انگلیسی ها نجات از coronavirus-آمار کشتی کروز در سواحل ژاپن ابراز خشم پس از چهار همکار مسافران آزمایش مثبت برای این بیماری وجود اینکه پاک برای سفر به انگلستان است.

این موارد جدید منتقل شدند از Arrowe پارک بیمارستان در Wirral به متخصص بیمه خدمات درمانی عفونت مراکز با داشتن لمس کردن در انگلستان در روز شنبه دانستن آنها حمل COVID-19 سویه.

دو نفر از این بیماران در رویال Hallamshire بیمارستان در شفیلد یکی در رویال لیورپول بیمارستان دانشگاه و یک چهارم در نظر گرفته شد به درمانگاه سلطنتی ویکتوریا در نیوکاسل.

The passengers are escorted by police to Arrowe Park Hospital on the Wirral
تصویر: مسافران بودند همراهی به Arrowe پارک بیمارستان

اخبار آسمان دیده می شود چندین WhatsApp پیام مشترک بین نا امید evacuees هنوز در قرنطینه مرکز عصبانی است که کسانی که آزمایش مثبت بوده و مجاز به پرواز است.

یکی نوشت: “به ما گفته بودند هیچ کس می تواند در پرواز مگر اینکه آنها آزمایش منفی – که به وضوح مورد نیست.”

یکی گفت: “آنها اجازه پرواز آنها بدون نتیجه به طوری که آنها ما را در یک موقعیت که در آن ما در حال حاضر می تواند آن را بیش از حد.”

Britons on a coronavirus-hit ship return to the UK
تصویر: بیش از 30 نفر در این پرواز,

چهار میان 30 انگلیسی و دو ایرلندی شهروندان که با هواپیما به انگلستانبا داشتن دو هفته را صرف به دام افتاده در قرنطینه کشتی کروز الماس شاهزاده خانم.

بیشتر از Covid-19

بیش از 630 موارد coronavirus تایید شد در میان مسافران بیش از دو هفته تقریبا یک پنجم از 3,711 گردشگران داخلی در اصل در هیئت مدیره جدید انگلستان بیماران قرارداد این بیماری در حالی که در کشتی.

آنها آزمایش در ژاپن, اما – به عنوان نتایج نمی آیند تا روز یکشنبه – آنها پاک شد به سفر.

Thirty-two British and European nationals were on board the flight which landed at Boscombe Down Ministry of Defence base near Salisbury, Wiltshire
تصویر: بازگشت پرواز فرود در بسکمب دون وزارت دفاع پایه در نزدیکی Salisbury, Wiltshire

Paul Hunter, استاد, حفاظت از سلامت در دانشگاه شرق آنجلیا شد بسیار مهم این تصمیم است.

“چه کسی فکر می کنم که شما در واقع می تواند نمونه ای از مردم را به مطمئن شوید که آنها نه مثبت و سپس قرار دادن آنها بر روی یک هواپیما به آنها بگویید که چند روز بعد غیرقابل دفاع است,” او گفت, اخبار آسمان.

وزارت بهداشت اصرار دارد که یک “کامل بیماری عفونی ارزیابی ریسک” انجام شد و هیچ کسی سوار بازگشت پرواز نمایش داده می شود ،

آن را قبلا گفت که تمام evacuees آزمایش منفی قبل از وارد شدن در هواپیما.

The Diamond Princess cruise ship, with over 3,700 people quarantined onboard due to fears of the new coronavirus, is seen anchored at the Daikoku Pier Cruise Terminal in Yokohama port on February 6, 2020. - Thousands of people were stranded aboard two cruise ships in Asia on February 6, quarantined by officials desperate to stem the spread of a deadly virus that has killed hundreds in China and spread panic worldwide. (Photo by Kazuhiro NOGI / AFP) (Photo by KAZUHIRO NOGI/AFP via Getty Images)
تصویر: الماس شاهزاده کشتی کروز

کسانی که باقی مانده در Arrowe پارک خواهد بود قرنطینه به مدت دو هفته با “ترتیبات مناسب” در محل از جمله سخت جدایی از مسافران از کارکنان و از هر یک از دیگر.

سه الماس شاهزاده مسافران کشته شده اند از ویروس – آخرین یک مرد ژاپنی در دهه هشتاد بود که در میان اولین بار در هیئت مدیره به توسعه علائم.

بریتانیایی, زن و شوهر دوید و سالی هابیل از Northamptonshire بودند که در کروز خود را برای 50th wedding anniversary, هنوز در بیمارستان بعد از اینکه تشخیص داده COVID-19 و ذات الریه.

بستگان و گفت: زن و شوهر هر دو “داشتن یک زمان واقعا دشوار” و احساس “بسیار در تاریکی” از نظر درمان و افزود که آنها در حال انتظار آزمایشات بیشتر.

در مثبت توسعه بیش از 100 نفر پرواز بازگشت به انگلستان از کانون شیوع کروناویروس در چین شده اند منتشر شده از قرنطینه.

گروه – از جمله 10 کودک و یک خانواده چهار – صرف دو هفته در یک مرکز کنفرانس در میلتون کینز پس از به ارمغان آورد به بریتانیا در بازگشت پرواز از شهر ووهان.

Workers in protective gear are seen near the Diamond Princess in Yokohama
تصویر: کارگران در دنده محافظ دیده می شود در نزدیکی الماس شاهزاده در یوکوهاما

در حالی که تعداد کل موارد انگلستان در حال حاضر در 13 آن محدودتر در مقایسه با اروپا بزرگترین شیوع.

تعداد افراد آلوده به COVID-19 شروع به پریدن کرد به 152 در ایتالیا که در آن چهار نفر کشته شده اند و حداقل یک دوجین شهرها هستند در مستند.

در شب یکشنبه اتریش حاضر ورود به یک قطار در حال آمدن از ایتالیا پس از دولت ایتالیا راه آهن مطلع اتریش آموزش اپراتور OBB بود که دو نفر با علائم تب در هیئت مدیره.

اپراتور بعد از تایید به اخبار آسمان که تمام آموزش ترافیک به و از ایتالیا معلق شده بود – اما تعلیق برداشته شد در عرض چند ساعت.

خالی سوپر مارکت ها به عنوان coronavirus بازدید میلان

در حالی که بسیاری از موارد و مرگ و میر هنوز در حال گزارش شده در چین و کشورهای دیگر همچنان خود را به مرحله اقدامات پیشگیرانه – با حدود 380 خارجی شده قرنطینه در کره شمالی.

یک منبع گزارش روز دوشنبه که کارکنان دیپلماتیک نیست اجازه از ترکیبات آنها در منزوی دولت و یا کشور را ترک کنند – از جمله سفارت بریتانیا.

بیش از 2,470 مردم کشته شده اند توسط coronavirus شیوع بسیاری از آنها در چین است.

شده اند وجود دارد بیش از 79 ، 000 مشکوک و تایید موارد COVID-19 در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im