مردم رشته سفید دور علامت منطقه و خلیج سبزیجات در اولین روز از 21 روز دولت تحمیل سراسر کشور مستند به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر COVID-19 coronavirus در کلکته در 25 مارس سال 2020 است.

Debajyoti چاکرابورتی | NurPhoto | گتی ایماژ

هند صنعت خدمات ثبت یک “کاهش شدید” در فعالیت ماه گذشته پس از کشور قفل شده بود برای جلوگیری از گسترش این بیماری کروناویروس با توجه به بررسی های IHS Markit.

این IHS Markit هند خدمات شاخص فعالیت کسب و کار برای ماه آوریل در آمد در تکان دهنده 5.4 — مراتب زیر یک نظرسنجی رویترز پیش بینی 40 و ماه قبل 49.3, آخرین آمار منتشر شده در روز چهارشنبه نشان داد.

خواندن بالاتر از 50 نشان می دهد گسترش در حالی که زیر 50 نشان دهنده انقباض.

در بیانیه ای به همراه دیتا, نسخه IHS Markit توصیف ماه گذشته خواندن به عنوان یک “کاهش شدید” و “شدید ترین انقباض در خدمات خروجی از پرونده آغاز شد و در دسامبر 2005.”

حدود 97 درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی مشاهده کاهش در خروجی برجسته گسترده تاثیر COVID-19 بیماری همه گیر.

IHS Markit

لازم به توضیح است که اقداماتی مانند جنبش محدودیت و تعطیلی کسب و کار و کمک به کاهش تقاضا و خروجی در “بی سابقه نرخ.”

“با توجه به panellists فعالیت به شدت کاهش یافت و به عنوان یک نتیجه از سراسر کشور مستند پیشرو در کسب و کار را تعطیل عملیات خود را به عنوان تقاضا سقوط” IHS Markit در بیانیه ای گفت:.

“حدود 97 درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی مشاهده کاهش در خروجی برجسته گسترده تاثیر COVID-19 همه گیر” به آن اضافه شده است.

دولت هند به رهبری نارندرا نخست وزیر تحمیلی در سراسر کشور مستند در اواخر ماه مارس است اما تمدید آن را دو بار پس از آن. بیش از آخر هفته خبرگزاری رویترز گزارش داد هند برای رفتن به ادامه آن مستند — که قرار بود در اوایل این ماه — برای دو هفته دیگر.

این کشور که دارای دومین جمعیت — گزارش کرده است 49,391 موارد از coronavirus با توجه به وزارت بهداشت و رفاه خانواده. از کسانی که بیش از 14,000 بهبود و 1,694 درگذشت داده ها نشان داد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de