در آفریقا بزرگترین ‘زاغه,’ یک جنبش مردمی است که رهبری مبارزه با کروناویروس

نایروبی, کنیا – کودکان با استفاده از یک دست شویی ایستگاه های ارائه شده توسط سازمان های مردمی SHOFCO در کیبرا حل و فصل است.

انور سادات/SHOFCO

در حدود چهار مایلی جنوب غربی مرکز نایروبی ساکنان در آفریقا بزرگترین ‘زاغه’ — آلاینده پر جمعیت غیر رسمی حل و فصل کیبرا — در حال نیروبخش برای coronavirus بیماری همه گیر.

در حدود 60 ٪ از پایتخت کنیا را 4.4 میلیون نفر جمعیت زندگی می کنند در 200 چگالی بالا سکونتگاه های غیررسمی مانند کیبرا که حساب برای حدود 6 درصد از این شهر زمین و کل منطقه است.

رهبران آفریقایی دانشمندان و سازمان بهداشت جهانی ابراز نگرانی از آسیب های بالقوه این ویروس می تواند تحمیل اگر اجازه گسترش به زمینه هایی که در خانه به حدود 43 درصد از قاره جمعیت.

اما در کیبرا وطنی جنبش مردمی است که بسیج برای بهبود آموزش و پرورش, بهداشت و, بهداشت و درمان, مقررات, در حالی که خواستار دولت در کنیا و فراتر از آن به اولویت بندی سرمایه گذاری و انطباق با مداخلات در قاره فقیرترین جوامع است.

Coronavirus است ‘یک اکولایزر’

کندی Odede که در کیبرا رشد و تاسیس درخشان امید برای جوامع (SHOFCO) در سال 2004 CNBC گفت که بهداشت ضعیف و کمبود آب تمیز و خشن شرایط زندگی به معنای دست شستن و اجتماعی فاصله نمی شد به آسانی در دسترس است.

خانه به طور متوسط 12 فوت اقدامات x 12 فوت ساخته شده با گل و لای دیوار موجدار شیروانی و خاک یا کف بتن. این معمولا خانه حدود هشت تا 10 نفر بیشتر خواب در طبقه.

“وجود دارد بسیاری از مالاریا وجود دارد بسیاری از TB. اگر این چیزی که بازدید در هر نقطه مانند این است برای رفتن به یک آتش” Odede گفت CNBC از طریق تلفن از نایروبی.

SHOFCO تعیین کرده است تا دست ایستگاه های شستشو با آب تمیز تانک رفتن درب به درب ترویج آگاهی و تعامل با جامعه و رهبران مذهبی عامل یک درمانگاه بهداشت و همکاری با وزارت بهداشت برای انجام آزمایش غربالگری.

نایروبی, کنیا سلامت کارگران انجام coronavirus غربالگری در ساکنان در کیبرا حل و فصل است.

کلوین جمعه/SHOFCO

Odede پیشنهاد کرد که coronavirus بود “اکولایزر” در وادار کردن دولت به اذعان کرد که مناطق مانند کیبرا دیگر می تواند “نادیده گرفته شده توسط سیستم است.”

“آنها خیلی خوب می دانند که آشپز آمده از زاغه های nannies آمده از زاغه ماموران امنیتی آمده از زاغه بنابراین در حال حاضر آنها به دنبال ایده های,” او گفت:.

بسیاری از کیبرا ساکنان Odede توضیح داد: در ابتدا درک coronavirus را به عنوان یک تهدید از آنجایی که آنها تا به حال نه به طور مستقیم دیده می شود برای خود مرگ و ویرانی آن را به شکل دراورده شده در سراسر جهان است.

“این پیام برای دولت است. قبل از اینکه مردم شروع به احساس آن را با دیدن مرگ, راست, در حال حاضر آنها باید آن فراهم بهداشت اقدامات و مطمئن شوید که مردم باید آب تمیز در غیر این صورت وجود خواهد داشت هیچ راه حل” او گفت:.

با کار کردن بر روی زمین با سازمان هایی مانند SHOFCO او امیدوار است که دولت متوجه خواهد شد که بهترین اقدام پیشگیرانه در کیبرا و جوامع مشابه است تعامل و مقررات “نه پلیس و اسلحه.”

