سرمایه گذار Mary Meeker می گوید Covid-19 بحران جدا کردن کسب و کار با استراتژی های آنلاین از دول عقبمانده

Mary Meeker ارائه سالانه خود را, اینترنت گزارش روند در کد 2018.

Asa Mathat | Vox Media

Mary Meeker سابق tech بانکدار سرمایه گذاری که با صرف دهه گذشته در سرمایه گذاری است با 29 صفحه گزارش در مورد نحوه coronavirus شکل گیری فعالیت های اقتصادی, رفتار مصرف کننده و فن آوری است.

این گزارش که Axios منتشر شده در جمعه, می گوید: کسب و کار است که انجام می دهند در زمان بحران استفاده از cloud technologies, فروش محصولات است که همیشه مورد نیاز به راحتی می توانید به صورت آنلاین یافت می شود را به دیگر کسب و کار کارآمد تر و خوب حضور رسانه های اجتماعی.

کسانی که پویایی در کار برای رستوران ها و فروشگاه های آنلاین, آموزش و پرورش, بهداشت و درمان ارائه دهندگان نرم افزار و شرکت های.

“بسیاری از این آفلاین به آنلاین روند در محل بوده است در حالی که” این گزارش می گوید. “Covid-19 فقط شتاب آنها را.”

در جهان از بر روی تقاضا خدمات که شرکت به طور متوسط سالانه ده ها میلیارد دلار سرمایه در سال های اخیر ثروت ها تقسیم می شود. Uber و Lyft در حال مبارزه از یک شیرجه رفتن در ridership و Airbnb خرد شدن از یک قطره در سفر.

در ضمن Instacart و DoorDash که در کسب و کار ارائه مواد غذایی و مواد غذایی “را تجربه کرده اند افزایش تقاضا و به شدت در آوردن کارگران جدید” این گزارش گفت:. “خالص اعتقاد ما بر روی تقاضا و به درب تحویل از خدمات ممکن است به دست آوردن بازار دائمی به اشتراک گذاری این غیر معمول ،

Meeker شرکت نیز می بیند نقش تکنولوژی در بهداشت و پزشکی بازی یک نقش بزرگتر به عنوان بحران گستراند. پزشکی از راه دور است که اجازه می دهد مردم برای دریافت خدمات اساسی از خانه متصل نظارت بر دستگاه های در حال نشان دادن آنها می تواند کمک به بهبود نتایج و ما شاهد اهمیت اتوماسیون و هوش مصنوعی است.

“بحران کنونی یک یادآوری است که ما در بهداشت و درمان کار با منابع در حال حاضر کشیده و سپس” این گزارش می گوید. “اتوماسیون همچنان به تاخت و تاز در بهداشت و درمان به منظور کاهش حجم کار و بهبود کیفیت ضبط داده ها.”

Meeker که قبلا یک شریک در کلاینر پرکینز شناخته شده است برای تولید سالانه “اینترنت روند” گزارش شده است که دهانه صدها نفر از صفحات و جزئیات مسائل کلان در سراسر جهان است.

تماشا کنید: که مسائل هشدار در مورد کوروناویروس تست

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>