در بحران برخی از شروع یو پی اس در حال افزایش و گفت: “نه ممنون” به گرسنه سرمایه گذاران

Talkspace موسسان Roni و Oren فرانک

Talkspace

اورن فرانک کسب و کار و انفجار است. اما او نه جشن.

فرانک مدیر عامل Talkspace یک شرکت او تاسیس هشت سال پیش با همسرش, Roni به ارائه درمان از طریق اینترنت برای مردم در مناطق دور افتاده و کسانی که نمی توانیم سنتی و روان درمانی است. ترافیک دو برابر شده است از اواسط ماه مارس و هزاران نفر از مردم در حال ثبت نام روزانه, فرانک گفت: به انزوای اقتصادی و استرس باعث افزایش اضطراب و افسردگی است.

“این فقط در حال رشد از آنجا که مردم نمی توانند دسترسی چهره به چهره, درمان, اما چون مردم باور نکردنی اضطراب و استرس و در حال قفل شده است و در خانه های خود و وحشتناک در ارتباط با مسائل مربوط به” فرانک گفت: در مصاحبه ای در اواخر هفته گذشته از خانه خود در نیوجرسی.

“در بسیاری از درد است.”

Talkspace یکی از بسیاری از برنامه های سلامت روان و خدمات از دیدن سیل بیماران جدید به دنبال کمک در حالی که اجتماعی فاصله. آن را نیز یکی از شرکت های سرمایه گذاران بالقوه inundating با تماس به عنوان آنها به دنبال نادر فرصت های رشد در یک ناگهان پیمانکاری اقتصاد است.

پزشکی از راه دور ارائه دهندگان توسعه دهندگان کار از راه دور ابزارهای مبتنی بر برنامه تناسب اندام, خدمات و عرضه و تقاضا را تحویل کسب و کار در حال افزایش در میان Covid-19 بحران است.

در حال حاضر آنها به صورت یک معضل: باید آنها را به پول نقد از سرمایه گذاری سرمایه گذاران تشنه برمی گرداند و یا صبر کنید و ببینید که چگونه اقتصاد می لرزد ؟

مدیران اجرائی نمی تواند در دیدار با سرمایه گذاران در فرد ساخت آن را سخت تر به می دانم که اگر آنها در طول شخصا — نظر مهم اگر بزرگ حامیان در حال رفتن به درگیر شاید در هیئت مدیره برای سال آمده است. آنها همچنین باید به ارزیابی چقدر از رشد آنها در حال دیدن موقت است و چقدر نشان دهنده بیشتر پایدار تغییر در راه ما کار و زندگی می کنند در حالی که همچنین با توجه به اگر سرمایه را هنوز هم در دسترس خواهد بود در آینده و در چه شرایطی. و حتی اگر آنها را به پول در حال حاضر آنها ممکن است قادر به آن را به کار استخدام و گسترش حق دور به عنوان آنها در برخورد با غیر معمول در شرایط بحران با مشتریان فعلی و کارکنان.

“سوال می شود که این یک گام تابع تغییر و یا قله است که تبدیل شدن به عقب و تا چه حد آن را بازگشت به عقب ؟” گفت: Jeff کرو یک شریک در Norwest سرمایه گذاری اولیه Talkspace حامی. “شما چقدر در گسترش ظرفیت و آیا افزایش سرمایه بیشتر به استفاده از آن ؟ همه این شرکت ها در حال فکر کردن در مورد این نوع از سوالات.”

Talkspace که 120 نفر از کارکنان و با این نسخهها کار با هزاران نفر از درمانگران در سراسر کشور بر اساس قرارداد گذشته مطرح شده پول تقریبا یک سال پیش 50 میلیون دلار دور رهبری انقلاب رشد. اما این شرکت هنوز هم نمی سودآور است. مانند بسیاری از سرمایه گذاری حمایت شروع یو پی اس, از آن خواهد شد نیاز به سرمایه اضافی برای توسعه آینده است.

فرانک گفت: او از شنیدن بسیاری از سرمایه گذاران از جمله برخی که گذشت قبل از آن و در حال حاضر می خواهم به reengage.

پیام خود را به آنها: در حال حاضر نیست یک زمان خوب است. این شرکت با تمرکز بر مقابله با جریان بحران بهداشتی و نورد از افزایش منابع برای کسانی که رنج می برند از جمله کسانی که نمی توانند پرداخت شروع اشتراک از 260 دلار در ماه به صورت متن و صوتی و تصویری و ارسال پیام با درمانگران.

حتی با رشد فرانک گفت: او بیشتر هزینه آگاهانه تر از همیشه است و می خواهد برای جلوگیری از دامن زدن به رشد با مقدار زیادی از خارج از پایتخت. او دیده می شود چه اتفاقی افتاد به شرکت هایی مانند Uber و WeWork که مطرح میلیاردها دلار با کمی به هیچ نظر برای آنها میزان سوختگی.

