مقامات از 68 حزبی حوزه را نادیده می گیرند و نتایج حاصل از اولین رفراندوم تعداد در طول یک جلسه رویداد در تاریخ 3 فوریه سال 2020 در دریک دانشگاه در Des Moines, آیووا, ایالات متحده است.

تام برنر | گتی ایماژ

آیووا انجمن افتضاح نشان دهنده یکی از خیره کننده ترین شکست های امنیت اطلاعات همیشه.

این عدم تحویل داده شد توسط همان آیووا حزب دموکرات مقامات که گفت: طی چهار سال گذشته آنها “ramping تا” تکنولوژی قابلیت برگزاری به ظاهر بی پایان امنیتی نیروهای وظیفه برای اطمینان از قدرت های خارجی نمی disenfranchise رای دهندگان و همکاری با سازمان های فدرال مانند وزارت امنیت داخلی را به مطمئن شوید که هر کس در حلقه در رای گیری های امنیتی.

رای دهندگان خواهد بود با توجه به چگونه رهبران حزب اطمینان حاصل شود که رای رفتن به جلو را روشن و طرح های احتمالی در محل نه فقط برای محافظت در برابر هکرها, اما از همه نوع از فناوری شکست از جمله برنامه های کاربردی که ممکن است کار نمی کند.

چه اتفاقی افتاده است ؟

آیووا مقامات شمارش نتایج در آینده دوشنبه از caucusing برنامه گزارش بی نظمی که مورد نیاز آنها را به سوئیچ از این برنامه برای شمارش آرا به صورت دستی. مقامات حزب گفت: “زمینه ای اطلاعات” قرار داده و به برنامه خوب بود اما معلوم نیست هنوز که چگونه آنها این را می دانند و یا حتی نظر آنها “اساسی داده است.”

“شب گذشته بیش از 1600 حوزه قفقاز جمع آوری شده در سراسر ایالت آیووا و در ماهواره قفقاز در سراسر جهان” آیووا حزب دموکرات در بیانیه ای گفت شنبه. “به عنوان حوزه حزبی نتایج آغاز شده که در این IDP فرار آنها از طریق دقت و کیفیت بررسی کنید. روشن شد که وجود دارد تناقض با گزارش. علت این تناقضات روشن نشد و تحقیقات لازم که در زمان.”

آیووا دموکرات ها با استفاده از نرم افزار ساخته شده توسط یک حزبی مترقی start-up به نام سایه, Inc., مدیریت غیر انتفاعی شرکت سرمایه گذاری به نام مخفف. در یک بیانیه مخفف فاصله خود را از سایه.

“ما در حال خواندن تایید گزارش سایه را با حزب دموکرات آیوا در توییتر و ما مثل هر کس دیگری در حال مشتاقانه در انتظار اطلاعات بیشتر … با توجه به آنچه اتفاق افتاده است” مخفف در بیانیه ای گفت.

آیووا دموکرات توضیح داد که پشتیبان اقدامات برای سایه برنامه در زمان “طولانی تر از انتظار می رود.”

“ما باید مشخص شد که این بود که با توجه به موضوع برنامه نویسی در سیستم گزارش دهی. این موضوع مشخص شد و ثابت شده است. نرم افزار گزارش موضوع نیست تاثیر توانایی حوزه صندلی به گزارش اطلاعات دقیق” آیووا حزب دموکرات در بیانیه ای گفت:. رای دهندگان مطمئنا درخواست دموکرات آیوا به اثبات چگونه آنها می دانند که اطلاعات دقیق است با بسیاری از گزارش بی نظمی.

چرا این اتفاق می افتد ؟

آیووا دموکرات و دموکرات کمیته ملی خواهد شد که برای پاسخ به چند گیج کننده سوال در مورد اینکه چرا آنها تصمیم به استفاده از این نرم افزار در وهله اول.

