سرمایه گذاران باید محتاط در مورد پتانسیل برای جلعاد مبارزه با مواد مخدر Remdesivir تحلیلگران می گویند

یک گزارش جدید از آمار اخبار در جلعاد را داروی آزمایشی Remdesivir به عنوان یک تشویق به روز رسانی در داروی بالقوه برای مبارزه با Covid-19 اما تحلیلگران استدلال می کنند آن را تا حد زیادی حدیثی و باید با احتیاط تفسیر کرد.

Remdesivir یکی از اولین داروهای شناخته شده به عنوان یک مدعی برای درمان Covid-19 داده شده آن را نشان داد وعده در گذشته در درمان سارس و MERS هر دو ناشی از coronaviruses.

بر اساس این گزارش از جریان سه فاز آزمایشی در یک دانشگاه شیکاگو بیمارستان بیماران نشان شديد Covid-19 علائم که داده شد این دارو دیدم سریع بهبود در تب و علائم تنفسی با تقریبا تمام بيماران ترخيص شده در کمتر از یک هفته.

جلعاد اظهار نظر که “تمامیت داده ها نیاز به تجزیه و تحلیل به منظور جلب هر گونه نتیجه گیری از محاکمه” در بیانیه ای به رادیو فردا. بیانیه ای از دانشگاه شیکاگو پزشکی گفت که “رسم هر گونه نتیجه گیری در این نقطه زودرس است و از نظر علمی نادرست.”

سوال باقی می ماند

Jefferies تحلیلگر سهام Michael J. یی منتشر شده در پژوهش توجه داشته باشید که این شیکاگو گزارش فراهم می کند یک “گام مثبت” اما او فرض این مهم در کوتاه مدت حرکت در جلعاد را به قیمت سهم احتمالا جلو و عقب کمی داده شده احتمالی گسترده تر آگاهی است که این واقعی سه فاز داده و آن این است که بیش از حد در کوتاه مدت.

جی پی مورگان بیوتکنولوژی سهام تحلیلگران نوشت: در تحقیقات منتشر شده توجه داشته باشید پنج شنبه که “این کارآزمایی بالینی تجربه به نظر می رسد برای نشان دادن یکی دیگر از تشویق البته تا حد زیادی حدیثی نقطه داده برای این مشخصات بالا نامزد مواد مخدر.”

در ضمن بارکلیز بهداشت و درمان-مراقبت تیم به نام update “تشویق” اما توجه داشته باشید که سوالات باقی بماند.

گزارش از بیمارستان شیکاگو می آید در میان نصب شواهد حمایت از این دارو بالقوه اثربخشی در درمان ویروس. هفته گذشته مجله پزشکی نیوانگلند منتشر شده تجزیه و تحلیل نشان می دهد که دو سوم از یک گروه کوچک به شدت بیمار بیماران را دیدم شرایط خود را بهبود پس از مصرف مواد مخدر است. این بیماران داده شد Remdesivir به عنوان بخشی از یک دلسوز استفاده از برنامه که اجازه می دهد تا پزشکان به بیماران با غیر مجاز درمان وقتی که دیگر درمان در دسترس است.

وجود دارد هیچ گروه کنترل در دانشگاه شیکاگو مطالعه است. به عنوان CNBC مگ erp pmi برجسته این کارآزمایی بالینی کنترل شده داده ها — این است که یک نگاه اجمالی به آنچه در یکی از سایت های که در حال اجرا است محاکمه دیدن است.

اطلاعات گزارش شده توسط آمار اخبار آمد از داخلی, بحث در میان اعضای هیئت علمی در یک دانشگاه شیکاگو بیمارستان اسیر در فیلم نبود آمار رسمی منتشر شده توسط جلعاد و یا هر گونه دیگر محاکمه رهبر.

این داده ها می آید از یک محاکمه تک سایت. بارکلیز بهداشت و درمان-مراقبت از تحقیقات حقوق صاحبان سهام تیم نوشت: “در حالی که این آمار در حال تشویق آنها کنترل نشده و از یک مرکز واحد.”

Jefferies پژواک این نقطه: “شبیه به NEJM انتشار در هفته گذشته دیروز گزارش بر اساس یک سایت است و هیچ دارونما.”

نیز وجود دارد که بحث در اطراف به شدت از بیماران مورد مطالعه شامل. این اطلاعات بخشی از جریان سه فاز آزمایشی از بیماران مبتلا به Covid-19 علائم. اما بيماران انتوبه برای شروع مطالعه. بارکلیز می افزاید که وجود خواهد داشت و بحث در اطراف بیمار جمعیت و چگونه آنها را در مقایسه با گذشته بود.

در انتظار نتایج آزمایش

“هنوز هم وجود دارد یک معامله بزرگ ما نمی دانیم و به این ترتیب ما دریغ برای قرار دادن بیش از حد به نتایج تولید شده در یک مرکز و بدون گروه کنترل” گفت: JPMorgan.

“خوشبختانه ما لازم نیست که به صبر طولانی برای یک فاز 3 بازخوانی شدید بیماران است.”

جلعاد انتظار دارد که نتایج حاصل از آن دادگاه با بیماران مبتلا به Covid-19 بعد از این ماه است. داده ها از آن آزمایشات بر روی بیماران با علائم متوسط است که انتظار می رود در ماه مه.

علاوه بر این دو آزمایش در حال اجرا توسط جلعاد وجود دارد چندین نفر دیگر در جریان همزمان به ارزیابی Remdesivir از جمله دو فاز آزمایشی اجرا شده توسط موسسه ملی بهداشت است که یک تطبیقی تصادفی دو سو کور و کنترل شده با دارونما.

بارکلیز اضافه می کند که داده ها را از جلعاد را کارآزمایی های بالینی در موارد شدید به علت در پایان این ماه می تواند در حمایت از تصویب و یا گسترش استفاده از مجوز. درمان در حال رفتن برای پایان دادن به این بیماری همه گیر. اما آن را به ارائه یک انتقادی پل به نهایی نوش دارو — واکسن.

—CNBC برکلی لاولیس کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>