آیووا را کوچک لیگ بیس بال تیم های خود را در سال 2020 دموکراتیک حزبی مبارزه

کلینتون LumberKings تیم بیس بال مدیر کل تد Tornow در NelsonCorp زمینه کلینتون در آیوا است.

یعقوب Pramuk | CNBC

CLINTON, آیووا — تد Tornow دفتر ویترین زندگی در بیس بال. تیم عکس خط چه او شوخی است “دیوار شرم” ردیابی کلینتون LumberKings کلی آخور 37 سال کار در لیگ کوچک از تنسی به آلاباما به می سی سی پی و مونتانا و در حال حاضر شرقی, Iowa.

او را به یک تصویر از Bo Jackson, چند, ورزش, ستاره است که در زمان بیس ممفیس جوجه طوفان زمانی که Tornow مشغول به کار برای این تیم در سال 1986. او اشاره می کند یک عکس از Ryne سندبرگ و به یاد می آورد که چگونه توله شیکاگو افسانه “بسته بندی” کلینتون ورزشگاه زمانی که او بازدید به عنوان مدیر پیوریا ندارند.

در حال حاضر یک تهدید به LumberKings و دو, دیگر, آیووا, تیم های حرفه ای به ارمغان آورده است Tornow به مدار دیگر: نیروی برنی ساندرز. ورمونت سناتور و نامزد ریاست جمهوری شکل در سن جوان با لیگ ملی را داجرز ترک مادری خود بروکلین برای لس آنجلس کمک کرده است و منجر به مقاومت به لیگ اصلی بیس بال پیشنهاد است که می تواند به کاهش 42 جزئی باشگاه های لیگ. Burlington, Vt. — که در آن ساندرز بود شهردار در 1980s — همچنین می تواند از دست دادن یک تیم است.

“برنی کامل مثال” Tornow روز دوشنبه گفت: در طول یک انیمیشن توضیح در مورد چگونه آمریکایی ها می خواهند برای محافظت از خود را از سنت ها و تاریخ مانند بیس بال تیم های که بازی کرده اند برای چندین دهه یا بیش از یک قرن در مورد LumberKings. “داجرز پاره پاره قلب خود را هنگامی که آنها به سمت چپ بروکلین. در حال حاضر آنها می خواهند برای yank تیم خود را از زمانی که او شهردار برلینگتون.”

خارج از NelsonCorp زمینه کلینتون, IA, که در آن LumberKings بازی بازی های خانگی خود را.

یعقوب Pramuk | CNBC

جزئی تیم های لیگ برتر است که می تواند از دست دادن وابستگی های خود را با لیگ برتر باشگاه پس از سال 2020 فصل بازی در سراسر کشور است. تیم مدیران شهرداران ، فرمانداران و بیش از 100 مرکب از اعضای کنگره تحت فشار قرار دادند MLB برای حفظ تیم در آن سیستم. آنها استدلال می کنند که باشگاه را شغل و فعالیت های اقتصادی و مقرون به صرفه سرگرمی برای جوامع است.

سیاسی دیوانگی در برابر MLB ثابت شده بیشترین در آیووا که نشسته زیر میکروسکوپ جلوتر از روز دوشنبه اول-در-این-ملت 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری قفقاز. سه تیم در این دولت از شهرهای کوچک در امتداد رودخانه می سی سی پی – این LumberKings, Burlington, زنبور عسل و شهرهای چهار رودخانه راهزنان در دونپورت – خود را از دست بدهد لینک MLB. قطع که اتصال فرورفتگی چشم انداز خود را برای زنده ماندن است.

دموکراتیک آرای انتخابات ریاست جمهوری را تقبیح کرده اند پتانسیل انقباض جزئی لیگ بیس بال به عنوان آنها به دنبال هر لبه در تنگ اولین انتخابات ریاست جمهوری نامزد مسابقه. سه نفر از خانه در ایالات متحده از اعضای آیووا چهار رقابتی مناطق دموکراتیک مظنونان حمله به دانشگاه سیندی Axne ابی Finkenauer و دیو Loebsack — امضا بر روی “ذخیره Minor League Baseball نیروی کار است.” این گروه معرفی خانه قطعنامه این هفته گفت: بیس بال باید در حفظ آن زمان جزئی لیگ ساختار.