“من فکر نمی کنم شما می خواهید به جمع آوری پول تنها به دلیل آن که ارائه شده توسط افرادی که فرصت ها در بازار” فرانک گفت. “شما می خواهید به جمع آوری پول از مردم خواهد بود که مناسب است. هیچ عجله.”

VCs باید پول را به کار

بزرگ سرمایه گذاری شرکت ها در تریاژ حالت کمک به شرکت مشکل حرکت اخراج و کاهش هزینه. اما آنها نیز در یک تن از پول نقد از بودجه مطرح شده در انتهای دهه های طولانی بازار گاو نر. ایالات متحده آمریکا صندوق های سرمایه گذاری مطرح $46.3 میلیارد دلار در سال گذشته بالاترین میزان در 10 سال گذشته پس از سال 2018 است. فقط در این ماه شاخص سرمایه گذاری و Lightspeed سرمایه گذاری شرکای هر یک اعلام جدید چند میلیارد دلاری بودجه.

همکاران در Accel که مطرح $2.5 میلیارد دلار در سال گذشته برای بودجه مشغول هستند و منابع معاملات از راحتی از خانه خود را. این شرکت فقط چراغ یک 30 میلیون دلار سرمایه گذاری در گورو یک ابر شرکت نرم افزاری است که کمک می کند تا کارگران در محیط های توزیع شده جمع آوری و اشتراک گذاری اطلاعات. تاسیس در سال 2014 گورو تا به حال نزدیک به 1000 مشتریان آینده را به سال و سه برابر شده است که تعداد پس گفت: از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت ریک Nucci.

فیلادلفیا-بر اساس شرکت معرفی یک نسخه رایگان از آن همکاری نرم افزار در ماه ژانویه اما خیلی از شتاب آمده است پس کارگران دفتر در سراسر کشور به خانه فرستاده شدند. به جای اینکه احاطه شده توسط همکاران و کارکنان به طور ناگهانی مجبور به مدیریت مدرسه در منزل و تمام وقت پدر و مادر در طول روز کار.

گورو موسسان Mitchell استوارت (سمت چپ) و ریک Nucci

گورو

“شما نمی توانید فقط راه رفتن پایین سالن و شانه-شیر متخصص که می دانستم پاسخ گفت:” Nucci.

Nucci گفت: تامین مالی دور بود و بیشتر به انتظارنشسته بودند تا قبل از coronavirus زده آمریکا و این که این شرکت قصد افزایش حدود این مبلغ به هر حال. دو نفر آشنا با معامله گفت: تامین مالی گرد هم آمدند تا با سرعت بیشتری به تقاضا برای این محصول افزایش یافت. در یک پست وبلاگ در دوشنبه Accel مایل Clements و بن فلچر قرار داده گورو در سبد کار ضروری از خانه فن آوری.

“همانطور که من نوشتن این پست از میز آشپزخانه در موقت از راه دور در طی یک دوره اجباری قرنطینه من تعویض عقب و جلو بین جیمیل شل Dropbox به زوم و نیم دوجین دیگر برنامه های بهره وری” پس از گفت. “گورو روابط این خدمات همه منظمی با هم.”

غیر منتظره کار از خانه بوم

روند کار از راه دور اتفاق می افتد و قبل از زمان همه گیر. آن را به هنجار ،

در حال حاضر شرکت با ده ها هزار نفر از کارکنان که به طور معمول کار از دفاتر بزرگ هستند در یک موقعیت ناآشنا تلاش خود را به کل کارکنان دسترسی به تمامی برنامه ها از صفحه اصلی.

بهره وری نرم افزار start-up مفهوم مطرح $50 میلیون دور در یک معامله است که نیویورک تایمز گفت: گرد هم آمدند و طی 36 ساعت در اواخر ماه مارس است. فوربس در گزارش هفته گذشته که Figma که به فروش می رساند مبتنی بر ابر طراحی نرم افزار بالا بردن دور از حداقل 50 میلیون دلار و در حال انجام است تا هر چه زودتر از آنچه قبلا انتظار می رود.

بیشتر معاملات به احتمال زیاد در خط لوله. در یک صدای جیر جیر در هفته گذشته جف ریچاردز از سرمایه گذاری شرکت GGV سرمایه نوشت: “در میان هرج و مرج دیدن بسیاری از آرام موفقیت همه ما را به خواندن در مورد در آینده ای نه چندان دور.”

