سرمایه گذاران در حال هجوم آوردند به بزرگترین رشد سهام به عنوان نگرانی از افزایش بیش از اقتصاد جهانی

راه بازار شده اند اقدام در این سال درمان با کیفیت بالا American دارایی به عنوان یک پناهگاه حس می کند. اما حتی یک حرکت معقول می تواند به افراط و ایجاد تحریف.

ترفند این است که تلاش برای کشف کردن که گویا فعالیت طول می کشد تا شرایط به یک ریسک محل. معلوم نیست ما هنوز وجود دارد.

درست است — حتی اگر coronavirus شیوع طرح میتوانست به انتظارات اولیه-2020 اقتصادی reacceleration رهبری تجارت و تولید — واقعیت S&P 500 است که در یک رکورد و شیوه ای که در آن وجود دارد و نه غیر منطقی.

بازده اوراق قرضه دولت را با عجله نسبت به تابستان سال گذشته پایین سرمایه گذار پول نقد شتاب زده به اوراق قرضه وجوه بازارهای اعتباری باقی می ماند سخاوتمندانه اقتصاد ایالات متحده ارائه می دهد بیشتر رشد پایدار و اوراق بهادار آمریکا وعده امن تر جریان های نقدی و عملکرد.

در پاسخ به گسترده عدم اطمینان از عملکرد اقتصادی ایالات متحده دارای عملکرد بهتری نسبت به بقیه جهان و در بازار ایالات متحده سکولار-رشد و دفاعی سهام رو سود بود و ارزیابی خود را گسترش دهد.

برندگان و بازندگان

سال به تاریخ عملکرد S&P 500 در بخش خطوط فقط به عنوان یکی ممکن است انتظار می رود با توجه به این پویایی است. در بالا: آب و برق, تکنولوژی, املاک و مستغلات و مصرف اختیاری. عقب مانده معیار انرژی, مالی (با تشکر از کسانی که بازده کم) و صنعتی.

بیشتر موضوعی, بزرگترین شرکت های مشاهده شده به عنوان قابل اطمینان ترین در آینده رشد و سودآوری جذب بیش از سهم خود را از جهان سرمایه است.

هنگامی که سرمایه گذاران به خرید اوراق قرضه به شدت به عنوان آنها در حال حاضر با بانک مرکزی امریکا گفت: هفته گذشته یک رکورد به صورت ثابت-درآمد-صندوق جریان – به این معنی آنها هجوم آوردند به “مدت” و یا عمر طولانی جریان های نقدی. بزرگ-درپوش رشد سهام در یک مفهوم بلند مدت دارایی نیز موجود جایی مجاور به اوراق قرضه شرکت های بزرگ در این طیف از دارایی.

و بنابراین ما می بینیم پرتاب از پیشتاز مگا-درپوش رشد ETF در مقابل جهانی داو. دومی این است که فهرستی از شرکت های چند ملیتی است که متوقف شده در حالی که زرق و برق سهام Nasdaq حمل MGK skyward.

تام لی از FundStrat جهانی مشاوران می گوید ایالات متحده سهام نشان دهنده یک “ایمنی تجارت trifecta.” است که ایالات متحده بهتر رشد شاخص S&P 500 رشد بیشتری بشود/بزرگ کلاه شاخص است و در این زمان زمینه درک کمبود S&P 500 ارزش بازار به رفتن در اطراف در جهان از 300 تریلیون دلار خانوار دارایی های مایع.

آن را تبدیل به امری عادی به استدلال می کنند که سهام و اوراق قرضه بازارهای در حال ارسال پیام های متناقض, با 10 سال عملکرد خزانه داری پشت تحت 1.6% و S&P 500 آسیاب کردن تازه سوابق. هنوز 10 ساله خزانه داری مسطح است بیش از چهار سال گذشته که در طی آن شاخص S&P 500 به دست آورده است برخی از 80 درصد است. و در سال های اخیر که 10 سال عملکرد بسیار بالای 2.5% سهام را ساخته اند و اساسا هیچ net حال پیشرفت است.

هر دو سهام و اوراق قرضه به نظر می رسد می توان گفت این است که یک کم رشد اهلی-تورم بالا و نقدینگی محیط زیست تا زمانی که ثابت شود.

سرمایه گذاری واقعی-درجه شرکت های بزرگ اوراق قرضه هستند و به ندرت بالاتر از صفر است. از ملی در بانک فدرال شیکاگو شرایط مالی شاخص نشان می دهد که نقدینگی در پس زمینه است که به عنوان شل به عنوان آن شده است این چرخه تطبیق آن-تطابقی خوانش از اواخر سال 2017 و اواسط 2019.

روشن اکثریت S&P 500 سهام بازده سود بیش از 10 سال عملکرد خزانه داری. در حالی که هیچ, کامل, نسبت ارزش شاخص این امر منجر به ارائه یک بافر زیر ارزیابی سهام.

بالاتر از حد ارزشگذاری?

هنوز هم در شرایط مطلق کسانی که ارزیابی در حال شروع به گرفتن بسیار کشیده. جلو قیمت/درآمد نسبت S&P 500 در حال حاضر بیش از 19 به بالا برای این گاو در بازار, در حالی که انتظار جهش در رشد سود را نگه می دارد گرفتن تحت فشار قرار دادند پیش رو به آینده صنعتی جهانی کاهش سرعت.

P/E که پیشتاز مگا-درپوش رشد سبد است که بسیاری از سرمایه گذاران در حال پنهان شدن در حال حاضر 30 ترک کاهش حاشیه برای خطا.

خوشه ای از آنچه که ممکن است به نام “ویژه نظری-رشد” سهام نیز اقدام کاملا شاد و خرم در این سال نشانه آن است که سرمایه گذاران در حال بتواند به شدت برای چیزی بزرگ بعدی (یا شاید فقط بعد جفتک سریع). شما می دانید در مورد تسلا تا 91 درصد در شش ماه از سال 2020 است. اما نیز وجود دارد فراتر از گوشت تا 52%, باکره, کهکشانی, پیش توسط 134 درصد و Shopify تا 35 درصد است.

بیشتر همراه سرمایه گذار-خلق و خوی جبهه جمعه دانشگاه Michigan consumer sentiment بررسی, درصد از پاسخ دهندگان که گفت: بازار سهام خواهد بود بالاتر در یک سال رسیده دوم-بالاترین خواندن از سال 2002 تنها بیش از حد توسط این قله در آغاز سال 2018 است. سهام تا به حال سفت روده بررسی طولانی نیست پس از آن.

بانک مرکزی امریکا جهانی استراتژیست مایکل Hartnett است که درست در تماس برای قوی اجرا در خطر دارایی را به اوایل سال 2020 همچنان به توصیه این روند تا زمانی که سرمایه گذاران رشد بیشتر به وضوح “سرخوشی” که او انتظار دارد را علامت گذاری لحظه ای از “اوج موقعیت و اوج نقدینگی.”

بیشتر به طور خاص او می گوید این خواهد آمد که شاخص S&P 500 فراتر از 20 بار به جلو درآمد و زمانی که اوراق قرضه و دلار تظاهرات تبدیل به “نظم.”

ایده کلی: احترام به بازارهای’ message بلکه احترام به بازارهای تمایل به انجام دور. مشاوره صدا. اگر تنها آن را آسان به بگویید که قابل دفاع افراط رسیده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>