هند باید تبدیل به آینده coronavirus کانون بانک جهانی می گوید

جهان نمی تواند اجازه می دهد هند برای تبدیل شدن به بعدی coronavirus کانون گفت: بانک جهانی کشور مدیر هند, Junaid احمد.

نخست وزیر نارندرا تمدید کشور را 21 روز در سراسر کشور مستند در روز سه شنبه همان روز آن محدودیت قرار بود برداشته شود. تجاری و موسسات خصوصی هستند که تعیین شده به عنوان خدمات ضروری بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که ممکن است 3 مودی اعلام کرد. برخی از مناطق می تواند اجازه داده می شود به حدی باز کردن پس از آوریل 20, اما با هشدارهای.

“دولت ها در سراسر جهان (هستند) نیاز به کم کردن سرعت اقتصاد را به یک فرصت برای بخش بهداشت و درمان به نیروی تازه یافتن” احمد گفت: CNBC “و نشانه” قبل از هند تمدید آن مستند. “من فکر می کنم که یک تفاوت بسیار بزرگ در راه دولت شده است دخالت.”

او توضیح داد که به عنوان یک نتیجه از رکود دولت و هند به طور خاص — گرفته شده از مراحل برای محافظت از اعضای آسیب پذیر جامعه و حفاظت بخش در کشور خود از طریق ترکیبی از سیاستهای مالی و پولی مکانیسم. جهان است “فرح برای احتمالا بدترین رکود اقتصادی از زمان بعد از جنگ” احمد گفت.

تحت هیچ شرایطی می تواند جهان در این منطقه و یا هند اجازه می دهد یک کانون به ظهور در هند.

Junaid احمد

مدیر بانک جهانی برای هند

تعداد موارد گزارش شده در هند صعود کرده است با وجود تلاش های دولت برای نگه داشتن مردم در داخل خانه از اواخر ماه مارس است. اطلاعات ارسال شده در وزارت بهداشت, سایت نشان داد 11,439 تایید موارد عفونت به عنوان 15 آوریل ساعت 8 صبح به وقت محلی; 1,305 بیماران مرخص شده در حالی که 377 نفر کشته شده اند.

هند ازبالابهپایین رویکرد برای اجرای اولیه سراسر کشور مستند شد “بحرانی” در کاهش گسترش سریع coronavirus به گفته احمد.

“تحت هیچ شرایطی می تواند جهان در این منطقه و یا هند اجازه می دهد یک کانون به ظهور در هند. من فکر می کنم که کل رویکرد از یک مستند در سراسر کشور و واقعا فشار روی سلامت طرف شده است بسیار مهم است,” او گفت:.

هند مراقب استدلال کرده اند که این کشور در بهداشت و درمان-مراقبت از زیرساخت های مجهز برای رسیدگی به این نوع از شیوع بیماری دیده می شود در ایالات متحده و یا در چندین غربی کشورهای اروپایی مانند اسپانیا و ایتالیا.

بخشی از دلیل آن این است که هند صرف نسبتا کمتر در بهداشت عمومی از کشورهای دیگر مانند ایالات متحده و کمتر وجود دارد سرانه تخت بیمارستان و پزشکان در دسترس برای درمان عظیم آن 1.3 میلیارد جمعیت.

که می تواند بخشی از دلیل که چرا دولت در زمان چنین اقدامات شدید برای قفل کردن کل کشور در یک پیشنهاد برای جلوگیری از ویروس’ گسترش یافته است.

تنها دوچرخه سوار سواری گذشته توقیف مغازه در لعل Chowk در طول مستند در 14 آوریل سال 2020 در سرینگر هند است.

Waseem Andrabi | Hindustan Times | گتی ایماژ

برای کاهش تاثیر منفی بر خانواده های کم درآمد و روزانه دستمزد حقوق بگیران که اغلب بخشی از عظیم نابسامان بخش از اقتصاد هند اعلام کرد یک مالی بسته به ارزش $22.5 میلیارد دلار است. برای آن بخشی از جهان تایید بانک 1 میلیارد دلار پروژه برای کمک به هند جلوگیری از شناسایی و پاسخ به Covid-19 بیماری همه گیر از طریق اقدامات است که می تواند به کاهش انتقال محلی و تقویت بهداشت عمومی و کشور را آمادگی.

“بانک جهانی سرمایه گذاری یک میلیارد دلار در همکاری با دولت هند بر سلامت, سمت, نگاه جامعه نظارت برای اطمینان از آزمایش برای اطمینان از انزوا به اطمینان حاصل شود که دارو در دسترس است – در صورت نیاز واردات از هواکش, خرید هواکش,” احمد گفت. “نه متری تمام در, اگر شما از هزینه های بهداشت و درمان و سلامت مداخله.”

پرسید: اگر هند به اندازه کافی مالی اتاق سمت چپ را بیشتر حمایت های مالی برای اقتصاد, احمد گفت: وجود برخی اخبار مثبت: هند سهام بدهی که بالا نیست, آن است که بر اساس ارز محلی است و نه بر اساس کوتاه مدت قرض گرفتن او توضیح داد.

“مسئله این است که در مورد چقدر مالی فضایی وجود دارد, مسئله این است: که در آن (به) دولت دخالت کند و چگونه آن را دخالت” احمد اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>