آی فون خود را به درب: شرکت های چینی در آزمون فوق سریع تلفن تحویل به عنوان coronavirus احتیاط باقی مانده

مردم با پوشیدن ماسک های صورت راه رفتن گذشته یک فروشگاه اپل در پکن در 17 مارس سال 2020 در پکن ،

فرد لی | گتی ایماژ

گوشی های هوشمند سازان در چین از جمله هوآوی و اپل در حال تبدیل شدن به فوق العاده سریع تحویل و حتی تجارت-ins در درب از مصرف کنندگان’ خانه, به عنوان خریداران محتاط باقی می ماند در مورد مشغول بازدید از فروشگاه ها در پی شیوع کروناویروس.

Meituan یک شرکت چینی شناخته شده برای مواد غذایی تحویل یک قرارداد امضا شده با Huawei فروشگاه حق رای دادن. کاربران در سه شهر — پکن و شانگهای و Wuxi — در حال حاضر قادر به خرید Huawei جدید P40 گوشی های هوشمند از طریق Meituan برنامه و آن را به اقامت خود را. این P40 فروش رفت در مارس 8 در چین است. Meituan تحویل می تواند در 30 دقیقه بسته به نوع کاربری خود را از راه دور به فروشگاه.

تحویل شرکت نیز پردازنده مارک های دیگر از جمله شرکت چینی Vivo به زودی یک فرد آشنا با این موضوع گفت: CNBC. فرد مجاز به صحبت علنی به عنوان Vivo معامله اعلام نشده است.

ماه گذشته JD.com یکی از چین بزرگترین تجارت الکترونیکی شرکت های رقیب به راهنمایی راه اندازی یک تجارت در خدمات برای محصولات اپل است که می تواند انجام شود در یک مشتری آستان. این برنامه شامل اپل به تازگی راه اندازی iPad Pro و Macbook Air و همچنین اپل. معمولا چنین تجارت در برنامه نیاز خریداران برای رفتن به فروشگاه های فیزیکی.

این طرح در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر در چین دیدم که فروشگاه تعطیل برای دوره های طولانی از زمان و افراد باقی مانده در داخل خانه. اثر شیوع بر اساس یک برآورد از ماه فوریه است که چین محموله های گوشی های هوشمند می تواند کاهش 30 ٪ در سال در سال برای مارس چهارم.

حتی به عنوان جدید چین coronavirus موارد پایین باقی می ماند تحلیلگران گفت: فروشندگان ممکن است با تجربه تر با خرید آنلاین از آنجا که مشتریان ممکن است با احتیاط در مورد بازگشت به فروشگاه.

“من فکر می کنم بازیکنان هنوز مطمئن شوید که آیا مصرف کنندگان خود را تغییر داده اند پس از مستند دوره که آیا آنها شروع به طور کامل حرکت بر روی روش آنلاین و غیر-لمسی, روش, چرا که آنها هنوز هم با احتیاط در مورد رفتن به فروشگاه” نیکول پنگ, معاون رئیس جمهور از تحرک در بازار شرکت تحقیقاتی Canalys.

“مقید کردن تقاضا’

یکی از عوارض coronavirus در چین بود تعطیل از فروشگاه های خرده فروشی برای یک دوره طولانی از زمان پس از قمری تعطیلات سال جدید در اواخر ماه ژانویه است. اپل فروشگاه ها تنها به طور کامل دوباره باز در ماه مارس است. خاموش شدن ناگهانی و اقدامات دیگر به منظور حاوی ویروس و نگهداری افراد در داخل خانه برای مدت زمان طولانی.

پنگ گفت که ساخته شده است “مقید کردن تقاضا” از مصرف کنندگان در طول این زمان.

با وجود این که هر دو Xiaomi و Huawei رفتم جلو با گل سرسبد گوشی های هوشمند راه اندازی و اپل همین کار را با آن آی پد و مک بوک ایر منتشر شده است.

پنگ گفت که بازیکنان صنعت شده اند گفتن او که خود را در کانال های آنلاین و یا در فروشگاه های فیزیکی شده اند “بازیابی سریع تر از آنها انتظار” با بازار خرده فروشی دیدن یک “سنگین و گزاف گویی” پس از پایان ماه فوریه.

“بازار چین شده است و دوره نقاهت را به خوبی داده شده وجود دارد برخی از مقید کردن تقاضا قبل و در طول مستند” پنگ گفت.

اما دلایلی وجود دارد به دقت و با توجه به محیط اقتصادی در چین است. متوسط برآورد 17 مالی شرکت برای سه ماهه اول تولید ناخالص داخلی (GDP) یک انقباض 3.4% با توجه به وزش اطلاعات است. در ضمن چین شهری نرخ بیکاری شروع به پریدن کرد به شدت در فوریه.

“بازار شروع به دیدن Covid-19 اثر بر اقتصاد خود … بنابراین من کاملا مطمئن هستم که این تقاضا در حال رفتن به آخرین” پنگ گفت. “از این رو مهم است که آنها را (گوشی های هوشمند سازان) به آزمون و امتحان کنید بسیاری از روش های مختلف برای رسیدن به مصرف کنندگان است.”

چین کلیدی برای اپل, Huawei

بررسی روش بیشتر برای رسیدن به مصرف کنندگان در چین می تواند بسیار مهم برای شرکت هایی مثل هواوی و اپل با توجه به مهم بازار این است که برای هر دو شرکت.

Huawei شد قرار دادن در لیست سیاه آمریکا سال گذشته که به صورت محدود آن دسترسی به فناوری آمریکایی از جمله گوگل اندروید موبایل سیستم عامل (OS). Huawei مجبور شد به انتشار دو دستگاه بدون اندروید و گوگل مجوز برنامه های مانند Gmail. این است که یک معامله بزرگ در چین که در آن گوگل خدمات ممنوع و مصرف کنندگان با استفاده از این برنامه به هر حال. اما در بازارهای بین المللی که در آن Huawei ساخته شده است از زمین عدم آندروید بینی شده این شرکت است.

Huawei نگاه به پایین در چین که در حال حاضر سهم قابل توجهی از فروش گوشی های هوشمند برای شرکت است. در ضمن چین برای مدت زمان طولانی شده است یک تکه بزرگ از اپل درآمد و بخش عظیمی از زنجیره تامین است.

پس از خاموش کردن طولانی مدت از فروشگاه و با کروناویروس تأثیر شرکت دیگر بازارهای بین المللی عمده اپل خواهد بود به امید این مصرف کننده جدید طرح می تواند کمک به افزایش فروش کلید آن محصولات است.

اما تحویل طرح همچنین می تواند به نفع امثال Meituan و JD.com بیش از حد. Meituan شده است در تلاش برای تنوع بخشیدن به دور از مواد غذایی و تحویل مواد غذایی. آن را به یک هتل و رزرو سفر بازو. و لوازم الکترونیکی مصرفی می تواند یک منطقه ظهور برای شرکت.

در ضمن JD.com قفل شده است و در یک نبرد شدید با راهنمایی برای به اشتراک گذاری از چین تجارت الکترونیکی در بازار. این شرکت بهترین و شناخته شده برای خود را تحویل سریع سرویس که در آن تلاش برای استفاده در گوشی های هوشمند خود تجارت در برنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>