هند سهام غوطه 9 درصد به عنوان coronavirus عدم قطعیت در ادامه به roil بازارهای آسیا

سهام در آسیا و اقیانوسیه اره تیز قطره در صبح روز دوشنبه تجارت به عنوان نگرانی از تاثیر اقتصادی جهانی شیوع کروناویروس در ادامه به وزن به شدت در تمایلات سرمایه گذار.

در هند بسیار خوب 50 کاهش یافته است 9.09% در حالی که Straits Times شاخص در سنگاپور سقوط 7.3%.

در استرالیا, S&P/ASX 200 سقوط کرد 5.61% به عنوان بخش تا حد زیادی کاهش یافته است.

کره جنوبی سهام نیز شاهد قابل توجهی کاهش می یابد, با Kospi سقوط 3.98%. هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص کاهش یافته است 3.75%.

سرزمین اصلی چین سهام نیز پایین شانگهای کامپوزیت پایین 1.6% در حالی که شنزن کامپوزیت ریخته 1.927%. شنژن جزء نیز کاهش یافته است 2.26%.

شاخص Nikkei 225 در ژاپن bucked روند کلی منطقه ای به عنوان آن شروع به پریدن کرد 1.62% در حالی که شاخص Topix لبه 0.15% بالاتر است.

به طور کلی MSCI Asia سابق ژاپن کاهش یافت و شاخص 4.51%.

“هزینه های اقتصادی این COVID-19 شیوع شروع به فاش کردن خود” ریچارد Yetsenga اقتصاددان ارشد در ANZ نوشت: در یک توجه داشته باشید. “ما باید ملاحظه ای تجدید نظر ما G3 رشد اقتصادی پایین با ما به احتمال زیاد برای ضبط آن ضعیف ترین عملکرد از سال 1946.”

جهانی شیوع کروناویروس در ادامه به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان با تعدادی از آلوده در حال حاضر بیش از 294,000 و بیش از 12,900 زندگی گرفته شده با توجه به داده ها از سازمان بهداشت جهانی است.

“این منصفانه است که بگوییم بازارهای آسیایی ادامه خواهد داد به تجارت کردن احساسات منفی از بیرون آمدن از اروپا و آمریکا و” جیمز سالیوان رئیس سابق آسیا-ژاپن تحقیقات حقوق صاحبان سهام در J. P. Morgan گفت CNBC “Squawk Box” در روز دوشنبه. او افزود: “ما خواهد بود انتخابی اضافه کردن به قرار گرفتن در معرض اینجا.”

سالیوان برشمرد دو “مولفه های کلیدی برای خرید یک مورد در تلاش برای پیدا کردن پایین در بازار” در حال حاضر. اولا او برجسته “تهاجمی مالی اجرای” توسط دولت ها در سراسر منطقه با اشاره به تلاش های در هنگ کنگ و همچنین استرالیا.

“دیگر یک ساختار بازار گفتگو” سالیوان گفت. “شما را دیدم قابل توجهی نقدینگی اثرات در سراسر بازارهای جهانی به ما و کار ما راه را از طریق این بحران ما این را به عنوان یکی از بیشترین بلکه بر تعداد ما حداقل یکی از کوتاه ترین رکود جهانی است که ما دیده ایم در تاریخ بازار.”

Stateside های آتی سهام ایالات متحده در سقوط یکشنبه شب با میانگین صنعتی داو جونز آتی بیش از 600 امتیاز پایین تر است.

که آمد به عنوان یک coronavirus محرک لایحه شکست خورده کلیدی سنا رویه رای دادن. تعداد آلوده در ایالات متحده به طور چشمگیری افزایش یافته است در هفته های اخیر با ایالت نیویورک در حال حاضر به تنهایی حسابداری برای بیشتر coronavirus موارد در مقایسه با کشورهای دیگر در مواجهه با چالش ها در مدیریت خود caseloads مانند فرانسه و کره جنوبی.

قیمت نفت مخلوط شد در صبح از ساعت روز دوشنبه به عنوان معیار بین المللی قراردادهای آتی نفت خام برنت کاهش یافت 2.93% به $26.19 در هر بشکه رسید. ایالات متحده قراردادهای آتی نفت خام از سوی دیگر بهبود از اوایل قطره به افزایش 0.57% در $22.76 در هر بشکه رسید.

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای گذشته در 102.292 پس از عبور از 100 سطح در هفته گذشته.

ین داد و ستد در 110.13 هر دلار پس از تضعیف از سطح به زیر 108 هفته گذشته است. دلار استرالیا تغییر در $0.5761 زیر اوج بالاتر از $0.6 دیده می شود در هفته گذشته.

— CNBC فرد ایمبرت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر