کاربران آیفون هم اکنون می توانید نگاه برای اولین بار در بزرگترین تغییرات آینده به تلفن های خود را در این پاییز

مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک ارائه سخنرانی در طول سال 2020 اپل در سراسر جهان در کنفرانس توسعه دهندگان (WWDC) در استیو جابز تئاتر در کوپرتینو کالیفرنیا 22 ژوئن 2020.

بروکس کرافت | Apple Inc. از طریق رادیو فردا

اپل در روز پنج شنبه منتشر شد اولین نسخه بتا از iOS 14 آخرین نسخه از سیستم عامل آی فون.

این نرم افزار اجازه می دهد تا هر کسی با یک آیفون که در سال 2015 و یا بعد از آن سعی کنید از نرم افزار است که راه اندازی خواهد شد با مدل های آیفون در پاییز. آن را نهایی به طور کامل جلا نسخه از iOS 14 — که معمولا منتشر شده در ماه سپتامبر.

بتا عمومی کاربران را قادر می سازد که می خواهید برای دیدن آنچه که تغییر اپل ساخته شده است در این سال و دسترسی به ویژگی های جدید مانند طراحی دوباره صفحه نمایش به طور خودکار به روز رسانی ویدجت به طور خودکار سازماندهی برنامه های جدید سیری رابط. کاربران علاقه مند می توانند برای ثبت نام در بتا عمومی در اینجا.

این نسخه از iOS برای همه نیست — به عنوان beta نرم افزار این اشکالات در آن و بسیاری از کاربران گزارش این اشکالات به اپل پس از آن می تواند به رفع آنها قبل از راه اندازی رسمی بعد از این سال. اگر شما جایزه ثبات بر روی تلفن خود را, شما به احتمال زیاد می خواهید به صبر کنید تا زمانی که سقوط آزاد است.

اما اگر کنجکاو هستید و یا یک تکنولوژی علاقه مندان این یک راه خوب برای دریافت جلوتر از برخی از تغییرات بزرگ در حال آمدن به اپل در پاییز امسال. در اینجا چه چیزی جدید:

طراحی دوباره صفحه نمایش با ابزارک

کاربران هم اکنون می توانید محل ویجتها در iOS 14 صفحه نمایش.

Kif Leswing/CNBC

برجسته ترین تغییر: اپل دوباره طراحی صفحه نمایش تلفن. در حال حاضر علاوه بر شبکه از برنامه های است که تغییر نکرده از آی فون برای اولین بار منتشر شد در سال 2007 شما می توانید اضافه کنید “ابزارک” و یا کمی کوچک نرم افزار برنامه زنده-به روز رسانی اطلاعات در مورد نقشه ها, عکس, اخبار و یا هر چیز یک توسعه دهنده نرم افزار تصمیم به ساخت.

نرم افزار کتابخانه

آخرین نسخه از iOS را مرتب سازی بر اساس برنامه های خود را برای شما در یک ویژگی جدید به نام نرم افزار کتابخانه.

Kif Leswing/CNBC

نیز وجود دارد یک پنل جدید هنگامی که شما کش رفتن به سمت چپ در صفحه اصلی به نام برنامه کتابخانه که به طور خودکار سازماندهی و انواع برنامه های خود را برای شما نیز فراهم می کند یک لیست به ترتیب حروف الفبا.

تصویر-در-تصویر

شما می توانید فیلم ها در حالی که چند وظیفه ای در آی فون با سیستم عامل iOS 14.

Kif Leswing/CNBC

شما هم اکنون می توانید تماشای یک فیلم یا ویدئو کنفرانس در حالی که شما با استفاده از برنامه دیگری. تصویر-در-تصویر پنجره را می توان نقل مکان و تغییر اندازه.

کمتر سرزده اطلاعیه برای تماس های تلفنی

تماس در iOS 14 دیگر را بر شما تمام تلفن.

Kif Leswing/CNBC

در نسخه های قبلی از iOS هنگامی که یک تماس تلفنی آمد و در آن بیش از کل صفحه نمایش حتی اگر شما در حال انجام چیزی دیگری است. در iOS 14 به نظر می رسد به عنوان یک بنر مانند سایر اطلاعیه ها. جدید اطلاع رسانی نیز به FaceTime تماس ها و برنامه های شخص ثالث مانند اسکایپ.

سیری جدید رابط کاربری

من از سیری “چگونه می توانم به سالن کارنگی?”

Kif Leswing/CNBC

به طور مشابه Siri دیگر طول می کشد بیش از کل صفحه نمایش بر روی آی فون زمانی که شما بخواهید آن را به یک سوال. در عوض در iOS 14, سیری میآید تا از پایین صفحه نمایش فراهم می کند و پاسخ خود را به عنوان یک بنر اطلاع رسانی.

ترجمه برنامه

یک برنامه جدید موجود در iOS 14 می توانید ترجمه مکالمات بین سخنرانان از دو languagess.

Kif Leswing/CNBC

iOS 14 جدید ساخته شده در نرم افزار, ترجمه, که قادر به ترجمه مکالمات در زمان واقعی هنگامی که قرار داده در بین مردم زبان به زبان های مختلف. آن را شبیه به ترجمه برنامه های ساخته شده توسط شرکت هایی مانند Baidu, گوگل و مایکروسافت ساخته شده است اما حق را به تلفن.

ترجمه صفحه وب در موبایل صفری

سافاری در iOS 14 می توانید به طور خودکار ترجمه وب سایت.

Kif Leswing/CNBC

مرورگرهای رومیزی ارائه شده خودکار صفحه وب ترجمه برای سال, برای زمانی که یک کاربر نیاز دارد را به جان کلام را از یک سایت خارجی. در حال حاضر ویژگی های موجود در موبایل صفری.

جدید Memoji آواتار

وجود دارد یک گزینه جدید به شما Memoji کارتون ماسک صورت.

Kif Leswing/CNBC

وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های سفارشی سازی جدید برای اپل Memoji آن کارتون آواتار برنامه ساخته شده را به آی فون از جمله یک راه برای اضافه کردن یک ماسک صورت (بسیار 2020 لمسی).

iMessage بهبود

اپل ساخته شده است و بسیاری از ترفند ها را به پیام های متنی و رابط کاربری در iOS 14. کاربران هم اکنون می توانید پین مکالمات مهم به بالای خوراک ذکر است اطلاعات تماس در داخل گروه پیام و موضوع پیام های داخل گروه پیام.

چند تا از این ویژگی ها در دسترس بوده است در رقابت برنامه های پیام رسانی مانند واتساپ و کمک خواهد کرد که کاربران کنترل آنچه آنها را در خود پیام های صندوق ورودی.

Emoji جستجو

آن بوده است هرگز آسان تر برای پیدا کردن دقیق شکلک شما می خواهید.

Kif Leswing/CNBC

این صفحه کلید آی فون در حال حاضر دارای یک قسمت جستجو فقط برای emoji — به جای استفاده از پیمایش از طریق صدها نفر از شکلک برای خاص صورت خندان شما می خواهید, شما به سادگی می توانید جستجو.

در زیر هود

وجود دارد بسیاری از تغییرات دیگر به iOS 14 که تا حد زیادی از مصرف کننده دید های جدید از جمله ویژگی های حفظ حریم خصوصی در سافاری بهتر سیری پیشنهادات و اتوماسیون و بین المللی و ویژگی های مانند طراحی مجدد صفحه کلید برای زبان های خاص مانند ژاپنی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>