دو شرکت باید trialed استفاده از هیدروژن به گرما جراحی در یک مرکز در سوئد و یک حرکت است که می تواند در نهایت کمک به صنعت پایدار تر.

در اوایل این هفته Ovako که متخصص در ساخت یک نوع خاص از جراحی به نام مهندسی فولاد گفت: آن را به حال همکاری با لینده گاز در این پروژه در هفرس نورد.

برای محاکمه هیدروژن به عنوان یک سوخت برای تولید گرما به جای گاز مایع. Ovako به دنبال برجسته کردن محیط زیست از مزایای استفاده از هیدروژن در فرآیند احتراق اشاره کرد که تنها انتشار و تولید شده بود و بخار آب.

“این یکی از عوامل اصلی توسعه صنعت فولاد” گوران Nyström, Ovako است معاون اجرایی رئیس جمهور برای گروه بازاریابی و فناوری در بیانیه ای گفت.

“این اولین بار است که هیدروژن استفاده شده است به حرارت جراحی موجود در محیط تولید,” او اضافه شده است.

“با تشکر از محاکمه ما می دانیم که هیدروژن را می توان به سادگی و انعطاف پذیری با هیچ تاثیر در جراحی با کیفیت است که به معنی بسیار زیادی کاهش انتشار کربن است.”

همانطور که با بسیاری از بخش های صنعتی و صنعت فولاد کاملا تاثیر قابل توجهی بر محیط زیست. به گزارش انجمن جهانی فولاد به طور متوسط 1.85 تن دی اکسید کربن ساطع شده بودند برای هر متریک تن فولاد تولید شده در سال 2018 است. آژانس بین المللی انرژی توصیف کرده است به بخش فولاد به عنوان “بسیار متکی به زغال سنگ که تامین 75 درصد از تقاضای انرژی.”

سوخت برای آینده ؟

کمیسیون اروپا توصیف کرده است هیدروژن به عنوان یک حامل انرژی با “پتانسیل زیادی برای تمیز و کارآمد قدرت در ثابت و قابل حمل و نقل و برنامه های کاربردی.”

در حالی که هیدروژن بدون شک پتانسیل وجود دارد برخی از چالش ها وقتی که می آید به تولید آن است.

به عنوان دپارتمان انرژی ایالات متحده اشاره کرده است هیدروژن نیست معمولا “وجود داشته باشد خود به خود در طبیعت و تولید شده از ترکیبات حاوی آن است.

تعدادی از منابع از سوخت های فسیلی و انرژی خورشیدی به انرژی زمین گرمایی — می تواند تولید هیدروژن است. اگر منابع تجدید پذیر استفاده می شود در تولید آن, آن لقب “سبز هیدروژن است.”

در حالی که هزینه های است که هنوز هم یک نگرانی در چند سال گذشته دیده می شود هیدروژن مورد استفاده در تعدادی از تنظیمات حمل و نقل مانند قطار و اتومبیل ها و اتوبوس ها.

در آخرین نمونه از عمده حمل و نقل شرکت های گام به فشار فناوری به جریان اصلی ولوو و دایملر کامیون به تازگی اعلام کرد قصد دارد برای همکاری با تمرکز بر سوخت هیدروژن-فن آوری سلول.

این دو شرکت گفت که آنها تا به حال تاسیس یک 50/50 سرمایه گذاری مشترک, به دنبال “توسعه تولید و تجاری سیستم سلول سوخت برای وسیله نقلیه سنگین و برنامه های کاربردی دیگر استفاده از موارد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de