سرمایه گذاران در حال رد خطر تورم سنبله. مورگان استنلی می گوید که می تواند یک اشتباه

یک زن با پوشیدن ماسک محافظ پیاده روی در نزدیکی یک نقاشی دیواری است که می خواند ‘خوش آمدید نیویورک’ به عنوان شهر همچنان فاز 4 از دوباره باز کردن.

سیندی Ord | گتی ایماژ سرگرمی | گتی ایماژ

وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین این زمان coronavirus-led رکود اقتصادی و 2008 بحران مالی جهانی و آن درایو می تواند تا قیمت مصرف کننده در راه است که اکثر سرمایه گذاران انتظار دارند با توجه به تحلیلگران مورگان استنلی.

اقتصادهای پیشرفته باید دست و پنجه نرم کردن با رام تورم بیش از دهه گذشته است. این به این معنی یک افزایش تدریجی در قیمت است که تلقی سالم از نظر اقتصادی شکست خورده است را به محل. به عنوان یک نتیجه بانک مرکزی نگه داشته و نرخ بهره پایین ترین سطح از سال 2008 در تلاش برای ایجاد تورم قیمت. اما اقدامات خود را نمی فشار قیمت مصرف کننده به جایی که آنها می خواستند.

بسیاری از بازیکنان در بازار بر این باورند که بعید است به تغییر در پی شیوع کروناویروس با استناد به مقیاس اقتصادی شوک و بالاتر نرخ بیکاری است.

“با آمریکا و اقتصاد جهانی در میان یکی از عمیق ترین رکود و خروجی شکاف در ضبط بسیاری از سرمایه گذاران ما صحبت می کنند با اخراج کرده اند ما تماس بگیرید, برای افزایش تورم و خطرات” مورگان استنلی گفت: در یک پژوهش توجه داشته باشید.

“اما آن را مالی پاسخ که واقعا متفاوت این بار” بانک گفت: طراحی یک مقایسه با سال 2008 بحران است.

سرمایه گذاری بانک معتقد است که هنگفتی از پول را به نگه داشتن مردم در کار و حمایت از کسانی که ساخته شده اند بیکار می تواند تفاوت در رانندگی با تورم است.

کنگره ایالات متحده در حال حاضر بحث در مورد دور دوم 1200 $محرک چک با هدف حمایت از آمریکایی ها هوازدگی مداوم اقتصادی شوک.

“کنگره است که در حال حاضر در صندلی راننده وقتی که می آید به پول تامین مالی خود را با برنامه های… این است که به طور بالقوه بیشتر تورم از قدردانی به این معنی که back-end نرخ می تواند افزایش یابد” مورگان استنلی گفت.

“تعداد بسیار کمی از اوراق بهادار آماده برای چنین نتیجه. از جمله تغییرات می تواند به سرعت اتفاق می افتد زمانی که آنها خیلی غیر منتظره” بانک اضافه شده است.

در ماه ژوئن فدرال رزرو به برآورد نرخ تورم 0.8% برای سال 2020 و 1.6% برای 2021. آن حکم شامل کنترل تورم در حدود 2 درصد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>