هند گسترش مستند توسط دو هفته اما شل اقدامات در کاهش خطر

مردم دیده می شود پوشیدن ماسک محافظ به عنوان یک اقدام احتیاطی از Coronavirus در طول عروسی در Bhandup, در مارس 18 سال 2020 در بمبئی هند.

Satish Bate | Hindustan Times | گتی ایماژ

هند روز جمعه گفت: این امر خود به گسترش در سراسر کشور coronavirus مستند برای دو هفته دیگر پس از مارس 4, اما اجازه می دهد “قابل توجه تسهیلات” در کاهش خطر ابتلا به مناطق مشخص شده به رنگ سبز و نارنجی مناطق.

برخی از فعالیت ها باقی خواهد ماند ممنوع در سراسر کشور بدون در نظر گرفتن منطقه, وزارت, امور خانه, در بیانیه ای گفت.

کسانی که شامل سفر هوایی راه آهن و مترو و بین دولت و جنبش مردم توسط جاده ها و مدارس و کالج ها, هتل ها, رستوران ها, مراکز خرید, سینما, سالن ها و اماکن عبادت بسته باقی خواهد ماند.

وجود خواهد داشت بدون محدودیت در جابجایی کالا بین کشورها و در تولید و توزیع اقلام ضروری وزارت گفت.

مقامات در حال تلاش برای ترسیم مسیر خروج از بزرگترین مستند که آنها اعتباری با جلوگیری از نمایی افزایش عفونت و که نارندرا نخست وزیر تحمیل شده در مارس 25.

مقامات نقشه برداری کشور به قرمز و نارنجی و سبز مناطق بسته به شدت شیوع. وزیر بهداشت Preeti سودان دقیق این طرح در نامه ای به مقامات منطقه ای است که دیده می شود خبر داد.

بزرگترین و اقتصادی ترین-شهرهای مهم از جمله دهلی نو و بمبئی و بنگلور چنای و احمدآباد را طبقه بندی شده به عنوان مناطق قرمز, عفونت, نقاط نگه داشته و تحت سخت مستند.

برای واجد شرایط به عنوان یک منطقه سبز واجد شرایط برای سریعتر لغو محدودیت منطقه ای داشته اند به گزارش جدید عفونت به مدت سه هفته. طبقه بندی خواهد بود “پویا” و به روز شده حداقل هفته به عنوان تغییر شرایط سودان نوشت.

هند گزارش شده بیش از 35 ، 000 موارد و 1,147 تایید مرگ و میر ناشی از ویروس است. میزان واقعی عفونت ممکن است در یک کشور که در آن میلیون ها نفر از مردم دسترسی کافی به بهداشت و درمان.

خاموش است کوبیده اقتصاد هند, محروم کردن میلیون ها نفر از کارگران در روز درآمد و تابنده مهاجران روستایی در شهرستانها که در آن آنها می توانند دیگر قادر به پرداخت اجاره و یا مواد غذایی.

دولت با صدور حکمی در روز جمعه به ارائه قطار ویژه برای رشته کارگران مهاجر زائران و گردشگران و دانش آموزان به بازگشت به خانه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>