژیم حاکم.

“پس از آن یک شوخی به حتی یک مجلس. ما اعتراض آنها با شرکت در انتخابات است.”

حداقل رقابتی انتخابات در سال

فعالان ایرانی و کشور کارشناسان نقطه به محض عدم رقابت های ساخته شده توسط رژیم حاکم قانونگذاران: 7,296 از 15000 نفر را که اعمال می شود برای انتخابات مجلس رد صلاحیت شده توسط شورای نگهبان 12 نفر هیئت کارشناسان در قانون اساسی و قوانین اسلامی تا حد زیادی منصوب آیت الله علی خامنه ای که برخوردار از قدرت قابل توجهی در سیاست ایران.

“این خواهد بود که حداقل رقابتی انتخابات مجلس در ایران پس از سال 2004 زمانی که اصلاح طلبان و امتیازهای نیز رد صلاحیت کلا” باربارا Slavin مدیر آینده ایران ابتکار در شورای آتلانتیک گفت: CNBC. “اگر تاریخ تکرار می شود, یک محافظه کار نیز خواهد بود رئیس جمهور منتخب در 2021.”

رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای می دهد اولین نماز جمعه پس از هشت سال در امام خمینی Arad در تهران در تاریخ 17 ژانویه سال 2020 است.

رهبر ایران دفتر مطبوعات | جزوه | Anadolu Agency | گتی ایماژ)

شورای نگهبان نظارت بر انتخابات تصمیم می گیرد که می تواند اجرا شود و دارای حق وتو قدرت بر مجلس قانون آن را موثر تر از منتخب مردم و خود را بسیار محافظه کار طبیعت است و رهبری آن را به اغلب ممنوعیت نفر از داوطلبان در حال اجرا است.

خواستار تحریم انتخابات

این شورا همچنین ممنوع 80 نشسته اصلاح طلب مجلس از دوباره در حال اجرا.

“به غیر از پست اول انقلاب انتخابات پارلمانی در سال 1980 جمهوری اسلامی مجلس تنها اجازه یک محدوده باریک از سیاستمداران به اجرا برای دفتر” گفت: Arash Azizi, یک ایرانی تاریخدان و تحلیلگر در گزارش هفته گذشته است. “اما این بار شورای نگهبان رفته است بسیار بیشتر به طور موثر اخراج جناح اصلاح طلب رژیم از قلمرو سیاسی.”

ایرانیان داخل و خارج از کشور از جمله زندانی فعال نرگس محمدی و وزیر سابق Mostafa Tajzadeh را آشکارا به نام تحریم انتخابات. از هشتگهای #BoycottIranShamElections و #MyVoteRegimeChange هستند که به طور گسترده ای توییتی توسط فعالان.

در ضمن خامنه ای و حسن روحانی رئیس جمهور ایران خواستار رای دهندگان برای رفتن به پای صندوق های رای. “شرکت در انتخابات یک تمبر در حمایت از راه رژیم خواهد شد و در نتیجه منجر به امنیت” رهبر جمهوری اسلامی اخیرا اعلام کرد. “من به شما التماس به منفعل” روحانی گفت: در هفته گذشته.

بسیاری از ایرانیان هستند سوال هدف از رای گیری “به خصوص زمانی که رای گیری نمی کند در نتیجه تغییر سیاست است که کمک به عادی ایرانیان” گفت: Sanam وکیل معاون چتم هاوس را منا برنامه. “این واقعا فقط در مورد مشروعیت بخشیدن به جمهوری اسلامی به عنوان بخشی از یک روابط عمومی شیرین کاری به جای داشتن یک سیاست تاثیر است.”

“و شاید نمی, رای گیری آنها در حال ساخت به عنوان بسیاری از یک نقطه به عنوان اگر آنها رای گیری,” او گفت:. “این یک اعتراض را در خود دارد.”

اقتصادی شدید, درد

بسیار تغییر کرده است از آنجایی که ایران در آخرین انتخابات پارلمانی در سال 2016 که در نظر گرفته شد یک پیروزی قابل توجهی برای ایران اصلاح طلبان و آمد در میان تورم از محبوب خوش بینی برای بیشتر باز کردن کشور و اقتصاد است.

