ترس از از دست رفته است و نقش مهمی در سال های اخیر جنبش های بازار اما این “نشانه خوبی نیست” با توجه به اندرو Harmstone رئیس جهانی متعادل خطر کنترل استراتژی در مورگان استنلی مدیریت سرمایه گذاری.

“ترس … از دست رفته و یا اصطلاح دیگری که به طور سنتی شده است حرص درسته ؟ آن است که قطعا نقش در بازار فعلی گفت:” CNBC “نشانه های خیابانی آسیا” در روز سه شنبه.

بازار دیدم امداد تجمع در ماه آوریل با S&P 500 و Dow Jones Industrial Average با ارسال بهترین خود را ماهانه اجرای برنامه از ژانویه 1987. اما خروش آمد و پس از شوک اولیه از بیماری همه گیر کوروناویروس و تاریخی سقوط در شاخص های جهانی سهام در ماه مارس است.

Harmstone استدلال کرد که دستاوردهای آمد و به عنوان سرمایه گذاران را تکذیب کرد “آسیب است که در واقع شده است اتفاق می افتد به اقتصاد جهانی است.” او توضیح داد: این رفتار نشان داد که “مردم هنوز هم فکر می کنم که همه چیز در حال رفتن به بازگشت به حالت عادی و یا آنچه که آنها کاملا به سرعت.”

خوش بینی سرمایه گذاران سوخت شده است چشم انداز از مقامات بلند کردن مستندات و آرامش بخش دیگر محدودیت های در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. کسانی که اقدامات گرفته بود تلفات زیادی در اقتصاد جهانی فعالیت است.

اما میزان واقعی است که آسیب تبدیل خواهد شد “قابل مشاهده” در مرحله بعدی ابتدا با “واقعی ورشکستگی” و یا حداقل کاهش رتبه شرکت Harmstone گفت. بازار به احتمال زیاد به پاسخ بر این اساس او هشدار داد.

“عنصر کلیدی در اینجا این است که بی ثباتی باقی می ماند بسیار بالا” Harmstone گفت. با بازار شاهد تغییر بزرگ در هر دو جهت و هر روز 1% حرکت نسبتا “کوچک” امروزه او اضافه شده است.

محدود کردن خطر نمونه کارها

برای سرمایه گذاران این بدان معنی است که آنها نیاز به نگه داشتن نمونه کارها خود را در معرض خطر در سطح پایین و حفظ یک موقعیت دفاعی در حالی که به دنبال فرصت برای اضافه کردن ارزش Harmstone گفت.

“این درست است که … با حفظ موقعیت دفاعی شما در حال گرفتن بهره مندی کامل از این تجمع, اما به یاد داشته باشید نوسانات به حدی زیاد است که حتی یک موقعیت دفاعی هنوز در واقع به شما می دهد یک مقدار عادلانه از حرکت صعودی فقط به خاطر این حرکت بزرگ است,” او گفت:.

Harmstone هشدار داد که سرمایه گذاران بالقوه از overexposure به یک “مقدار نامتناسبی از خطر حرکت نزولی” اگر اخیر امداد تجمع به پایان می رسد.

تا به امروز بیش از 3.7 میلیون نفر آلوده شده اند در حالی که حداقل 263,000 زندگی خود گرفته اند و با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de