حکومت نظامی و سرکوب

دولت کنیا تا به معرفی یک غروب-به-سحر مقررات منع رفت و آمد در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش این ویروس فقط با 142 مورد تایید در سراسر کشور که از صبح روز دوشنبه.

اما, موارد پلیس به خشونت کشیده شده اند از خشم گروه های مدافع حقوق بشر مانند عفو بین الملل و یک دختر 13 ساله اش به ضرب گلوله کشته شد و کشته شده توسط پلیس در Mathare منطقه از شمال شرقی نایروبی در اوایل این هفته. سوء استفاده از غیرنظامیان توسط پلیس و پرسنل نظامی نیز گزارش شده است که در کشور همسایه اوگاندا و بیشتر در صحرا.

Odede گفت: عدم برنامه ریزی قبل از حکومت نظامی به معنای اجرای کسب و کار در این شهر نگهداری می شود و کارگران بیش از حد دیر به آنها اجازه می دهد زمان برای سفر به خانه. کوچک اتوبوس که اغلب حمل 16 نفر بودند تنها با در نظر گرفتن هشت با توجه به فاصله اقدامات که به معنای وجود دارد به اندازه کافی وسایل نقلیه و مردم قادر به بازگشت به شهرک.

“که برای من این بود که این سیستم در برابر مردم فقیر زیرا کسانی که یک ماشین نیست تلاش شد به اتوبوس و آنها هستند که مورد ضرب و شتم و آزار قرار گرفته در حالی که افرادی که ثروتمند هستند باید ماشین های خود را و آنها مردم ارشد که در آن کار می کنند به طوری که آن را ناعادلانه و خورد شد واقعا دیوانه,” او توضیح داد.

در مناطق مانند کیبرا بسیاری از اقتصاد غیررسمی فعال است در شب. Odede CNBC گفت که “مختلف قانون” در کیبرا که مردم همچنان تجاری در خیابان پس از ساعت به منظور ادامه زندگی درآمد در صورت عدم وجود یک شبکه مالی ایمنی از دولت است.

نایروبی, کنیا (مارس 2020) – یک کامیون حاوی آب تمیز به ساکنان در کیبرا settement به عنوان بخشی از یک کمپین برای بهبود بهداشت به منظور مقابله با کروناویروس.

SHOFCO

یک میزبان از کشورهای این قاره را به اجرا در سراسر کشور مستندات در روزهای اخیر اما Odede پیشنهاد کرد که وجود دارد که نیاز به برنامه ریزی قوی باید رئیس جمهور اوهورو کنیاتا را دولت به دنبال کت و شلوار.

“مردم نیاز به مواد غذایی است و به هیچ وجه مواد غذایی می رود به محله های فقیرنشین کیبرا وجود دارد و نه حتی یک جاده برای ماشین به تصویب بنابراین قبل از آنها را که آنها باید یک طرح داشته باشد در غیر این صورت آنها می رویم به ایجاد یک قیام است. من می دانم که من جامعه — اگر هیچ غذایی آنها در حال رفتن به رفتن به خیابان و وجود دارد در حال رفتن به خشونت است.”

خواستار وحدت در شرق آفریقا

در حالی که بسیاری از کشورها در شرق آفریقا را معرفی اقدامات سخت را امتحان کنید و شامل ویروس رئیس جمهور تانزانیا جان Magufuli آمده است در زیر آتش برای امتناع از تعطیل کلیساها.

“من فکر می کنم دولت تانزانیا واقعا نمی توانید آن را. آنها در حال رفتن به یک بحران در شرق آفریقا بنابراین ما باید به آماده شدن برای آن است که” Odede گفت: در حال رفتن به نشان می دهد که رهبران کنیا و اوگاندا و رواندا و در جای دیگر باید متحد برای اعمال فشار بر Magufuli دولت و هماهنگی منطقه ای پاسخ.

باید این ویروس واقعا می رسند در کنیا Odede نگرانی اصلی این است که نابرابری ذاتی را دیکته می کند زندگی یا مرگ, منجر به بی ثباتی سیاسی.

“در اروپا آنها می گویند که سن تعیین می کند که باید زندگی می کنند و کسی که باید بمیرد. در افریقا در کنیا در آن است رفتن به می شود که می تواند پرداخت هزینه برای ماشین است که شما نمی پرداخت برای که به معنی فقیر در حال رفتن به رنج می برند. هنگامی که ضعیف رنج می برند فقیر خواهد رفت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>