بیش از یک هفته پس از بستن تمام فروشگاه ها و دفاتر در چین در میان شیوع رمان coronavirus وضعیت اپل تولید نیروی کار همچنان تیره است.

اپل تامین کننده Foxconn تصویب شد برای از سرگیری تولید در Zhengzhou یک کلید تولید گیاه در منطقه گزارش رویترز روز شنبه به نقل از یک منبع که نامش ذکر نشده با دانش مستقیم اما تا کنون تنها 10 درصد از نیروی کار بازگشته و یا در مورد 16,000 مردم است. این منبع گفت: درخواست برای بازگشایی کارخانه در شنژن شد و مورد تایید نیست.

اپل سهام پایین بود حدود 1% دوشنبه ،

این Zhengzhou گیاه “مهم ترین آیفون تولید سایت” ساخت آی فون 11 سری جدید, نسخه ویژه آیفون ارزان, بالا, اپل تحلیلگر Ming-Chi Kuo گفت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان یکشنبه. اپل انتظار می رود تا پرده از نسخه ویژه آیفون در مارس. روز دوشنبه در شهرستان ارائه یک جدول زمانی از زمانی که کارخانه ها می تواند بازگشایی شده است. در فوریه. 10 شرکت با عمدتا محلی و کارکنان می توانند رزومه عملیات. در فوریه. 17 شرکت با حداقل کارکنان از مناطق به شدت تحت تاثیر شیوع بیماری می تواند بازگشایی و در فوریه. 24 همه کارخانه ها می توانید از بازگشت به کار.

پس از اولیه بازگشت تاریخ Feb. 2 به تعویق افتاد گیاه Kuo گفته او برآورد 40% به 60% نیروی کار نرخ بازگشت. در شنژن Kuo گفت که او انتظار دارد یک نیروی کار نرخ بازگشت از 30-50 ٪ در سایت در اتهام ساخت مدل های آی فون جدید مجموعه برای عرضه در نیمه دوم سال است.

Foxconn فراهم نیست بیشتر وضوح در یک بیانیه صادر دوشنبه.

“رفاه کارکنان ما این است که بالاترین اولویت برای Foxconn. در همراهی با این کار ما شده اند از نزدیک نظارت فعلی بهداشت عمومی چالش های مرتبط با کروناویروس و ما در حال استفاده از همه توصیه می شود سلامت و شیوه های بهداشت به تمام جنبه های عملیات ما” این شرکت اعلام کرد. “این ایمنی و بهداشت اقدامات در حال انجام در پشت سر هم با تلاش های اجرا شده توسط سازمان های دولتی مربوطه. تیم ما در هر یک از امکانات ما در چین در حال همکاری نزدیک با مربوطه محلی و سازمان های دولتی و ما در ادامه به انجام این کار به عنوان ما پیاده سازی ما پس از تعطیلات تولید برنامه. به عنوان یک ماده از سیاست و به دلایل تجاری حساسیت ما را در نظر ما خاص تولید طرح.”

اپل بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

اپل در حال حاضر پیش بینی اثرات تعطیلی کارخانه ارائه گسترده تر از نمونه راهنمایی برای سه ماهه آینده در درآمد خود را گزارش اواخر ماه گذشته. در اوایل توجه داشته باشید Kuo برش آی فون حمل و نقل پیش بینی 10 درصد به حساب coronavirus تاثیر کرد و آن را دشوار است به پیش بینی سه ماهه دوم حمل و نقل با توجه به “عدم قطعیت از coronavirus بیماری و مصرف کننده اعتماد به نفس است.”

روز جمعه اپل تمدید آن تعطیلی فروشگاه در چین فراتر از آن اصلی طرح باقی مانده بسته را از طریق Feb. 9.

“پس از مشاوره کامل با کارشناسان بهداشت عمومی و مقامات دولتی ما در حال کار به سمت بازگشایی دفاتر شرکت های بزرگ ما و تماس با مراکز هفته فوریه 10, و ما در حال آماده سازی برای بازگشایی ما فروشگاه های خرده فروشی این شرکت در بیانیه ای گفت جمعه.

-CNBC یونیس Yoon کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de