هند رسما تایید کرد که حداقل یک مورد از coronavirus رسیده کشور است.

وزارت بهداشت و رفاه خانواده را تایید کرد اولین بار در کشور در مورد کرالا در جنوب غربی دولت ساحلی است.

دولت بدن در بیانیه ای گفت که بیمار است که یک دانشجو در دانشگاه ووهان در چین و جدا شده در یک بیمارستان است.

مورد تایید دولت توسط موسسه ملی ویروس شناسی هند مرکز برای تست نمونه های مشکوک به ویروس. در این بیانیه اضافه شده است که این فرد “با ثبات و در حال نظارت.”

ببینید: Coronavirus به روز رسانی های زنده

دهلی نو یک هواپیمای آماده برای پرواز به ووهان و انتخاب کنید تا اتباع هند با هیچ شواهدی از بیماری است اما هنوز هم در انتظار کسب اجازه از مقامات چینی. یک بریتیش ایرویز پرواز را به 200 انگلستان اتباع بازگشت به انگلستان بود که با توجه به دوشنبه است هنوز موفق به دریافت مجوز.

ضمن اینکه فیلیپین نیز تایید اولین مورد پنج شنبه. وزیر بهداشت فرانسیسکو دوقو به خبرنگاران گفت که بیمار است و 38 سال از ووهان که وارد مانیل در Jan. 21. او بستری در بیمارستان و چهار روز بعد با یک سرفه خفیف است اما در حال حاضر نمایش هر گونه علائم.

با توجه به آخرین به روز رسانی ملی چین, بهداشت, کمیسیون coronavirus گرفته زندگی از 170 نفر و آلوده بیش از 7,700 در چین است.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) دیدار خواهد کرد دوشنبه به تصمیم می گیرید اگر شیوع بیماری باید به عنوان یک اورژانس بهداشت جهانی.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: این موارد در آلمان و ویتنام و ژاپن نشان داده بود-انسان به انسان انتقال و پیشرفت این ویروس در برخی از کشورها شد نگران کننده است.

در ضمن چینی مرکزی استان هوبئی پیدایش شیوع و که در آن تقریبا تمام مرگ و میر رخ داده است باقی می ماند در حالت قفل.

جهانی سهام سقوط کرد و پنج شنبه به عنوان تلفات از coronavirus افزایش یافت. سهام در آسیا تضعیف به شدت با چین را شاخص اصلی در شانگهای بسته شدن 2.75% پایین تر است. 9:45 صبح به وقت تهران, پان-شاخص Stoxx 600 تا به حال کاهش یافته است بیش از 0.5%.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im