با نفوذ نوادا آشپزی اتحادیه را تایید نکرده و یک سال 2020 دموکرات جلوتر از قفقاز

اعضای اتحادیه تشویق در طول یک تظاهرات در یک کرباس راه اندازی با آمریکا در کنگره و سنای آمریکا نامزد Jacky روزن (D-NV) (در تصویر نیست) در آشپزی اتحادیه کارگران سالن محلی 226 در 5 نوامبر 2018 در لاس وگاس, نوادا.

اتان میلر | گتی ایماژ

با نفوذ نوادا اتحادیه را تایید نکرده و یک سال 2020 دموکرات نامزد ریاست جمهوری پیش از دولت قفقاز.

UNITE HERE آشپزی اتحادیه کارگران محلی 226 خواهد به جای “حمایت از اهداف ما” و “کار واقعا سخت به شکست” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آن وزیر خزانه دار Geoconda Arguello-کلاین گفت: پنج شنبه. سازمان هم تایید نکرده و در سال 2016 دموکراتیک اولیه بین هیلاری کلینتون و سناتور. برنی ساندرز.

یک نامزد کارت امتیازی به اشتراک گذاشته شده توسط این اتحادیه در این هفته گفت که اعضای ساندرز خواهد “end آشپزی بهداشت و درمان” با “مدیکر برای همه” برنامه است. برخی از اتحادیه ها استدلال کرده اند که سناتور پیشنهاد که پوشش همه آمریکایی ها از طریق یک دولت-اجرای سیستم را دور مزایای که برای اعضای سودا.

همان سند گفت: تقریبا تمام ورمونت سناتور رقبا برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری را “محافظت” اتحادیه مراقبت های بهداشتی طرح است. این سازمان گفت: سناتور. الیزابت وارن که می خواهد به حرکت به یک سیستم پرداخت پس از عبور از یک بیمه عمومی گزینه خواهد بود “جایگزین” آشپزی مراقبت های بهداشتی.

حمایت و یا مخالفت از اتحادیه اروپا است که نشان دهنده حدود 60000 نفر در لاس وگاس و رنو می تواند تحت تاثیر قرار تنگ مسابقات در نوادا است. دولت Feb. 22 قفقاز کمک خواهد کرد که به وضوح به چندپاره و فاقد تأثیرگذاری اولیه پس از سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg آمد از آیووا قفقاز و نیوهمپشایر اولیه با باریک ملی نماینده لبه بیش از Sanders.

این اتحادیه در نظر گرفته حمایت بایدن اما نگران بود در مورد انجام این کار پس از چهارم و پنجم پس از اتمام به ترتیب در آیووا و نیوهمشایر با توجه به سیاست.

دموکراتیک مدعی اند که رقابت برای آشپزی اتحادیه کلیدی تایید در نوادا است. ساندرز و بایدن را به دست آورده بیشترین حمایت از کارگران سازمان یافته که تا کنون در مسابقه.

در مورد خواسته مدیکر برای همه در پنجشنبه Arguello-کلاین گفت: این اتحادیه معتقد است که “ما حق را انتخاب کند.” در بیانیه ای روز شنبه در پاسخ به این اتحادیه تصمیم به حمایت از یک نامزد ساندرز گفت: “هرگز چیزی را به کاهش مراقبت های بهداشتی است که اتحادیه های کارگری و کارگران مبارزه کرده اند ،

ساندرز’ top رقبا سعی کرده اند به سرمایه گذاری در این اتحادیه انتقاد از او به خصوص پس از Arguello-کلاین گفت: ساندرز حامیان “حمله وحشیانه” این سازمان پس از آن منتشر شد آن کارت امتیازی. همه Buttigieg بایدن وارن و بهداشت ، ctq مینه سوتا در توییتی که آنها ایستاده با اتحادیه و گفت: هیچ کس نباید حمله این گروه است.

در بیانیه روز شنبه, ساندرز گفت: “آزار و اذیت از همه اشکال غیر قابل قبول است و ما می خواهیم هواداران از همه مبارزات به شرکت در قلدری و یا زشت حمله شخصی.”

ساندرز قبلا توییتی حمایت خود را از آشپزی اتحادیه در میان اختلاف کار موثر بر کافه تریا کارگران در لاس وگاس-منطقه بیمارستان. او گفت که او می ایستد با کارگران “مبارزه برای مراقبت های بهداشتی یک حقوق بازنشستگی و دستمزد عادلانه.”

ساندرز’ کارگری خواستار طرح برای کسب و کار به تصویب هر گونه پس انداز آنها از انتقال به مدیکر برای تمام سیستم از اتحادیه قصد دارد به کارگران در قالب حقوق و دستمزد و مزایا.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>