Indias نخست وزیر نارندرا نمایش داده شده بر روی صفحه نمایش در یک فروشگاه الکترونیک در آدرس خود را به این کشور در دهلی نو, هندوستان, روز پنج شنبه, مارس 19 سال 2020 است.

T. Narayan | بلومبرگ | گتی ایماژ

هند آغاز خواهد شد بزرگترین مستند نارندرا نخست وزیر اعلام کرد در سخنرانی های تلویزیونی سه شنبه شب هشدار داد که هر کسی که رفتن خارج به خطر انداخته دعوت coronavirus در داخل خانه های خود و حمایت 2 میلیارد دلار برای تقویت این کشور را محاصره سیستم مراقبت های بهداشتی.

“صرفه جویی در هند و هند وجود دارد خواهد بود در مجموع ممنوعیت جسارت از خود خانه” مودی گفت که اگر این کشور موفق به مدیریت بعد از 21 روز از آن می تواند مجموعه 21 سال است.

هند اقامت در خانه سفارش قرار می دهد نزدیک به یک پنجم از جمعیت جهان را تحت مستند.

هندی مقامات بهداشتی گزارش کرده اند 469 فعال موارد COVID-19 بیماری ناشی از ویروس و 10 مرگ و میر. مقامات بارها و بارها اصرار داشت هیچ مدرکی وجود دارد و در عین حال اجتماعی گسترش یافته اما باید انجام نسبتا اندک تست برای این بیماری است.

در روزهای اخیر هند شده است به تدریج در حال گسترش stay-در-خانه سفارشات و ممنوع و پروازهای بین المللی و داخلی و معلق خدمات به مسافر در آن گسترده سیستم راه آهن.

ضروری ارائه دهندگان خدمات از جمله بیمارستان پلیس و رسانه ها شده بود معاف از اقامت در محل سفارشات و بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها باز مانده است.

مودی به نام روز سه شنبه به منظور یک “کل مستند” و به آدرس نیست که آیا هر یک از ارائه دهندگان خدمات معاف خواهد بود اما گفت که “تمام گام های برداشته شده توسط دولت مرکزی و دولت برای اطمینان از تامین اقلام ضروری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im