دموکرات ها به خفاش

بسیاری از نامزدهای دموکرات در نزدیکی بالای آیووا حزبی رای گیری بسیج پشتیبانی از لیگ کوچک بیس بال. در ماه دسامبر ساندرز رفت و به برلینگتون که نشسته در جنوب کلینتون در می سی سی پی به آمار توپ و برگزاری یک میز گرد با تیم ملی آیووا. او به طور جداگانه ملاقات با MLB کمیسر راب مانفرد ماه گذشته.

دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز من-Vt., بازدید بیس بال پس از دیدار با minor league baseball بازیکنان و مقامات در FunCity چمن, یکشنبه آذر. 15, 2019, در, Burlington, Iowa.

چارلی Neibergall | AP

سناتور. Ctq, D -, Minn. رفت و به یک رودخانه راهزنان بازی در ماه سپتامبر به عنوان او مبارزه کرد و در سراسر آیووا. در ماه دسامبر او توییتی یک عکس از خودش در الماس در یک رودخانه راهزنان نیوجرسی و خواست MLB به “گام به عقب و تجدید نظر در” برنامه های خود را.

Fomer South Bend شهردار پیت Buttigieg که خانه یک شهر کوچک لیگ بیس بال تیم توییتی در ماه دسامبر که “شهرستانها مانند معدن دانم چه کوچک لیگ بیس بال تیم می تواند به اقتصاد و فرهنگ و حتی در دوران کودکی است.” وی MLB به “انجام کار درست” و “ذخیره تیم ما.”

سناتور. الیزابت وارن D-Mass., پیوست با دولت همکار سناتور. Ed Markey برای اعتراض به MLB پیشنهاد در دسامبر نامه ای به مانفرد. یک لوول, Mass., تیم می تواند به سقوط توسط ایستگاه فرعی در پایان سال است. سناتور استدلال این طرح را “علت مهم آسیب های اقتصادی به شهر لاول از بین بردن یک قطعه مهم از جامعه فرهنگی رد پای و نا امید طرفداران بیس بال در تمام سنین” با توجه به بوستون گلوب.

MLB گفت: پیشنهاد افزایش بهره وری آن سازمان و بهبود امکانات برای بازیکنان با تلاش به بازی راه خود را به رشته. در یک بیانیه نوشته شده است ماه گذشته پس از مانفرد ملاقات با Sanders, MLB آن گفت: “باید اطمینان حاصل شود که جزئی بازیکنان لیگ امن بازی کردن امکانات مناسب برای توسعه بیس بال حرفه ای بازیکنان نه قرار بی دلیل سفر خواسته های ارائه شده و با جبران خسارت و شرایط کاری مناسب برای ورزشکاران نخبه و باید واقع بینانه فرصت ساخت آن را به لیگ های بزرگ.”

“ما بارها و بارها اعلام کرده اند هر دو صورت عمومی و خصوصی به لیگ کوچک است که هر نتیجه مذاکرات MLB ارائه خواهد شد هر جامعه است که در حال حاضر میزبان حرفه ای بیس بال گزینه برای حفظ بیس بال در یک عملی و فن-دوستانه قانع کننده قالب با پشتیبانی کامل از MLB. ما با اعتماد به نفس باقی می ماند که راه حل را می توان رسید که برآوردن منافع همه ذینفعان” لیگ گفت: در ماه دسامبر.

ساندرز می بیند MLB برنامه به عنوان یک مثال دیگر از کسب و کار حرص و آز است که آزار کارگران و جوامع است. او اجرا در عظیم سیاسی و اقتصادی تعمیرات اساسی است که در مهار عظیم شرکت های بزرگ.

سناتور اخیرا نیویورک تایمز گفت که دیدگاه های بنیادی در بخشی از داجرز’ حرکت در سراسر کشور در سال 1957.

“من نمی خواهم به شما بگویم که تنها دلیل که من تهیه کرده ام این سیاست است که من توسعه یافته” ساندرز به این روزنامه گفت. “اما به عنوان یک بچه من می بینم که در مورد حرص و طمع از یک شرکت خاص. و که تحت تاثیر من است.”

