بین المللی پروب راه اندازی شد و به صورت به رسمیت شناختن شرکت که خراش تصاویر از اینترنت

مانیتور نمایش یک ویدیو نشان دادن نرم افزار تشخیص چهره استفاده در مقر هوش مصنوعی شرکت Megvii در پکن, مارس 10 سال 2018 است. پکن قرار دادن میلیاردها دلار پشت, تشخیص چهره و فن آوری های دیگر برای پیگیری و کنترل شهروندان است.

ژیل Sabrié | نیویورک تایمز

حفظ حریم خصوصی تنظیم کننده در انگلستان و استرالیا اعلام کرده اند مشترک پروب به Clearview AI “داده خراش دادن” شیوه های.

نیویورک-مقر اصلی شرکت ساخته شده است یک تشخیص صورت پایگاه داده با در نظر گرفتن تصاویر از سیستم عامل رسانه های اجتماعی و وب سایت های دیگر بدون رضایت مردم برجسته است. گزارش شده است که Clearview است “خراشیده” بیش از 3 میلیارد و تصاویر از اینترنت برای ساخت پایگاه داده خود را که سازمان های اجرای قانون استفاده از سعی و شناسایی مجرمان است.

“از استرالیا کمیساریای اطلاعات (OAIC) و انگلستان کمیساریای اطلاعات دفتر (ICO) را باز کرده اند مشترک رسیدگی به اطلاعات شخصی دست زدن به شیوه های Clearview Inc., با تمرکز بر این شرکت استفاده از ‘خراشیده’ داده و بیومتریک افراد” خوانده شده بیانیه ای در ICO وب سایت.

“این تحقیقات تاکید بر اهمیت اجرای همکاری در حفاظت از اطلاعات شخصی از استرالیا و انگلستان شهروندان جهانی در یک دیتا محیط زیست است.”

CNBC تماس Clearview نظر اما بلافاصله نمی شنوند.

Clearview پلت فرم اجازه می دهد تا مشتریان به آپلود یک عکس از یک فرد و مطابقت آن را به عکس آن فرد است که ذخیره شده در Clearview پایگاه داده.

Clearview نمی کند, انتشار اسامی مشتریان خود اما BuzzFeed News در گزارش ماه فوریه که در آن کار کرده بود با 2,200 سازمان های اجرای قانون شرکت ها و افراد در سراسر جهان است. Macy’s, خارج شده, بانک مرکزی آمریکا, و هدف باید همه در این گزارش با استفاده از این سرویس است.

در ماه مه Clearview گفت: این کار با عدم اجرای قانون اشخاص و شرکت های خصوصی در میان نظارتی بررسی و بالقوه قانون مناسب.

Clearview کشیده کانادا در اوایل این هفته پس از حفاظت از حریم خصوصی مقامات تحقیقات به شرکت. به عنوان یک نتیجه از یک قرارداد بین Royal Canadian Mounted Police و Clearview فسخ شده است.

مقامات کانادا گفت: آنها ادامه خواهد داد تا تحقیقات خود را به Clearview.

“جریان موضوع تحت بررسی توسط مقامات است حذف اطلاعات شخصی از کانادایی ها که Clearview در حال حاضر جمع آوری شده و همچنین قطع Clearview مجموعه کانادایی’ اطلاعات شخصی” دفتر کمیسر حریم خصوصی کانادا گفت.

Google, YouTube, Twitter و Facebook فرستاده اند بس-و-دست برداشتن نامه به Clearview پس از آنها آن را آموخته بود و خراش دادن تصاویر از سیستم عامل خود را.

ماه گذشته اروپا محافظت از اطلاعات مدیره هشدار داد که Clearview تکنولوژی به احتمال زیاد غیر قانونی در اروپا است.

“استفاده از یک سرویس مانند Clearview توسط مقامات اجرای قانون در اتحادیه اروپا را به عنوان آن می ایستد به احتمال زیاد نمی تواند مطابق با اتحادیه اروپا محافظت از اطلاعات رژیم” آن را گفت.

در ماه فوریه, BuzzFeed گزارش داد که این شرکت گسترش یافته و به 26 کشور جهان در خارج از ایالات متحده از جمله بلژیک, دانمارک, فنلاند, فرانسه, ایرلند, ایتالیا, لتونی, لیتوانی, مالت, هلند, نروژ, پرتغال, اسلوونی, اسپانیا, سوئد, سوئیس و انگلستان است. در این گزارش آمده است که Clearview بود “درگیر” با ملی سازمان های اجرای قانون در نهادهای دولتی و نیروهای پلیس در این کشورها.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>