سربازان هندی غیر مسلح و با تعجب در چین برخورد خانواده ها می گویند

هند امنیت مرزی نیروی سرباز وی رونمایی از یک پناهگاه در نزدیکی یک پست در امتداد سرینگر-له بزرگراه ملی در 16 ژوئن سال 2020 است.

فیصل خان | Anadolu Agency | گتی ایماژ

سربازان هندی که جان خود را در مبارزه با سربازان چینی ماه گذشته غیر مسلح و احاطه شده توسط یک نیروی بزرگتر روی شیب یک خط الراس هند دولت منابع سربازان مستقر در این منطقه و خانواده ها کاهش یافته و مردان گفت.

یکی از سربازان هندی به حال خود گلوی فلزی ناخن در تاریکی پدرش به رویترز گفت, گفت: او گفته شده بود توسط یک سرباز دیگر که وجود دارد.

دیگران سقوط به مرگ خود در انجماد آب Galwan رودخانه در غرب هیمالیا بستگان خود آموخته اند از شاهدان.

بیست و سربازان هندی کشته در ژوئن 15 clash بر عملا مرز جدا کردن دو ارتش. سربازان همه متعلق به 16th, Bihar هنگ مستقر در Galwan منطقه است.

هیچ اسرائیلی بود اما بزرگترین از دست دادن زندگی در جنگ بین ایران مسلح به همسایگان از سال 1967 زمانی که نهفته مرز اختلاف هایش به جنگ مرگبار.

رویترز صحبت می کرد به بستگان 13 از مردانی که کشته شدند و در پنج مورد آنها تولید گواهی مرگ مثال وحشتناک دچار صدمات در طول شش ساعت در شب در زمان برخورد در 14,000 ft (4,267 متر) در میان راه دور بی ثمر کوه.

رادیو فردا تماس بیمارستان نظامی در هند Ladakh منطقه که در آن بدن آورده بودند. بیمارستان کاهش یافته است به نظر علت مرگ و گفت که بدن فرستاده می شدند به خانواده ها همراه با گواهی مرگ.

رویترز همچنین به صحبت کرد دو سرباز از بیهار هنگ مستقر در منطقه بودند که در میان کسانی که همراه اجساد افتاده همکاران به خانه های خود در این منطقه است. آنها به طور مستقیم درگیر در غوغا.

سربازان نمی توان به دلیل قوانین نظامی و همه خانواده ها خواست نامش فاش نشود زیرا آنها گفت: آنها قرار نیست به صحبت در مورد مسائل نظامی.

هند وزارت دفاع نیست پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد جنگ در ژوئن 15.

در پاسخ به رادیو فردا پرس و جو چین سخنگوی وزارت خارجه تکرار اظهارات قبلی سرزنش طرف هند برای عبور عملا مرز و تحریک چینی.

“هنگامی که چینی افسران و سربازان رفت و در آنجا به مذاکره بودند به طور ناگهانی و با خشونت حمله به نیروهای” سخنگوی گفت. “حقوق و اشتباهات از این حادثه بسیار روشن است. مسئولیت کاملا دروغ نیست با چین است.”

چین مدارک ارائه شده از پرخاشگری است. چین, وزارت دفاع نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

‘شریان پاره شده’

سه نفر از مردان مرده بود “شریان پاره شده در گردن” و دو پایدار سر صدمات ناشی از “تیز و یا اشیاء اشاره” این گواهی مرگ دیده می شود رویترز گفت.

وجود دارد قابل مشاهده علائم در گردن و پیشانی تمام پنج اسناد گفت.

“این یک رایگان برای همه آنها مبارزه با هر آنچه که آنها می توانند دست خود را دراز – میله های چوب و حتی با دست های برهنه خود را,” گفت: یک مقام دولتی در دهلی نو در جریان برخورد.

دولت هند گفته است که افراد ارتش آزادی بخش (PLA) عمل عمد شیوه, اما آن است و نه ارائه یک حساب پر از برخورد است که حیرت زده این کشور دامن زده و خشم مردمی علیه چین است.

چین را رد کرد و یک وزیر دولت ادعا می کنند که چین از دست داده بود 40 سربازان از PLA غربی تئاتر فرماندهی مستقر در Galwan.

