بیماری های عفونی متخصص که coronavirus می گوید بهداشت عمومی نمی تواند نادیده گرفته دوباره

دولت ها در سراسر جهان نمی تواند به غفلت از بهداشت عمومی پس از coronavirus همه گیر بیماری های عفونی متخصص دکتر ایان Lipkin گفت CNBC در روز سه شنبه.

“یکی از چیزهایی که ما نیاز به یادگیری از این است که ما باید به سرمایه گذاری در بهداشت عمومی ما زیرساخت های سرمایه گذاری در علم ما و سرمایه گذاری جهانی نظارت بنابراین چیزهایی شبیه به این هرگز دوباره اتفاق می افتد,” Lipkin گفت: “بسته شدن بل.”

“این چیزی است که ما در حال فکر کردن در مورد در حال حاضر, اما ما باید در انجام این کار بسیار به زودی, اگر نه در حال حاضر” اضافه شده Lipkin که خودش بیمار شد با COVID-19.

Lipkin مدیر مرکز عفونت و ایمنی در دانشگاه کلمبیا را به پستچی دانشکده بهداشت گفت: “از قضا” آلوده شد با این بیماری در شهر نیویورک از طریق جامعه گسترش یافته است.

او تا به حال سفر به چین اوایل این سال به مشورت با محلی مقامات بهداشت در پاسخ به شیوع کروناویروس و خود قرنطینه به مدت 14 روز در ماه فوریه پس از بازگشت به آمریکا به مطمئن شوید که او بیمار نیست.

او گفت: آن را پس از خود به قرنطینه شد که او بیمار شد, در حال توسعه, علائم که شامل یک “سردرد وحشتناک” و یک “سرفه مداوم که من هنوز هم به این روز.”

“در آن طول می کشد نفس خود را دور” گفت: Lipkin که مشغول به کار در سال 2003 شیوع سارس در کنار سازمان بهداشت جهانی است.

“این 12 روز به این بیماری برای من و صدای غیر طبیعی است. من هنوز سرفه و من اصلا معمول سطح انرژی. اما من نیاز به بستری شدن در بیمارستان و ممنون میشم که,” او اضافه شده است.

جهان است که هنوز هم بسیار در برخورد با گسترش COVID-19 که در حال حاضر بیمار بیش از 838,000 و منجر به بیش از 41,000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. اما Lipkin گفت که او معتقد است از آن ارائه شده درس های است که می تواند به طور بالقوه آتی جلوگیری از بیماری های همه گیر همراه با افزایش بهداشت عمومی سرمایه گذاری است.

“برخی از چیزهایی که ما برای اعطا گرفته در گذشته را دیگر مربوط,” Lipkin گفت. “برخی از این فرهنگی چیزهایی که ما انجام می دهیم, دست دادن و بوسیدن و غیره ممکن است تغییر کند اما من فکر نمی کنم که این لزوما چیز بدی نیست. شما حتی می توانید می گویند که این مانع ما را از داشتن آینده بیماری های همه گیر شیوع آینده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>