یک کارگر برداشت پیاز در مزرعه ای در نزدیکی Umrana, ماهاراشترا, هند در روز سه شنبه, نوامبر. 11, 2014.

Dhiraj سینگ | بلومبرگ | گتی ایماژ

هند دولت گفت: این امر تزریق نزدیک به 40 میلیارد دلار به آلاینده مزرعه بخش و میلیاردها بیشتر به فدرال آب طرح به گسترده تر رشد اقتصادی عقب از پایین ترین سطح خود در یک دهه.

وزیر دارایی Nirmala Sitharaman ارائه 2020/21 بودجه برای سال مالی آغاز آوریل 1 به مجلس گفت: کسری مالی برای سال جاری خواهد گسترش به 3.8 درصد از تولید ناخالص داخلی از 3.3% هدفمند برای سال جاری است.

برای سال مالی 2020/21 Sitharaman مجموعه کسری مالی در 3.5 درصد آن را به عنوان افزایش بودجه دولت به ساحل تضعیف اقتصاد است که اعمال فشار بر نخست وزیر نارندرا مودی که در حال حاضر رو به یک واکنش شدید عمومی بیش از یک تابعیت جدید قانون دیده می شود به عنوان اجتماعی تفرقه.

برای کمک به تولید درآمد او همچنین اعلام کرد دولت را کاهش مخاطرات در کشور بزرگترین شرکت بیمه زندگی شرکت بیمه به عنوان بخشی از آن سرمایه گذاری برنامه.

هند دست و پنجه نرم کردن با آن بدترین رکود اقتصادی در یک دهه. دولت برآورد رشد اقتصادی در این سال به پایان می رسد که در 31 مارس را لغزش به 5 درصد ضعیف ترین سرعت پس از بحران مالی جهانی از 2008-09.

Sitharaman گفت: 2.83 تریلیون روپیه هند ($39.82 میلیارد دلار) اختصاص داده خواهد شد برای کشاورزی و فعالیت های متفقین از جمله کمک به کشاورزان راه اندازی تولید برق خورشیدی واحد و همچنین ایجاد یک ملی ذخیره سازی سرد برای حمل و نقل شدنی.

“مزرعه بازارهای نیاز به آزاد کشاورزی نیاز به توان رقابتی تر,” او گفت:.

او همچنین گفت که دولت صرف خواهد شد $50.65 میلیارد دلار در فدرال آب طرح برای مقابله با چالش های رو به یکی از جهان ترین آب سازمان ملل تاکید کرد.

کشاورزی حساب برای 15 درصد از هند ناخالص داخلی و یک منبع امرار معاش بیش از نیمی از این کشور 1.3 میلیارد جمعیت.

Sitharaman گفت: “آب استرس مربوط به مسائل در حال حاضر یک نگرانی جدی در سراسر کشور” و این که دولت پیشنهاد اقدامات جامع برای 100 مانند آب مناطق تاکید کرد.

در آن سالانه-گزارش-منتشر شده در جمعه, دولت پیش بینی کرد که رشد خواهد دوباره بجای اول برگشتن به 6.0 درصد به 6.5 درصد در سال مالی آغاز آوریل 1 اما هشدار داد که ممکن است آن را برای بیش از کسری بودجه آن هدف برای احیای رشد.

“مردم باید reposed ایمان ما سیاست های اقتصادی” گفت: Sitharaman به thumping از میز در مجلس. “این بودجه برای افزایش درآمد خود و افزایش قدرت خرید خود را.”

Sitharaman نیز کنار 690 میلیارد روپیه برای بخش بهداشت و درمان تا حاشیه از سال گذشته تخصیص به عنوان دولت به دنبال اجرای یک طرح بلند پروازانه برای ارائه بیمه درمانی برای میلیون ها نفر از مردم است.

برخی از اقتصاددانان گفت: تجارت جهانی تنش و شیوع کروناویروس در چین که به کشته شدن بیش از 250 نفر تا کنون در برخواهد داشت خطر جدید برای بهبود اقتصادی با ضربه مرزی بازرگانی و زنجیره تامین.

“بهبود اقتصادی است به احتمال زیاد به صورت آرام و کم عمق با وجود اقدامات اخیر برای افزایش سرمایه گذاری” گفت: Anagha Deodhar یک اقتصاددان در ICICI اوراق بهادار.

هندی سهام رو به یک متغیر شروع در جلسه معاملاتی روز شنبه جلوتر از بودجه.

در اوایل تجارت سهام تضعیف در واکنش به یک شبه shakeout در بازارهای جهانی در حال رشد نگرانی در مورد تاثیر اقتصادی از شیوع کروناویروس در چین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de