هند در حال کار برای ‘پلاگین ممکن است هر راه گریز” برای جلوگیری از یک بیماری کروناویروس وزیر می گوید

از پله تا فرودگاه قراضه به نگه داشتن زبانه ها در هزاران نفر از افرادی که در بازگشت از خارج از کشور هند است که نظارت جدید شیوع کروناویروس در بالاترین سطح برای جلوگیری از یک بیماری همه گیر بهداشت وزیر Harsh Vardhan روز جمعه گفت.

سرعت گسترش ویروس برای اولین بار شناسایی شده در شهر ووهان و متعلق به یک خانواده از coronaviruses است که باعث بیماری اعم از سرماخوردگی به بیماری های شدید مانند سارس در سال 2003 و یا سندرم حاد تنفسی شدید, شیوع. این گونه جدید از ویروس به نام COVID-19, کشته شدن بیش از 1300 نفر عمدتا در چین و آلوده بیش از 64000 نفر در سراسر جهان.

هند گزارش سه مورد تأیید در ایالت کرالا از بیش از 1700 نفر تست شده در سراسر کشور از روز شنبه با توجه به شورای تحقیقات پزشکی هند. که شامل 654 نفر را تخلیه از ووهان همه آنها تا به حال آزمایش منفی است.

“ما شروع به اقدام در این در اواسط ماه ژانویه حداقل دو هفته قبل از اینکه سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد آن را به عنوان یک وضعیت اضطراری بین المللی نگرانی” Vardhan گفت CNBC “نشانه های خیابانی.”

افزایش اقدامات غربالگری

کسانی که اقدامات شامل حرارتی غربالگری برای مسافران که از سرزمین اصلی چین و تایلند و سنگاپور و ژاپن و کره جنوبی در فرودگاه ها و بنادر مصرف پایین خود را دقیق تاریخچه و سپس به اشتراک گذاری این اطلاعات با سطح ایالتی و منطقه در سطح نظارت افسران به نگه داشتن زبانه ها در آنها را از طریق یکپارچه نظارت بیماری برنامه های وزیر بهداشت توضیح داد. بیش از 2000 پرواز شده اند به نمایش در آمد, او گفت:.

“ما بسیار خوب و هماهنگی با همه دولت ما دولت است. کل موضوع در حال نظارت است و در بالاترین سطح در کشور و همچنین با دولت در دولت” Vardhan گفت.

او گفت: برخی از 15000 نفر شده است “نگه داشته و تحت سازمان دیده بان به عنوان یک ماده فراوان احتیاط” و آن نشان دادن علائم اولیه بودند که در انزوا نگه داشته در بیمارستان.

هند نیز راه اندازی 15 آزمایشگاه برای آزمایش ویروس و Vardhan گفت: کشور دارای پتانسیل ساخت تا 50 labs اگر نیاز ناشی میشود. دهلی نو نیز صادر مشاوره های مسافرتی گفتن مردم به خودداری از سفر به چین است. وزیر همچنین گفت موجود ویزا — از جمله در حال حاضر صدور ویزای الکترونیکی برای اتباع خارجی در سفر به هند از چین دیگر معتبر نیستند و این نمایش نیز در حال انجام در مرز.

نمایی از بخش اورژانس از Beleghata I. D. B. G. بیمارستان که در آن مردم با پوشیدن ماسک برای ایمنی از coronavirus در فوریه 3 سال 2020 در کلکته هند.

سمیر جانا | Hindustan Times | گتی ایماژ

“هر نگران وزارت به طور فعال درگیر در تضمین این که ما پلاگین ممکن است هر سوراخ دیدهبانی ایجاد کردن که می تواند اجازه می دهد تا از ورود این ویروس در یک بزرگ راه در کشور” Vardhan گفت. “ما مطمئن هستیم که (اگر) ما می تواند رسیدگی به ابولا در سال 2014 (اگر) ما می تواند رسیدگی به بیماری های دیگر ما می تواند رسیدگی به این coronavirus خوبی است.”

خطوط هوایی محلی از جمله حامل های ملی هوایی هند نیز به طور موقت لغو پروازها به مقصد چین است.

افراد آلوده در دریا

دو اتباع هند در هیئت مدیره یک کشتی کروز در ژاپن نیز قرارداد ذات الریه-مانند ویروس سفارت هند در توکیو تایید کرد در روز چهارشنبه. هر دو آنها مشغول به کار به عنوان خدمه روی عرشه الماس شاهزاده کشتی کروز که در حال حاضر در قرنطینه سواحل یوکوهاما و دریافت درمان در بیمارستان همراه با دیگر افراد آلوده.

شش مسافر و 132 خدمه روی عرشه کشتی بودند اتباع هند و سفارت گفت که همکاری با مقامات محلی بیش از به طور بالقوه زود تخلیه برای کسانی که آزمایش منفی برای ویروس. رسانههای هند گزارش داد برخی از اعضای خدمه به حال شده یک ویدیو را در رسانه های اجتماعی درخواست نخست وزیر نارندرا دولت به آنها را به عقب.

Vardhan گفت که به زودی به عنوان دوره قرنطینه است و بیش از هفته آینده هند با ژاپن به اندازه کافی “ترتیبات” را به کسانی که مردم را به این کشور است.

این کشتی کروز که توسط کارناوال شاهزاده Cruises و حمل بیش از 3,700 مسافران و خدمه قرنطینه شده در ژاپن از اوایل فوریه پس از یک مهمان قبلی آزمایش مثبت برای این بیماری شش روز پس از پیاده.

تاثیر اقتصادی در هند

در حالی که تاثیر اقتصادی در چین و دیگران حداقل برای سه ماهه جاری انتظار می رود به طور قابل توجهی اقتصاددانان گفته اند که هند خواهد بود کمتر تحت تاثیر قرار.

ANZ اقتصاددانان گفت: در سال های اخیر توجه داشته باشید که به احتمال زیاد با توجه به نسبتا کوچک در صد از ورود توریست به کشور به عنوان به خوبی به عنوان یک سهم از صادرات هند است که رفتن به چین است.

“با این حال هند-واردات از چین نزدیک به 14 درصد و تاخیر در حمل و نقل می تواند تحمل در فعالیت های اقتصادی در سابق” اقتصاددانان گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>