برای اولین بار در سال 2016 در آیوا قفقاز با استفاده از نرم افزار ساخته شده توسط مایکروسافت است که کار می کرد. معلوم نیست چرا آنها نمی نگه داشتن همین نرم افزار ایجاد شده توسط یک شرکت تاسیس به جای یکی از تست نشده شروع کردن.

مایکروسافت در حال ساخت مطمئن شوید که مردم می دانند آن را ندارد در این سال برنامه. “ما تا به حال یک همکاری بزرگ با آیووا احزاب سیاسی در سال 2016 نیست بلکه بخشی از قفقاز در این سال اند و نه درگیر در ایجاد و یا حمایت از برنامه خود را” یک سخنگوی شرکت توییتی.

دوم در اوت کمیته ملی حزب دموکرات توصیه می شود آیووا متوقف کردن با استفاده از یک برنامه در دسترس نباشد. کمیته ملی حزب دموکرات قوانین و آیین نامه کمیته رای به دنبال آن توصیه. آن گفت: امنیت بررسی مشخص بود مجازی حزبی نیست استانداردهای امنیت سایبر و قابلیت اطمینان.

DHS وزیر چاد Wolf گفته فاکس نیوز که روز پنجشنبه در برنامه “نبود vetted برای امنیت سایبر.”

در حال حاضر آیووا, تقلا برای پاسخ.

“ما — در طول هفته گذشته و امروز نیز ادامه دارد و در روز های آینده — در ادامه نگاهی به آنچه که گزینه های ممکن است در دسترس ما با توجه به زمانی که در سمت چپ” آیووا حزب دموکرات رئیس Troy قیمت گفت: در ماه سپتامبر با توجه به NPR. “ما می دانیم که وجود دارد مقدار زیادی از زمان در سمت چپ. وجود دارد 4.5 ماه بین در حال حاضر و زمانی که مردم آیووا نمایندگان شان سر به انجمن سایت.”

Cybersec مقابل Infosec: دلیل اهمیت آن در اینجا

مردم آیووا نمایندگان شان در حال یادگیری در مورد تفاوت های مهم امروز بین سایبر و امنیت اطلاعات.

آزادانه صحبت: در امنیت سازمان کار برای دفاع در برابر هکرها. در حوزه وسیع تری از امنیت اطلاعاتسازمان ها کار می کنند قادر به سرعت بهبود می یابند که آیا آنها شده است در برخورد با یک حمله سایبری کسی افتاد بیش از یک طناب در یک مرکز داده یا یک سرور مزرعه می زدم توسط طوفان. امنیت سایبر می افتد به بزرگتر سطل infosec و تاب آوری در برنامه ریزی است.

در این مورد به نظر می رسد به عنوان اینکه امنیت سایبر بود این مسئله نیست اما مناسب بازگشت به بالا برنامه ریزی, تست و بررسی روش به طور کامل کمبود و یا به سادگی وجود ندارد و به طور کامل. آنها تا به حال یک برنامه است که آنها می دانستند که مشکل ساز بود. آنها با استفاده از آن به هر حال بدون به درستی تست خود برنامه بازگشت به بالا هر مرحله از آن باید ثابت را طولانی تر از حد معمول است.

آماده شدن برای به ناچار از یک حمله سایبری به معنای آیووا دموکرات کمیته ملی حزب دموکرات و DHS باید تمام شده آماده به گزاف گویی از یک مشکل شبیه به این. این واقعیت است که آنها هنوز هم بهبود نیافته است و به احتمال زیاد بیشتر مأیوس کننده به رای دهندگان از هر گونه مخرب توییتر کمپین یا جعلی Facebook ad یا روسی فیشینگ پیشنهاد.

همه از این سازمان آن را مدیون رای دهندگان به اجازه دهید هرگز چیزی شبیه به این اتفاق می افتد دوباره. چرا که اگر آنها نمی تواند بازیابی از یک بد افزار هک و یا یک طوفان می تواند به مراتب مخرب تر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de