آن نماینده به دهلی نو پیشنهاد در اظهارات رسانه های محلی و ارسال شده بر روی وب سایت سفارت که وجود دارد شده بود زیان هر دو طرف است.

“ارتش هند به طور ناگهانی و با خشونت حمله چینی افسران و سربازان که رفت برای مذاکره باعث شدید فیزیکی درگیری و تلفات بین دو طرف” Sun Weidong گفت.

دولت هند مقامات به رویترز گفت که این درگیری زمانی آغاز شد که افسر فرمانده از بیهار هنگ رهبری یک حزب کوچک به گشت زنی در نقطه 14 به منظور بررسی این که آیا چینی ها ساخته شده بود خوب وعده خود را برای خروج از مناقشه سایت و از بین بردن ساختار آنها تا به حال ساخته شده است وجود دارد.

اما به جای آنها تحت حمله توسط سربازان چینی با استفاده از آهن و میله های چوبی و باشگاه ها با ناخن نکردم در آنها را بر روی یک لبه باریک به سختی به چهار متر گسترده ای مشرف به Galwan رودخانه.

جسد در رودخانه

در هفته های اخیر در جهان دو پرجمعیت ترین کشورهای بسیج بیشتر نیروهای خود در امتداد 3,488 متر خط کنترل واقعی (لاک) و تجدید خصومت باعث دیپلماتیک و تجاری کرد که تهدید به تشدید کارشناسان از جمله سابق ارتش هند کشته شدند.

احتمال این که غیر مسلح سربازان هندی بودند تاخت و تاز کردن توسط یک نیروی بزرگتر بیشتر می تواند سوخت و خشم را در برابر چین و بالا بردن سوال در مورد اینکه چرا سربازان هندی فرستاده شد به تنش خط مقدم بدون مسلح بودن.

“: چطور جرات چین کشتن ما سربازان غیر مسلح. چرا سربازان ما ارسال غیر مسلح به شهادت?” راهول گاندی رهبر مخالفان اصلی حزب کنگره نوشت: در یک صدای جیر جیر خواستار دولت با ارائه یک حساب کامل.

بستگان یکی از سربازان که به همراه سرهنگ Santosh ببو این افسر فرمانده به سایت از دو چادر ساخته شده توسط چینی ها سربازان به رویترز گفت که اعضای هند گشت غیر مسلح بودند.

آنها مواجه شد توسط یک گروه کوچک از سربازان و بحث در گرفت بیش از چادر و یک برج مشاهده نسبی گفت: بر اساس گفتگو با دو تن دیگر از سربازان که در حال حاضر.

ایسنا قادر به ایجاد تمام جزئیات از آنچه اتفاق افتاده است اما مقامات دولتی در دهلی نو در جریان این حادثه گفت که در برخی از نقطه, هند نیروهای نظامی در زمان پایین پست مشاهده و چادر به این دلیل که آنها در هند در کنار لاک.

به زودی پس از سمت هند تحت حمله از یک بزرگ چینی زوری که حلیم و آنها را با سنگ و حمله آنها را با لبه تیز سلاح با توجه به خانواده از سه مرده سربازان هندی بر اساس مکالمات آنها با بازماندگان.

برخی از سربازان عقب نشینی به ایمنی در ridgeline در تاریکی اما زمانی که آنها نمی تواند پیدا کردن افسر فرمانده آنها دوباره ظهور و آمد تحت حمله چهار نفر اعضای خانواده گفت.

ببو بود که در میان کشته شدگان در مبارزه با دولت هند گفت. یکی از سربازان مستقر در منطقه است که رویترز به صحبت کرد گفت: هند گشت تعدادشان کمتر بود توسط PLA.

“طرف چینی ضعف مردم ما با مطلق اعداد” گفت: این سرباز که شنید رادیو پیام به دنبال تقویت در حال ارسال به منطقه ای ستاد در Ladakh.

سه نفر از خانواده هند گفت: آنها گفته شده بود توسط سربازان بودند که راه اندازی شده به بدن به آنها که برخی از مبارزان تحت فشار قرار دادند و هر یک از دیگر به جریان سریع Galwan رودخانه.

دولت رسمی در دهلی نو نیز گفت: بدن برخی از سربازان بودند صید از رودخانه صبح روز بعد. برخی تا به حال تسلیم به هیپوترمی رسمی اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>