‘ممکن’ می گویند زمانی که بیمه خدمات درمانی کارکنان را به اندازه کافی دریافت کنید دنده محافظ – Hancock

آن است که “غیر ممکن” می گویند زمانی که خط مقدم کارکنان بیمه خدمات درمانی دریافت خواهد شد به اندازه کافی حیاتی تجهیزات حفاظتی در مبارزه با کروناویروس به وزیر بهداشت اذعان کرده است.

مت Hancock گفت: کار را به مطمئن شوید که آنها باید موارد شناخته شده به عنوان PPE است “در حال حاضر در حال حرکت در مسیر درست” و “بهبود”.

وی افزود: “ما نمی خواهد استراحت” تا زمانی که همه سلامت و مراقبت کارگران باید لوازم کافی از ماسک و دستکش و پیش بند.

Matt Hancock still
تصویر: مت Hancock گفت: وضعیت ‘بهبود’

نظرات خود را پس از کالج سلطنتی پرستاری گفت: اعضای خود را که به عنوان آخرین چاره باید آنها حاضر به درمان بیماران مبتلا به COVID-19 اگر آنها داده نشده حق PPE.

خواسته به نام یک تاریخ زمانی که همه کارکنان بیمه خدمات درمانی را دریافت کنید دنده نیاز آنها Mr Hancock گفت که روزانه در خیابان داونینگ جلسه: “این غیر ممکن است به دلیل تلاش برای به دست آوردن PPE مناسب به افراد مناسب در خط مقدم در زمان مناسب در سراسر بسیاری از میلیون ها نفر از مردم در سراسر بیمه خدمات درمانی و مراقبت های اجتماعی.

“من خوشحالم که می گویند که این تلاش در حال حرکت در مسیر درست… اما تا زمانی که همه می شود PPE که آنها نیاز به ما نمی خواهد استراحت.

“ما هزاران نفر از مردم در این کار 24/7 در این – از جمله بیش از این بانک در تعطیلات آخر هفته به دلیل نیاز و تقاضا برای این PPE متوقف نمی شود.”

بیشتر از Covid-19

تعداد افرادی که فوت کرده اند با COVID-19 در انگلستان بيمارستان در حال حاضر در صدر 10,000.

آمار و ارقام منتشر شده توسط هر یک از چهار کشور در روز یکشنبه نشان داد انگلستان ثبت 657 مرگ و میر بیشتر اسکاتلند 24 ولز 18 و ایرلند شمالی 11.

نخست وزیر بوریس جانسون منتشر شده از بیمارستان – هفته به روز از او گرفته شد به سنت توماس ” در مرکز لندن.

در آدرس پس از ظهور از بخش مراقبت او خود اعتراف سلامت “می تواند رفته اند یا از راه” وجود دارد و آن این است که “هیچ سوال” بیمه خدمات درمانی زندگی او را نجات داد.

No. 10 released this video after PM was released from hospital.
PM: ‘آن می رفته اند یا راه’

پیش از این کسب و کار حاضر به عذر خواهی به پزشکان که در حال از دست رفته حیاتی دنده محافظ در حالی که درمان بیماران مبتلا به کوروناویروس.

Alok شارما گفت: آسمان, اخبار,’ Sophy ریج روز یکشنبه او “متاسفم برای از دست دادن زندگی در این بیماری همه گیر” و اعتراف کرد “ما نیاز به انجام حتی بیشتر” برای توزیع تجهیزات حفاظت فردی شناخته شده به عنوان PPE.

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>