صندوق بین المللی پول کاهش رشد اقتصادی در خاورمیانه دوباره در میان یک “غیر منتظره ای سطح بالایی از عدم قطعیت’

یک توریست پیاده روی را از طریق ترمینال 3 فرودگاه دبی در امارات متحده عربی در جولای 8, 2020 به عنوان کشور بازگشایی درهای خود را برای بازدید کنندگان بین المللی به امید احیای صنعت گردشگری خود پس از نزدیک به چهار ماه از بسته شدن.

جوزپه Cacace | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

صندوق بین المللی پول رشد آن تجدید نظر پیش بینی برای خاورمیانه و شمال آفریقا رو به پایین دوباره در میان یک “غیر منتظره ای سطح بالایی از عدم قطعیت” با توجه به آخرین منطقه ای اقتصادی گزارش.

این شرکت انتظار دارد منا اقتصاد به قرارداد 5.7 درصد در سال 2020 است. در آن پیش بینی شده است که این منطقه خواهد بود کوچک 3.3 درصد در سال است.

“غیر منتظره سطح بالایی از عدم قطعیت در مورد طول همه گیر و تاثیر آن بر شرکت تعطیل و در نتیجه ریسک حرکت نزولی (از جمله ناآرامی های اجتماعی و بی ثباتی سیاسی) و پتانسیل تجدید نوسانات جهانی نفت در بازارهای تسلط بر چشم انداز” این گزارش گفت:.

جهاد Azour مدیر صندوق بین المللی پول در خاورمیانه و آسیای مرکزی اعلام منطقه تجربه “دوقلو شوک” با کروناویروس همه گیر و افسرده قیمت نفت است.

“مدیریت این بحران تا به حال یک تاثیر بزرگ و تلفات در اقتصاد و این است که چرا ما تا به حال برای تجدید نظر ما نرخ رشد نزولی این سال گفت:” CNBC هدلی قمار در روز یکشنبه.

“من می گویند (جمع و جور کردن است) در خط با بسیاری از کشورهای جهان است اما ما در بخشی از جهان با تنوع اقتصاد و ارتباطات وجود دارد که بین نفت صادرات نفت و واردات این است برای رفتن به یک چالش رفتن به جلو,” او گفت:.

صندوق بین المللی پول همچنین کاهش انتظارات خود را برای اقتصاد جهانی در ماه گذشته و در حال حاضر می بیند یک انقباض از 4.9 درصد در جهانی تولید ناخالص داخلی در سال 2020 است.

نفت عامل

در منطقه نفت صادر کننده بینی رنج می برند بیشتر از واردکنندگان این صندوق گفت.

رشد تولید ناخالص داخلی برای منا افغانستان و پاکستان صادر کنندگان فرآورده های نفتی انتظار می رود به سقوط به منفی 7.3% در مقایسه با 1.1% انقباض نفت وارد. که نشان دهنده “double whammy” از قیمت نفت نوسانات و Covid-19 مستندات.

نفت واردکنندگان منافع حاصل از کاهش قیمت نفت هستند “بیشتر بودن جبران مختل تجارت گردشگری و حواله” نیز سخت تر مالی جهانی شرایط و سرریز داخلی بازارهای اعتباری صندوق بین المللی پول گفت: در آن گزارش.

همچنین گفت: رشد تجدید نظر به نظر می رسد مربوط به مستندات و تحرک است. کشورها از جمله عربستان سعودی و امارات متحده عربی که تا به حال دقیق تر جنبش محدودیت دیدم بیشتر تولید ناخالص داخلی تجدید نظر.

S&P جهانی پیش بینی کرد که دبی که متکی بر صنعت گردشگری از جمله مهمان نوازی و خرده فروشی می تواند اقتصاد خود را کوچک 11 درصد در این سال است. این شهر تحت سخت 24 ساعته مستند در یک نقطه اما بازگشایی به گردشگران هفته گذشته پس از نزدیک به چهار ماه از مرز تعطیلی.

پرسید: اگر بیشتر بررسی به پیش بینی ها ممکن است صندوق بین المللی پول Azour گفت که بستگی به عواملی مانند قدرت اقتصادی, آیا یک دوم شیوع کروناویروس می تواند ظهور و چگونه قیمت نفت رفتار کنند.

“چه می توانم بگویم این است که فرکانس بالا شاخص ها نشان می دهد که اقتصاد در حال نقاهت و بازیابی به تدریج” او گفت:.

“در حال حاضر این مهم است که سیاست های خود را نیاز به اقتباس به منظور همراهی این بهبود در حالی که در همان زمان نگه داشتن قوی چشم در مدیریت بحران,” او اضافه شده است.

— CNBC اما گراهام ناتاشا Turak و سیلویا عمرو کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>