نامزد دیگری برای اداره فدرال عبور یک نوار زیادی از آیووا در این سال اشاره کرد MLB پیشنهاد به عنوان مثال از ثروتمند داشتن بیش از حد قدرت. J. D. Scholten یک نامزد حزب دموکرات برای کنگره در آیووا منطقه 4. او با بازی بیس بال در کالج و برای کارش در شهرستان Sioux, آیووا, و او گفت: “نمی توانید با قرار دادن یک برچسب قیمت بر روی چه بیس بال به معنی به من. اما [MLB] صاحبان به نظر می رسد.”

“وجود دارد خیلی انگیزه ای برای ثروت و ثروتمند و این بچه ها کمی آن را کارگران آن افرادی که این کشور بزرگ که در حال گرفتن شفت در بسیاری از این مسائل. و این فقط یک نمونه از آن” Scholten روز سه شنبه گفت. او با به چالش کشیدن جمهوری خواه در کنگره استیو شاه دوباره در این سال پس از دقت دست دادن به او در سال 2018 است.

پل و راه آهن عبور بیش از حدی یخ زده رودخانه می سی سی پی در Clinton, IA.

یعقوب Pramuk | CNBC

“من نمی دانم چه چیز دیگری من می خواهم انجام دهید”

کلینتون در یک شهرستان کمتر از 30,000 از دست دادن LumberKings می تواند نیش را خارج از اقتصاد محلی. باشگاه پشتیبانی از 180 شغل تمام وقت, هر دو به طور مستقیم و غیر مستقیم در Clinton County, با توجه به مطالعه با تجزیه و تحلیل از آیووا سازمان توسعه اقتصادی و دولت آمریکا داده است. که حساب برای کمتر از 1 درصد از مشاغل در این شهرستان است.

کلاس میانه تیم لیگ است که وابسته به MLB میامی مارلین نیز منجر به $4.7 میلیون دلار دستمزد در شهرستان, با توجه به مطالعه است. که معادل 0.2 درصد از تولید ناخالص داخلی.

Tornow گفت: “من نمی دانم چه چیز دیگری من می خواهم انجام” اگر او دیگر نمی تواند کار را برای LumberKings پس از بیش از 20 سال با این تیم است.

“من نمی دانم آنچه من برای واجد شرایط. من می توانم پور آبجو و من می توانم طبخ هات داگ و همبرگر و brats,” او گفت:. “ترسناک است ؟ بستگی دارد که شما بخواهید. من نگران نباشید فردا. امروز به اندازه کافی مشکل از خود آن است.”

سیاسی, Clinton County مظهر یک روند دیده می شود در جیب کشور در سال های اخیر است. این منطقه ثبت شده دموکرات ها از جمهوری خواهان. رئیس جمهور, باراک اوباما برنده کلینتون شهرستان بیش از 20 درصد در سال 2012. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انجام آن در حدود 5 درصد چهار سال بعد.

برخی از 2020 دموکراتیک آرای انتخابات ریاست جمهوری ساخته شده است یک نقطه به دیدار کلینتون در فینال اجرا قبل از قفقاز. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و کارآفرین اندرو یانگ هر دو برگزار می شود, حوادث وجود دارد این هفته است.

برف پتو بندر Burlington, آیووا در رودخانه می سی سی پی.

یعقوب Pramuk | CNBC

“من نفرت را به دیدن آن ترک”

هر دو نامزد نیز متوقف در برلینگتون که نشسته فقط بیش از دو ساعت رانندگی غربی کلینتون در آخرین کشش قبل از قفقاز. Des Moines, شهرستان, که در آن برلینگتون نشسته است و بیشتر ثبت شده دموکرات ها از جمهوری خواهان. آن را بیش از حد بدبختانه به طور چشمگیری از اوباما به ناروا در سال 2016.

برلینگتون است که در آن ساندرز بسیج با آیووا را جزئی از تیم های لیگ برتر در ماه دسامبر در نظر گرفتن نوسانات فقط چند ماه پس از حمله قلبی رنج می برد. شهر خود را غنی بیس بال میراث.