2015 ایران یا JCPOA (پیوستن به برنامه جامع اقدام) تا به حال فقط امضا شده توسط چندین کشور از جمله ایالات متحده و اتحادیه اروپا متحده و رشد اقتصادی ايران برای سال پیش بینی شده بود به عنوان بالا به عنوان 6%. بسیاری از ایران را نگاه رای دهندگان به نامزدهای اصلاح طلب’ وعده بیشتر باز ایران و بهتر چشم انداز اقتصادی ناشی از توافق هسته ای, که برداشته شدن تحریم های بین المللی.

کسانی که انتخابات را دیدم یک گزارش 62 درصد مردم در انتخابات فقط بالاتر از سطح قبل از متوسط تاریخی برای انتخابات مجلس از 60.5%. مردم در انتخابات روز جمعه است و انتظار می رود به طور قابل توجهی پایین تر از در چند انتخابات گذشته نشان می دهد از دست دادن ایمان در جمهوری اسلامی به سیستم انتخابات و بدبینی شدید تحت کمانش اقتصاد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خروج از ایران در سال 2018 جارو reimposition تحریم ها و ادامه فساد و سوء مدیریت در داخل کشور دراورده درد شدید اقتصادی در جمهوری اسلامی در خصوص تأثیر عادی ایرانیان کارشناسان منطقه ای می گویند.

یک ایرانی مرد دارای یک پلاکارد به عنوان او را از حضور در جبهه یک دانشگاه به مناسبت حافظه از قربانیان اوکراین بوئینگ 737 هواپیمای مسافربری در Tehrans کسب و کار در منطقه 11 ژانویه سال 2020 است.

مرتضی Nikoubazl | NurPhoto | گتی ایماژ)

صندوق بین المللی پول تخمین زده متناوب 9.5 درصد انقباض برای اقتصاد ایران در سال 2019 و بیکاری و تورم سر به فلک کشیده. یک نظرسنجی انجام شده توسط دانشگاه تهران گزارش پیش بینی شده تنها 25 درصد مردم در انتخابات در پایتخت, در حالی که دیگران انتظار دارند حدود 50 درصد در سراسر کشور از کشور را حدود 60 میلیون رای دهنده واجد شرایط.

ایرانیان صحبت کرد که به CNBC همچنین ابراز خشم خود را بیش از صدها نفر از غیر نظامیان کشته شده توسط نیروهای امنیتی در جریان تظاهرات در ماه های نوامبر و ژانویه. نوامبر تظاهرات باعث شد با 300% افزایش در قیمت سوخت و دومی پس از تهران بستری ناخواسته تیراندازی کردن یک هواپیمای جت مسافربری با 176 نفر در هیئت مدیره — اکثر شهروندان ایرانی. این داونینگ آمد در میان یک حمله تلافی جویانه در نیروهای ایالات متحده در عراق پس از کشته شدن بالا ايراني, فرمانده, قاسم سلیمانی در Jan. 3.

است مغلوب ساختن پیشی جستن ‘حداکثر فشار’ سیاست به سرزنش ؟

منطقه ای تحلیلگران به مدت طولانی هشدار داد که یک تندرو دولت شد و خطر بزرگی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “حداکثر فشار” سیاست در ایران. تنش بین واشنگتن و تهران سر به فلک کشید در میان یک سری از escalatory حرکت از هر دو طرف در طول سال و نیم گذشته در خاص است.

“در پاسخ به حداکثر فشار, تهران به دنبال تحکیم نخبگان با بارگذاری تندروها پر عمده هر موسسه” بهنام بن Taleblu ارشد همکار در بنیاد دفاع از دموکراسی گفت: CNBC. این به ویژه مهم است که خامنه ای در حال حاضر در اوایل 80s.

اما او استدلال کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن است در درجه اول به سرزنش و اشاره کرد که ایران در روحانیت بود و محدود کردن اصلاح طلب در سیاست و سرکوب مخالفان قبل از دولت کنونی ایالات متحده. “این جمهوری اسلامی است که باریک طیف سیاسی از زمان انقلاب اسلامی سال 1979.”

Vakil می بیند سیاسی فعلی هوا به عنوان یک نتیجه روشن از حداکثر فشار. “مضحک” او گفت: “از آنجا که برگ برنده دولت به دنبال تغییر رفتار جمهوری اسلامی و به جای آن توانمندسازی است که رفتار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>