مشتری خود را متوسط گرفته شده در طول یک غربالگری خارج از کافه د Jargor رستوران در اولین روز از عملیات در هنگ کنگ, چین روز شنبه, فوریه. 1 در سال 2020 است.

چان طولانی Hei | بلومبرگ گتی ایماژ

شرکت های بیمه در چین به احتمال زیاد قادر خواهید بود به مدیریت اقتصادی خرید اینترنتی از شیوع کروناویروس با توجه به متعدد تحلیلگران.

دلار هنگ کنگ-ذکر شده سهام شرکت های بیمه دیده می شود برخی از متلاطم تجارت جلسات پس از بازگشت از تعطیلات سال جدید قمری در هفته گذشته. پس از گذشته خود را قبل از شروع سال جدید قمری چین پینگ یک آن دیدم سهام افت بیش از 5 درصد و چین بیمه عمر نازل شدن بیش از 7 درصد. سهام AIA نیز کاهش یافته است بیش از 4 درصد در روز سه شنبه معامله.

در یک یادداشت به تاریخ Jan. 30, رتبه Fitch در آن گفت: “انتظار اخیر شیوع رمان coronavirus عفونت به قرار دادن برخی از فشار بر شرکت های بیمه سود دهی در کوتاه مدت اما درآمد فشار کنترل خواهد شد.”

انعکاس این دیدگاه از اعتبار آژانس تحلیلگران در Nomura گفت: در توجه داشته باشید در Jan. 31: “ما فکر می کنیم مستقیم ادعای ضرر و زیان برای شرکت های بیمه کنترل خواهد شد.” سه دلیل ذکر شد برای حمایت از این دیدگاه است.

در این نقطه من فکر می کنم این اثر در شرکت های بیمه است که هنوز هم بسیار محدود است. در مقیاس ماکرو, آن را هنوز هم فقط بخش بسیار کوچکی از کل جمعیت.

کوین لئونگ

Haitong بین المللی اوراق بهادار

اولا ادعا می کند در اطراف شیوع ویروس باید به طور عمده تحت پوشش, تجاری, بیمه سلامت, یک بخش از آن به عنوان “هنوز هم تحت نفوذ و حساب نیست برای بخش عمده ای از کسب و کار کلی تحلیلگران گفت.

ثانیا: دولت چین اعلام کرد در حال حاضر آن را پوشش اضافی هزینه بالای موجود در بیمه نامه مقدار آنها گفت. چین ملی بهداشت و وزارت مالیه پنج شنبه اعلام کرد کشت از اقداماتی که دولت مرکزی را به یارانه ویروس-هزینه های مربوط.

سرانجام بیمه اتکایی ترتیبات می تواند بخشی از پوشش ادعای ضرر و زیان به صورت مستقیم شرکت های بیمه آنها به این نتیجه رسیدند.

“در این مرحله من فکر می کنم این اثر در شرکت های بیمه است که هنوز هم بسیار محدود است” گفت: Kevin لئونگ, مدیر اجرایی, استراتژی های سرمایه گذاری در Haitong بین المللی اوراق بهادار. “در مقیاس ماکرو, آن را هنوز هم فقط بخش بسیار کوچکی از کل جمعیت است.”

لئونگ نظر تایید شد توسط تحلیلگران در مودی. در روز سه شنبه توجه داشته باشید که رتبه بندی آژانس گفت که “نفوذ بیمه در چین است که به طور سنتی اریب به سمت مرفه شهرهای ساحلی.”

“ووهان در استان هوبئی مرکزی در چین است که در کانون شیوع. هوبئی تنها اختصاص حدود 4 درصد از هر دو زندگی و غیر زندگی بیمه حق بیمه تحت در چین در سال 2019” به گفته تحلیلگران.

در ضمن لئونگ گفت که “توجه” به یک سهم در بازار سهام عملکرد شرکت های بیمه در چین “به شدت بشود که در مورد درآمد سرمایه گذاری.” یک-سهام یوان را گرانتر سهام از شرکت های چینی ذکر شده در شانگهای و شنژن.

یکی دیگر از منطقه از فوکوس خواهد بود برای دیدن اگر سیاست های حمایت از دولت چین را “مغلوب ساختن پیشی جستن دست پاچه کوتاه مدت سرمایه گذار احساس,” او اضافه شده است.

نگاه به آینده کهربا تپه پایتخت جکسون وانگ گفت CNBC در یک ایمیل در روز سه شنبه: “تمرکز اصلی در اینجا این است که هنگامی که شیوع این ویروس در چین را شامل می شود.”

“اگر ما شاهد کاهش روند در () چند روز آینده خواهد شد که نشانه خوبی پس از آن شرکت های بیمه در چین روبرو خواهد شد کمتر فشار” گفت: وانگ یک مدیریت دارایی مدیر در شرکت است. “از نظر غرامت من فکر نمی کنم آنها را دچار ضرر و زیان بزرگ در هر مورد بر اساس, اما اگر این اعداد را نگه دارید بالونی که داستان دیگری است.”

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im