به برلینگتون زنبورها یک کلاس میانه تیم لیگ شد و برای اولین بار در سال 1889 تاسیس. استیو بل, یک پلیس بازنشسته در برلینگتون روز سه شنبه گفت که چهار نسل از خانواده اش رفته اند به جزئی بازی های لیگ در شهر است.

“من نفرت را به دیدن آن را ترک کنند. … این فقط نوع است که یک نقطه عطفی در برلینگتون forever,” او گفت: بازی بیس بال, بازی “سرگرمی های مقرون به صرفه.”

بل ملاقات با یک گروه کلیسای هفته گذشته در Beancounter قهوه و Drinkery — یک فروشگاه که آویزان فنجان قهوه در دیواره های آن امضا شده توسط بازدید کنندگان مانند سابق 2020 دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری Beto o’rourke و تیم رایان. O’rourke ایستاده بود در یک آشپزخانه به عنوان او صحبت کرد به رای دهندگان شلوغ به فروشگاه در اوایل انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته است.

بل و یکی دیگر از اعضای گروه خود را از طریق اجرای بخش هایی از تیم تاریخ است. به تازگی انتخاب شده MLB Hall of Famer لری واکر برای زنبورها در اطراف هنگامی که Bo Jackson در کلینتون. آنها می گویند یک سردستی پرتاب سیگار باعث آتش سوزی که سوزانده تیم های چوبی ورزشگاه در سال 1971 مجبور به بازسازی.

برلینگتون زنبورها تیم بیس بال مدیر کل کیم پارکر می ایستد در تیم دفاتر در جامعه زمینه در Burlington, IA.

یعقوب Pramuk | CNBC

زنبورها مدیر کل کیم پارکر مطمئن نیست اگر این داستان درست است. او می گوید: آن یکی مردم بگویید در هر مورد.

پارکر شروع به کار برای این تیم حدود 20 سال پیش, فروش 50-50 بلیط و برنامه های در بازی روز. او راه خود را به کارکنان تمام وقت بعد از دانشگاه و ورود او در فصل سوم به عنوان مدیر کل. پارکر پدر صرف 17 سال به عنوان زنبور مدیر قبل از او. او در اطراف این ورزش است.

“من عاشق این سازمان این شهر را دوست دارم و من عاشق بیس بال” پارکر بود که نام زن اجرایی در لیگ کوچک بیس بال در سال 2019 گفت: روز سه شنبه. “آن را به معنای واقعی کلمه قلب و روح من. و شوهر من به شما بگویم که. در واقع او می دانست آنچه که او به زمانی که او ازدواج کرده است. پس او مانند ” من واقعا به ازدواج با شما و سازمان؟’ و گفتم کاملا.'”

برلینگتون دارای شباهت های بسیاری به کلینتون. کوچک می سی سی پی رودخانه شهرستان دارای جمعیت حدود 25,000.

یک مطالعه نشان داد که زنبورها نیز به طور مستقیم و غیر مستقیم حمایت 180 شغل تمام وقت خود را در خانه شهرستان Des Moines. دستمزد تیم پشتیبانی در حال معادل حدود 0.2 درصد از شهرستان تولید ناخالص داخلی آیووا اقتصادی سازمان توسعه یافت.

پارکر گفت که او همه چیز را او می تواند با کنگره مقامات محلی و تیم MLB, وابسته به لس آنجلس فرشتگان برای اطمینان از برلینگتون آن از دست تیم. و او در تلاش برای فکر می کنم در مورد آنچه در زندگی خود را می خواهم نگاه بدون زنبور عسل است.

پارکر گفت: “وجود چند نفر بودند که مانند,” اه, شما می توانید یک کار بدون مشکل. شما می توانید راه رفتن در هر نقطه و کار دریافت کنید.’ گفتم: “من نمی خواهم که ، من در حال حاضر می دانم که من نمی خواهم این کار است. من می خواهم این کار و من می خواهم به در بیس بال.'”

برف را پوشش می دهد در خارج از جامعه زمینه در برلینگتون آیووا که در آن برلینگتون زنبور عسل بازی بازی های خانگی خود را.

یعقوب Pramuk | CNBC

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>