آیووا دموکراتیک ریاست جمهوری حزبی است که خیلی زود به تماس: NBC News

یک زن پیاده روی های گذشته نشانه نمایش داده شده بر روی یک ساختمان دریک دانشگاه است که بار خوانده شده “جاده تا سال 2020 از اینجا شروع می شود” در فوریه 2 سال 2020 در Des Moines, Iowa.

جاشوا Lott

اول-در-این-ملت دموکراتیک ریاست جمهوری قفقاز در آیووا شد و خیلی زود به تماس از 8 p. m. و با توجه به ان بی سی نیوز.

درب در انجمن سایت های سراسر Hawkeye دولت در بسته 8 p. m. ET. رای دهندگان تصمیم خواهد گرفت که می تواند اولیه افزایش در سال 2020 نامزد فرآیند به عنوان در سراسر کشور کار می کنند از طریق یک اتشی فرایند اقناع و تغییر تعلقات.

که به قفقاز آن را به نظر می رسد حداقل چهار نامزد پیشرو — بهداشت ، برنی ساندرز من-Vt., معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن, سابق, South Bend, Ind. شهردار پیت Buttigieg و بهداشت ، الیزابت وارن D-Mass., — تا به حال شانس به جمع آوری بسیاری از نمایندگان در دولت است. سناتور. Ctq, D -, Minn. همچنین نگاه کرد به شکاف یک پایان قوی و تقویت چشم انداز خارج از میانه.

ادامه مطلب:

آیووا انجمن: آنچه در آن است و چگونه کار می کند و چرا از آن مهم است
دموکرات خود را برای اولین بار شانس خود را انتخاب کنید 2020 نامزد انتخابات ریاست جمهوری در آیووا

قوی در آیووا — و یا حتی نشان دادن بهتر درک انتظارات — می تواند افزایش جذب سرمایه و به نامزدهای یک اندازه گیری از مشروعیت. معمولا اما نه همیشه برنده در آیووا می رود برای تبدیل شدن به حزب دموکرات را در انتخابات ریاست جمهوری نامزد.

نامزد بعدی به نوبه خود توجه خود را به نیوهمشایر که دارای اول ریاست جمهوری اولیه در فوریه. 11.

آیووا انجمن حزبی رای دهندگان بودند قریب به اتفاق سفید با توجه به ورودی رای داده است. بیش از نیمی یا 58 درصد عنوان زنان در حالی که 42 درصد عنوان مردان.

فقط بیش از یک چهارم یا 28 درصد از شرکت کنندگان بودند 65 سال یا مسن تر. همچنین ساخت تا 28 درصد از پاسخ دهندگان به 45 تا 64 ساله. یکی دیگر از 23 درصد 17 تا 29 ساله در حالی که 21 درصد بین 30 و 44.

ساندرز به طور معمول انجام می دهد بهتر است با رای دهندگان در حالی که بایدن قوی تر است در میان رای دهندگان مسن تر.

مسائل بالا برای آیووا حزبی رای دهندگان منعکس روند دیده می شود در سراسر کشور: 41% گفت: مراقبت های بهداشتی اهمیت بسیاری در تصمیم گیری که برای حمایت از, در حالی که 22 درصد جواب داد: تغییر آب و هوا. یکی دیگر از 17% گفت: نابرابری درآمد در حالی که 14 درصد انتخاب سیاست خارجی است.

بیش از نیمی یا 57 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که حمایت از جایگزین تمام بیمه درمانی خصوصی با یک دولت واحد برنامه ریزی در حالی که 38 درصد پاسخ داد که آنها در مخالفت با چنین سیستم. ساندرز و وارن می خواهید به حرکت به تک پرداخت کننده بیمه سلامت در حالی که بایدن Buttigieg و Klobuchar نیست.

خود توصیف لیبرال ها بیش از دو برابر کسانی که به عنوان میانه رو با 67 درصد به 33 درصد حاشیه ورودی نظرسنجی ها یافت می شود.

این داستان در حال توسعه است. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>