اندرو میلر مدیر عامل شرکت Cameyo, نشده مطرح شده هنوز پول خود را برای دو سال از شروع کردن اما تا به حال شده است در مورد مذاکرات دور اول تامین مالی قبل از coronavirus آمار ایالات متحده و قرار دادن همه چیز در مکث. او در حال حاضر می یابد خود را در یک وضعیت مطلوب تر هر چند با آنچه که او خواستار یک حس “گناه بازمانده.”

Cameyo از راه دور دسترسی به فن آوری اجازه می دهد تا شرکت ها برای کارکنان مجموعه به کار از خانه بدون نیاز به شبکه های خصوصی مجازی و نرم افزار مربوطه بر روی هر لپ تاپ یا دسکتاپ. به جای تکیه بر VPNs Cameyo ارائه تکنولوژی از طریق یک مرورگر مبتنی بر ابزار است که می تواند نصب شده در ساعت برای صدها نفر از کارکنان.

میلر گفت که تعداد کاربران ثبت نام به صورت رایگان آزمایش پرید 750 درصد در دو ماه گذشته و درآمد آماده است به بیش از سه برابر در ماه مارس. این شرکت سودآور است و “هنوز برنامه ریزی به منظور بالا بردن دور اما ما در حال حاضر قادر به خیلی بیشتر انتخابی و استراتژیک مورد که آیا برای آن بودجه” میلر گفت:, و اضافه کرد که او می تواند در حال حاضر تمرکز بر روی “بیشتر استراتژیک کمتر-dilutive گزینه است.”

میلر همچنین می داند که در حالی که او می توانید سعی کنید برای پیش بینی آنچه که کسب و کار خود را مانند زمانی که مردم شروع به بازگشت به دفتر این فقط یک حدس تحصیل.

‘بهترین تامین مالی غیر dilutive تامین مالی به نام درآمد’

جف Yasuda ساخت مشابه محاسبه که به نظر او بودجه برای موسیقی خود را راه اندازی خوراک.fm.

Yasuda آغاز شده و این محصول در سال 2013 به ایجاد یک back-end خدمات پس از برنامه های است که می خواستم برای از موسیقی در یک خرید و یا تجربه بازی می تواند انجام دهد تا بدون هیچ گونه نگرانی در مورد همه پیچیده مسائل مربوط به صدور مجوز. با ورزشگاه و امکانات تمرین تمام بسته تناسب اندام برنامه در حال حاضر بیشتر وابسته به خوراک فناوری به طوری که آنها می تواند در خدمت مشتریان در خانه.

تعدادی از جریانهای دو برابر در ماه مارس بیش از فوریه Yasuda گفت و سان فرانسیسکو-بر اساس خوراک برداشت تا افزایش کسب و کار از FightCamp کلینیک مایو, مربوطه به اهنگ صدا و زندگی تناسب اندام.

Yasuda گفت: او تماس گرفتن از تمام انواع سهام خصوصی و شرکت های سرمایه گذاری است که این رشد در خانه تناسب اندام اشتراک و به دنبال سرمایه گذاری در “فروشنده اسلحه” را برای آن شرکت است. آن را مضحک می گوید Yasuda — او مشغول به کار در موسیقی شروع یو پی اس برای 15 سال و سرمایه گذاران باید همیشه اجرا و راه دیگر به دلیل litigiousness از صنعت موسیقی ساخته شده است که آن را تقریبا غیر ممکن است را به پول.

تغذیه.fm مدیر عامل جف Yasuda

اوا آبی

در برابر آن افت Yasuda شده است مجبور به عمل خوراک در سودآوری تنها با یک دوجین از کارکنان و چند میلیون دلار در خارج سرمایه است. او نه حاکم کردن بالا بردن پول بیشتر اما گفت: “بهترین منابع مالی غیر dilutive تامین مالی به نام درآمد.”

در ضمن Yasuda آگاهانه چقدر بد بحران برای صنعت موسیقی و چگونه خوش شانس است او را در طرف دیگر آن است. سالن های بسته و کنسرت و جشنواره در حال لغو ترک اکثر نوازندگان قادر به کار. صفحه اصلی تمرینات یکی از معدود رشد مناطق در بازار مصرف است.

“مردم واقعا با تمرکز بر سالم بودن” Yasuda گفت. “ما خوش شانس به بخشی از آن.”

این یک داستان مشابه در Talkspace. هر دو کسب و کار را در جای مناسب در زمان مناسب اما نه رود یا می خواستم به خود را ببینید, سریع ترین دوره توسعه رخ می دهد در طول مرگبار جهانی همه گیر.

“من می ترسم اگر من تا به حال برای پیش بینی وجود خواهد داشت بسیاری از تروما بعد از این” فرانک گفت. “آن را تقریبا غیر قابل تحمل برای دیدن.”

تماشا کنید: اعتراض به اقامت در خانه دستور صحنه در چند شهرستانها ایالات متحده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>